Padėkos


Padėka ligoninės darbuotojams

Gerbiami ligoninės darbuotojai!

Noriu padėkoti jums už jūsų darbą tokiu nepaprastu laiku. Aš labai branginu tai, kad tokie žmonės, kaip jūs stengiasi suteikti bendruomenės saugumą ir dirba nepaisant pavojų rūpindamiesi kitų žmonių sveikata. Iš savo pusės aš stengiuosi padaryti viską, kad jūs turėtumėte kuo mažiau darbo. Šventajame Rašte  parašyta: "Tad visa, ko norite, kad žmonės jums darytų, jūs patys jiems darykite. Juk tai – Įstatymo ir Pranašų esmė" (Mato 7:12).  Aš tikiu, kad dauguma žmonių stengiasi laikytis tokios taisyklės ir tai reiškia, kad greitai karantinas baigsis ir mes ir vėl galėsime įprastai gyventi ne rizikuodami savo ir kitų žmonių sveikata.

Saugokite save ir artimuosius!
Geranoriškas žmogus
Padėka gydytojui A. Mickonui ir Infekcinės ligoninės personalui
Ačiū, Panevėžio infekciniai ligoniniai ir Gyd. A. Mickonui, kurie nustatė kažkokį virusą plaučių bronchusia man ir gydausi namie. Ko negaliu pasakyti apie Panevėžio rajono poliklinikai, kuri iki šiol sako, kad sveikas nors skundžiausi 2mėn.
 
Rimantas Trumpinskas
 
(Tekstas neredaguotas)
Padėka neurochirurgijos skyriaus kolektyvui

Labai ačiū daktarei Kristinai Kemeklytei-Antanaitienei už atliktą galvos operaciją,po kurios braukdama prakaitą nepagailėjo vilties ir artimiesiems.Dėkoju visam Neurochirurginio skyriaus kolektyvui ,vedėjui Gediminui Miliūnui,slaugytojai Virginijai ir kitiems,kurių vardų nežinau už paprastos moters iš kaimo gydymą,priežiūrą,malonų bendravimą.Verti pagarbos.

Ačiū visiems.Gydytojai dirba!

                                                

Kartu su paciente Dalia sesuo Rima

Padėka gydytojai Daivai Andzevičienei ir seselei Jolantai Žebrienei

Dėkoju gyd. onkologei chematerapeutei Daivai Andzevičienei ir onkologijos-chemoterapijos sk. dienos stacionaro seselei Jolantai Žebrienei - už profesionalią pagalbą, nuoširdumą, atidumą ir rūpestį gydant. Ačiū

 

Pacientė

Elena Vasiliauskienė

Padėka gydytojui Linui Masiliūnui

Laba diena,

Noriu nuoširdžiai padėkoti gydytojui Linui Masiliūnui: už operatyvų ligos diagnozės nustatymą, objektyvų gydymą ir
betarpišką bendravimą.
 
Pagarbiai,
Pacientė Elena Vasiliauskienė
Padėka gydytojui Juozui Tvaskui
Dėkoju VšĮ Respublikinės Panevėžio ligoninės kolektyvui už greitą ir rūpestingą mano vyro būklės įvertinimą, skubiai atliktą operaciją ir pooperacinį gydymą.
 
Ypatingą padėką reiškiu neurochirurgui Juozui Tvaskui. Labai ačiū Jums už atliktą operaciją, priežiūrą ir gydymą po jos. Ačiū už suteiktą viltį. Kiekvienas mūsų giliai širdyje turime tylų norą, atsitikus bėdai, susitikti gydytoją, ne tik gydantį sergantį kūną, bet ir palūžusią sielą. Jūs kaip tik esate toks - stiprybės įkvėpėte ir man. Išvykdama iš šios ligoninės jaučiausi pati pasveikusi.
 
Dėkoju Reanimacijos ir intensyviosios terapijos skyriaus kolektyvui už nenuilstamas pastangas kovoti kartu su ligoniu ir kovoti už jį, kai jis pailsta.
 
Ačiū neurochirurginio skyriaus vedėjui Gediminui Miliūnui ir visam jo suburtam darniam bei darbščiam kolektyvui.
 
Dėkoju maisto ruošimo skyriui ir darbuotojoms, nešiojančioms maistą. Jūsų išradingumas ir pastangos patiekti valgį kuo artimesnį naminiam, neabejotinai prisideda prie greitesnio sveikimo.
 
Ačiū lankytojų rūbinės darbuotojoms - nuolatos jaučiau Jūsų nebylų, bet stiprų palaikymą.
 
Noriu paminėti ir merginas - praktikantes iš Panevėžio kolegijos. Geros Jums profesinės kloties nuo pirmųjų pacientų ir jų artimųjų.
 
Ne visus paminėjau, su kuriais teko susidurti, bet linkiu geros kloties visiems Jums, Jūsų artimiesiems, ir sugrąžinto gyvenimo džiaugsmo Jūsų pacientams.

 

Pagarbiai
Regina

Padėka Vaikų chirurgijos skyriaus kolektyvui

Labas rytas,

Labai noriu padekoti Vaiku chirurgijos skyriui ir jo kolektyvui uz issamu ligos infomacijos pateikima. Skyriaus vyrams kad kiekviena ryta ateina su sypsena i darba ir ja pasidalina su vaikais. Papuolus i ju rankas gali buti ramus. Seseles taip pat vertos gero zodzio.

