Padėkos
Norėdami pateikti savo padėką viešinimui prašome rašyti el. paštu: info@panevezioligonine.lt
Nuoširdi padėka Ortopedijos I skyriaus personalui ir gydytojui Valdemarui Mockui. Noriu nuoširdžiai padėkoti visam Ortopedijos I skyriaus kolektyvui už rūpestį, dėmesį, kantrybę ir profesionalumą. Ačiū už šiltą bendravimą, pagalbą ir priežiūrą gydymo metu. Ypatingą padėką skiriu gydytojui Valdemarui Mockui už profesionalų darbą, rūpestingumą ir suteiktą pagalbą.
Su pagarba ir dėkingumu –
Birutė Baniūnienė
Nuoširdžiai dėkoju Neurochirurgijos skyriaus vedėjui gyd. Jurgiui Kyguoliui už sėkmingai atliktą operaciją, aukščiausio lygio profesionalumą, rūpestingumą, dėmesingumą ir žmogišką nuoširdumą. Kompetencija, atsidavimas darbui ir gebėjimas suteikti pasitikėjimo bei ramybės pooperaciniu metu yra neįkainojami. Tokie gydytojai padeda sveikti ne tik kūnui. Taip pat nuoširdžiai dėkoju visam Neurochirurgijos skyriaus kolektyvui už rūpestį, dėmesį, kantrybę ir profesionalią priežiūrą.
Linkiu gerb. J. Kyguoliui ir visam kolektyvui profesinės sėkmės, neišsenkančios energijos ir kuo daugiau džiugių akimirkų bei laimingų pacientų.
Su pagarba ir dėkingumu,
Valentinas Grybauskas
Nuoširdžiai dėkoju Vidaus ligų skyriaus gydytojai Loretai Raudienei už profesionalumą, rūpestingumą ir žmogišką šilumą.Patekau į ligoninę būdamas labai sunkios būklės – buvau atsidūręs prie mirties slenksčio. Gydytoja nuo pirmųjų dienų parodė išskirtinį dėmesį, empatiją ir atsakingą požiūrį į mano gydymą. Ji skyrė visus reikalingus tyrimus, kruopščiai vertino mano būklę ir dėjo visas pastangas, kad būtų nustatyta tiksli diagnozė bei paskirtas tinkamiausias gydymas. Gydytojos profesionalumo, atsidavimo ir rūpesčio dėka mano sveikata buvo išgelbėta. Šiandien jaučiuosi gerai, esu atgavęs jėgas ir galiu toliau gyventi visavertį gyvenimą. Nuoširdžiai dėkoju gydytojai L. Raudienei už jos pasiaukojantį darbą, gerumą ir suteiktą viltį. Linkiu jai stiprios sveikatos, profesinės sėkmės ir kuo daugiau dėkingų pacientų.
Su pagarba ir dėkingumu
Pacientas Juozapas
Noriu nuoširdžiai padėkoti Vaikų infekcinių ligų skyriaus komandai už profesionalumą, šilumą ir rūpestį, kurį jautėme gulėdami ligoninėje 07.06.2026-09.06.2026. Didelis ačiū gydytojams
už greitą pagalbą, slaugytojoms už kantrybę ir švelnumą mūsų vaikui ir palatą prižiūrėjusiai
valytojai už idealią švarą ir malonų žodį. Jūsų dėka sveikti buvo daug lengviau!
Pagarbiai,
Dominyko tėveliai
Noriu nuoširdžiai padėkoti gydytojui ortopedui-traumatologui Tomui Babušiui už suteiktą pirminę pagalbą ligoninėje. Dėkoju už profesionalumą, atsakingumą, operatyvumą ir žmogišką rūpestį.
Tokiose situacijose ypač svarbu jausti, kad esi patikimose rankose. Ačiū už dėmesingumą, aiškią komunikaciją ir nuoširdų darbą. Linkiu stiprybės, sveikatos ir kuo didžiausios sėkmės Jūsų prasmingame darbe.
Pagarbiai Ž.K.
Nuoširdžiai dėkoju gydytojui Gajui Čepui už profesionaliai ir sėkmingai atliktą operaciją, nuoširdų bendravimą ir rūpestį po jos. Taip pat, dėkoju Urologijos skyriaus personalui už priežiūrą.
Pagarbiai,
Rasa
Esu neapsakomai dėkinga Neurochirurgijos skyriaus vedėjui Jurgiui Kyguoliui už mano sūnaus Donato gydymą. Jaučiamas profesionalumas, pasitikėjimą keliantis bendravimas, nuoširdus ir tikras rūpinimasis mums yra tai, kas asocijuojasi su didžiausios pagarbos vertu gydytojo vardu. Ačiū Jums, gerbiamas gydytojau Jurgi Kyguoli, tegul labai atsakingą Jūsų darbą lydi sėkmė ir nuolatinis pacientų dėkingumas.
