SPAUDOS KONFERENCIJA RESPUBLIKINĖJE PANEVĖŽIO LIGONINĖJE

2020 03 17

2020 m. kovo mėn. 17 d., dėl visiems suprantamų priežasčių, prie VšĮ respublikinės Panevėžio ligoninės pagrindinio įėjimo lauke vyko spaudos konferencija, skirta informuoti visuomenę apie antrą koronavirusu COVID – 19 užsikrėtusį asmenį, kuris gydomas Respublikinėje Panevėžio ligoninėje.

Konferencijoje dalyvavo VšĮ Respublikinės Panevėžio ligoninės direktorius Arvydas Skorupskas, direktoriaus pavaduotojas medicinai Mindaugas Vaitkus.

Ligoninės direktorius A. Skorupskas į konferenciją susirinkusius žiniasklaidos atstovus informavo, kad šiuo metu Respublikinėje Panevėžio ligoninėje gydomas rizikos grupei priklausantis vyresnio amžiaus pacientas, kurio būklė yra sudėtinga. Jis pilnai izoliuotas, atliekamos šiam gydymo etapui būtinos procedūros, pacientas nuolat stebimas medikų. Detaliau komentuoti paciento būklės kol kas negalime.

„Apie vienokius ar kitokius pasikeitimus, aktualias visuomenei naujienas , papildomas priemones, jei jos bus įvestos, informuosime nedelsdami. Šiuo metu yra suformuotos medikų komandos, kurios dirba pamainomis  po 12 valandų. Darbo vietose jie yra aprūpinti ne tik būtinomis asmens saugos priemonėmis, bet ir maitinimu,“, - patikino žurnalistus ligoninės direktorius A. Skorupskas.

Ligoninės direktorius ir pavaduotojas medicinai atsakė į žurnalistų klausimus.

Paskutinį kartą redaguota: 2021-01-21 08:32