Mazos pacientes mama :)

(Tekstas neredaguotas)

Padėka VšĮ Respublikinei Panevėžio ligoninei dėl efektyvaus donoro

Nacionalinis transplantacijos biuras prie Sveikatos apsaugos ministerijos dėkoja VšĮ Respublikinei Panevėžio ligoninei už efektyvaus donoro išlaikymą ir paruošimą ir informuoja, kad iš šio donoro buvo eksplantuoti inkstai ir kepenys.

Nuoširdžiai dėkojame Jūsų kolektyvui už dalyvavimą organų donorystės ir transplantacijos procese ir tikimės sėkmingo tolesnio mūsų bendradarbiavimo.

 

Direktorius Artūras Bagotyrius

Padėka gydytojui Egidijui Jatkauskui

2019-11-20

 

Vakar (2019-11-19) apie 18 val. kreipėmės į VšĮ Respublikinės Panevėžio ligoninės priėmimo - skubios pagalbos traumų centrą dėl patirtos sūnaus traumos ( piršto pjautinės žaizdos). Noriu padėkoti slaugos personalui už šypsenas ir gerą nuotaiką nuo pat pirmų minučių registruojant atvykus bei vėliau teikiant pagalbą operacinėje. Gaila, nežinau slaugytojų pavardžių, todėl labai prašau perduoti joms didelį AČIŪ. Atskirą AČIŪ sakau gydytojui E. Jatkauskui už suteiktą pagalbą, už sveiką jumoro jausmą ir paglostytą vaiko galvą, jį raminant.
AČIŪ Jums ir didžiausios sėkmės.
Su pagarba,
Manto Jankausko vardu mama Edita Jankauskienė.
Padėka gydytojui Vyčiui Aleksandravičiui

Nuoširdžiai dėkojame Panevėžio respublikinės ligoninės pirmo traumatologinio-ortopedinio skyriaus vedėjui V. Aleksandravičiui už profesionaliai atliktą klubo operaciją, nuoširdų dėmesį, už jautrų, paguodžiantį, palaikantį žodį, už geležinę kantrybę, atjautą pooperaciniu laikotarpiu. Pasitikime Panevėžio respublikine ligonine, jos vadovu A. Skorupsku ir ligoninės profesionaliais medikais. Nuoširdžiai dėkojame už profesionalų aptarnavimą slaugytojoms ir pagarbą pacientui. Šitoje ligoninėje mus stebina puiki slauga, tvarka, švara ir profesionali pagalba. Čia ligonis jaučiausi lyg namuose... Kuo nuoširdžiausiai lenkiame prieš Jus galvą ir dėkojame. Stiprios sveikatos ir Dievo palaimos Jums ir Jūsų šeimoms! Ligonės Emilijos J. šeimos nariai.

Padėka gydytojai Algei Leveckytei

„Rugpjūčio mėnesį gydžiausi Panevėžio Respublikinėje ligoninėje. Mane gydė gydytoja Algė Leveckytė. Jau pirmųjų konsultacijų metu gydytoja rūpestingai įvertino mano sveikatą, atliko reikiamus tyrimus ir paskyrė operacinį gydymą. Gydytoja A. Leveckytė ir visa operacinio skyriaus komanda dirbo labai atsakingai, profesionaliai, atliko viską, kad mano savijauta ir sveikata pagerėtų. Gydytoja rūpinosi kaip jaučiuosi po operacijos, suteikė reikiamą informaciją, kaip elgtis grįžus į namus.

Noriu nuoširdžiai padėkoti gydytojai chirurgei Algei Leveckytei ir visam Panevėžio Respublikinės ligoninės personalui už dėmesį žmogui, už nuoširdų bendravimą ir rūpestį. Didžiuojamės, kad mūsų mieste dirba tokie profesionalūs medikai ir medicinos darbuotojai. Geriausios Jums sėkmės ateityje!“

 

Buvusi pacientė (adresas ir pavardė žinomi)

Padėka VšĮ Respublikinės Panevėžio ligoninės Direktoriui A. Skorupskui ir Reanimacijos ir intensyvios terapijos skyriaus vedėjai E. Reinikovienei
Nacionalinis transplantacijos biuras prie Sveikatos apsaugos ministerijos dėkoja už efektyvaus donoro identifikavimą, išlaikymą ir paruošimą. Nuoširdžiai dėkojame Jūsų kolektyvui už dalyvavimą organų donorystės ir transplantacijos procese ir tikimės sėkmingo tolesnio mūsų bendradarbiavimo.
Padėka gydytojams D. Kisieliui ir A. Račkauskui
Nuoširdžiai noriu padėkoti gyd. D. Kisieliui ir A. Račkauskui už tikslią diagnostiką, kruopštumą, nuoseklų paaiškinimą, sąžiningumą ir gydymą.
Norėtųsi užėjus į kabinetą matyti jaunus besišypsančius gydytojus, kaip minėti.
Linkiu jiems viso ko geriausio darbe ir asmeniniame gyvenime.
Ačiū Jums.

 

Alė G.
2019 rugėjis
Padėka Ortopedijos traumatologijos I skyriaus gydytojams

2019-08-23

 

Tariame nuoširdų ačiū Ortopedijos traumatologijos I skyriaus gydytojams: Vitalijui Markovui ir Mantui Butkui, ir visam kolektyvui už suteiktą pagalbą. Už profesionalumą,  dėmesingumą, rūpestingumą, kantrybę ir pasiaukojimą. Šiame skyriuje dirbantys žmonės atėjo dirbti pašaukimo vedini. Sveikatos linkime ir jiems.

 

Justina ir Valdas R.

Paskutinį kartą redaguota: 2020-05-21 15:08