Su dėkingumu ir didžiausia pagarba O.Grumbinienė
Nuoširdžiai dėkojame gydytojui otorinolaringologui Arminui Kvackui už puikiai atliktą adenoidų šalinimo operaciją. Šiltas ir nuoširdus bendravimas, sūnui nuvijo visas baimes. Ačiū, už profesionalumą! Sėkmės darbe! Linkėjimus siunčia, mažasis pacientas – Karolis P.
Dėkoju Neurochirugijos skyriaus vedėjui gydytojui Jurgiui Kyguoliui už operaciją ir visam Neurochirurgijos skyriaus personalui už dėmėsingumą bei priežiūrą pooperaciniu laikotarpiu.
Pagarbiai D.S.
Dėkoju Gastroenterologijos skyriaus vedėjai Skirmantei Savičiauskienei, sesutei Milgintai ir visam skyriaus kolektyvui už gydymą ir rūpinimąsi. Gydytojos Skirmantės šypsena, dėmesys, gera nuotaika, patarimai ir kantrybė tikrai padeda greičiau sveikti. Džiaugiuosi, kad Panevėžio
ligoninėje dirba tokia profesionali gydytoja.
Pagarbiai pacientė Gema
Nuoširdžiai dėkoju Kardiologijos I skyriaus personalui už profesionalumą, rūpestingumą ir žmogišką šilumą. Jūsų kasdienis darbas ne tik gydo kūną, bet ir suteikia ramybės bei pasitikėjimo jausmą pacientams ir jų artimiesiems. Ypatingą padėką noriu skirti gydytojams: E. Keniausytei, K Bumblauslui, V. Kovaliovui už dėmesingumą, kantrybę ir atsidavimą savo darbui. Nuoširdus ačiū studentei Godai Mamavičiūtei už šiltą bendravimą, pagalbą ir nuoširdų norą padėti – Jūsų pastangos nelieka nepastebėtos. Linkiu visam kolektyvui stiprybės, sveikatos ir neišsenkančios energijos tęsiant šį prasmingą ir kilnų darbą.
511 palatos pacientės: Birutė Devainienė ir Bronė Čekanauskienė
Nuoširdžiai dėkinga gydytojui ortopedui traumatologui Valdemarui Mockui už sudėtingą
peties operaciją. Šaunuoliai visas kolektyvas. Ačiū. Ačiū ir sėkmės!
Janina Grocienė
Nuoširdžiai noriu padėkoti Ortopedijos traumatologijos I skyriaus gydytojui Remigijui Mincei už profesionaliai atliktą šlaunikaulio operaciją, nuoširdų bendravimą ir patarimus. Ačiū Operacinio skyriaus kolektyvui. Ačiū Ortopedijos traumatologijos I skyriaus slaugytojoms.
Jugita Kavaliūnė
Labai noriu padėkoti Panevėžio Infekcinės ligų klinikos I a. Infekcinių ligų vaikų skyriaus personalui, gydytojui Dariui Ovsianui už atsidavimą, meilę vaikams bei darbui. Slaugytojoms už kokybišką slaugą, kantrybę su mažaisiais vaikučiais, pagalbiniam personalui už švarias patalpas, baltus pataliukus, masažistei bei virtuvei už šiltą, skanų ir įvairų maistą. Esame labai patenkinti šios ligoninės priežiūra.
Adukas 4 Boksas
Nuoširdžiai dėkojame gydytojui Valdui Markuckui ir su juo dirbančiam personalui už mano mamos gydymą. Gydytojas profesionalus, kompetentingas. Atsako į visus klausimus. Svarbiausia - neskirsto ligonių pagal socialinę padėtį, amžių ir kt. Kaip sako liaudyje - gydytojas nuo Dievo. Medicinos personalas mandagus, nuolat klausinėja ar ko netrūksta. Palata švari. Mama gulėjo vasario 28 d. - kovo 6 d.
Sėkmės ir sveikatos visam kolektyvui.
Su pagarba, Violeta S.
Ir ligonė Vida Sateikiene
Nuoširdžiai noriu padėkoti, gydytojui Donatui Kisieliui. Ačiū Justinai Grubienei (atsiprašau jei sumaišiau pavardę,) Jus iš vis nereali:) ir visai komandai. Ačiū, kad galėjau jaustis saugi, ačiū už šypsenas už rūpestį Ačiū palydėjusiai darbuotojai Valentinai iš Vidaus ligų II skyriaus. Jus esate labai nuostabūs žmonės. Ačiū už Jūsų darbą, kantrybę ir rūpestį, žemai lenkiu galvą. Didžiausios Jums sėkmės ir sveikatos. Gera, kaip išeini su šypsena nuo labai nuostabių žmonių darbo ir bendravimo.
Pacientė Diana :)
Nuoširdžiai dėkoju Ortopedijos traumatologijos II skyriaus vedėjui - gydytojui Liutaurui Mykolaičiui už profesionaliai atliktą operaciją. Gydytojas empatiškas, nuoširdus, atsakingas, noriai atsakantis į klausimus.
Ačiū Reanimacijos ir intensyviosios terapijos skyriaus vedėjui - gydytojui anesteziologui reanimatologui Arūnui Valikoniui už padrąsinantį žodį ir begalinį rūpestį.
Ačiū Operacinėje dirbusiai komandai už nuoširdų požiūrį į pacientą, profesionalumą.
Nuoširdus ačiū Reanimacijos ir intensyvios terapijos skyriaus personalui už rūpestį, šiltą bendravimą.
Esu labai patenkinta Ortopedijos traumatologijos II skyriaus slaugytojomis, slaugytojų padėjėjomis, valytojomis. Ačiū už tai, kad galėjau jaustis saugi, ačiū už šypsenas, palaikymą, padrąsinimą, kantrybę, atsakingumą, kruopštumą.
Ačiū skyriaus vyresniajai slaugytojai Giedrai Adomonienei už skyriuje palaikomą tvarką, švarą, bei už jos nuolatinį rūpestį dėl pacientų gerovės.
Ačiū kineziterapeutei Loretai už tai, kad padėjo žengti žingsnius po operacijos, už jos profesionalumą, pamokymus.
Ne tik vaistai padeda pasveikti, bet gydo dar ir žmogiškumas, dėmesingumas.
Manau, kad Respublikinės Panevėžio ligoninės direktorius, slaugos administratorė gali didžiuotis, jog turi daug puikių specialistų. Jie visi empatiški, profesionalūs.
Dėkodama linkiu Jums sveikatos, kantrybės, energijos, laimės.
Su pagarba, Vida
Nuoširdžiausiai dėkoju už profesionalumą, empatiją ir sugrąžintą sveikatą Priėmimo skubiosios pagalbos skyriaus vedėjai Jolantai Vokietienei, visam Bendrosios ir abdominalinės chirurgijos skyriaus kolektyvui, o ypač vedėjui Irmantui Grubinskui, gydytojams Tadui Kaminskui, Andriui Račkauskui, slaugytojoms Ritai Steponavičienei ir Audronei Janulevičienei. Tai žmonės, kuriems pasakyti „AČIŪ“ yra per maža. Tesaugo Dievas Jus ir Jūsų rankas.
Dėkinga pacientė
Bronislava Musteikienė
Nuoširdžiausia padėka gydytojui urologui Andriui Preidžiui ir gydytojui pulmonologui Mindaugui Vaitkui. Jūs esate daktarai, kaip sakoma, NUO DIEVO. Tegu visur ir visada jus lydi sekmė, sveikata ir gyvenimo pilnatvė. Būkit laimingi!
Dėkingi pacientai iš Pasvalio.
Noriu padėkoti gydytojui urologui ANDRIUI PREIDŽIUI už profesionalumą,atsakingumą ir žmogišką požiūrį mano vyro, Rimanto A., gydymo kelyje. 2025-09-12 buvo atlikta prostatos pašalinimo operacija, o 2026-01-27 inksto operacija.
Ypač dėkinga, kad pavyko išsaugoti inkstą.
Dėkoju už profesionalius sprendimus, kantrybę. Linkiu Jums stiprios sveikatos, sėkmės Jūsų nelengvame ir labai prasmingame darbe bei kuo daugiau pasveikusių ir dėkingų pacientų.
Nuoširdžiai dėkoju visam Urologijos skyriaus kolektyvui už profesionalų darbą, rūpestį ir žmogišką požiūrį gydymo metu.
Su nuoširdžia pagarba ir dėkingumu Rimanto žmona.
Nuoširdžiai dėkoju gyd. chirurgui Domantui Balsiui už greitą ir tikslią diagnozę Priėmimo - skubiosios pagalbos skyriuje. Malonų, aiškų, bendravimą ir profesionalumą. Taip pat, dėkoju, gyd. gastroenterologei Skirmantei Savičiauskienei už rūpestį, profesionalų gydymą, poreikių atliepimą ir malonų bendravimą.
Esate gydytoja, dirbanti iš pašaukimo. Taip pat, ačiū, tariu gastroenterologijos skyriaus slaugytojoms ir slaugytojų padėjėjoms. Esu dėkingas už išsaugotą ir sustiprintą sveikatą. Džiaugiuosi, ir vertinu, kad toks profesionalus personalas dirba Respublikinėje Panevėžio ligoninėje. Dar kartą, ačiū, visiems.
Kęstutis Bajarūnas su dukra
Noriu nuoširdžiai padėkoti gydytojui otorinolaringologui Arminui Kvackui už puikiai atliktą nosies operaciją, profesionalią pooperacinę priežiūrą bei nuoseklų tolimesnį gydymą. Gydytojo darbas pasižymėjo ne tik aukšta profesine kompetencija, bet ir išskirtiniu žmogiškumu – dėmesingu bendravimu, aiškiais paaiškinimais, rūpesčiu ir pagarba pacientui. Toks požiūris suteikia pasitikėjimo, ramybės ir leidžia jaustis saugiai net sudėtingu gydymo laikotarpiu. Esu dėkingas už gydytojo Armino Kvacko atsakingumą, atsidavimą savo darbui ir nuoširdų rūpestį pacientu. Tokie specialistai kuria pasitikėjimą visa gydymo įstaiga ir yra didelė jos vertybė. Prašau perduoti gydytojui mano padėką ir geriausius linkėjimus.
Pagarbiai, Vidmantas Tubis
Didžiausia padėka ligoninės direktoriui, gydytojui pulmonologui Mindaugui Vaitkui.
Negaliu patikėti, kad šiame gyvenime egzistuoja tokių gydytojų, kurie iš visos savo širdies skiria laiką pacientui, išsamiai atlieka visus būtiniausius tyrimus, viską suprantamai paaiškina. Gydytojo bendravimas labai nuoširdus ir paprastas. Tik gyd. M. Vaitkaus dėka mano tėvukui buvo surasta tikroji skausmų priežastis, dėl ko toliau vyks visas gydymas.
AČIŪ Jums dar kartą!
Pagarbiai
Dalia (ir tėtis Kazelis)
Nuoširdžiai dėkoju Neurochirurgijos skyriaus gydytojui G. Miliūnui ir visam skyriaus personalui už profesionalumą, rūpestį, žmogišką nuoširdumą.
Jūsų dėka šiandien jaučiuosi daug geriau – svarbiausia, kad nebeskauda. Ypatingai noriu padėkoti už operatyvumą ir atsidavimą: net penktadienį, pablogėjus sveikatai, buvo greitai sureaguota ir spėta atlikti visus reikalingus tyrimus. Jaučiau, kad esu patikimose rankose, nes šiems žmonėms tikrai rūpi pacientai. Ačiū už Jūsų darbą, kantrybę ir rūpestį – tai labai daug reiškia pacientams ir jų artimiesiems.
R. U.
Nuoširdžiai dėkoju Ortopedijos traumatologijos II skyriaus gydytojui Mariui Bisigirskui, vyriausiajai slaugytojai Giedrai Adomoninei ir visam skyriaus personalui už profesionaliai atliktą kelio sąnario operaciją, rūpestį, dėmesį ir nuoširdų darbą. Jūsų atsidavimas ir žmogiškumas suteikė pasitikėjimo bei padėjo greičiau sveikti.
Ačiū Jums!
Nijolė Dominienė
Nuoširdžiai dėkoju už suteiktą pagalbą gydytojui Arvydui Žiliui – už profesionaliai suteiktą skubią pagalbą, už nuoširdžiai ir žmogiškai paaiškintą situaciją bei tolimesnius veiksmus. Taip pat slaugytojai Austėjai Žemaitaitei – už švelnumą ir kantrybę bei tikrai profesionaliai ir skubiai suteiktas paslaugas, taip pat slaugytojo padėjėjoms Inai Adomaitienei bei Gražinai Galeckienei – už nuoširdžią pagalbą bei rūpestį iki patenkant į skyrių. Taip pat registratorei – slaugytojai Violetai Nemanienei – už skubų situacijos supratimą, jos svarbumą bei greitai atliktus veiksmus, kad pacientas kuo greičiau gautų reikiamą pagalbą.
NUOŠIRDUS AČIŪ už Jūsų profesionalumą, pagalbą ir rūpestį.
R. M.
PANEVĖŽYS
Iš visos širdies dėkojame gydytojui ortopedui traumatologui Mariui Bisigirskui už profesionaliai atliktą kelio sąnario keitimo operaciją mūsų mamai. Taip pat nuoširdžiai dėkojame Ortopedijos traumatologijos II skyriaus personalui už rūpestingą parengimą operacijai, šiltą, kantrią ir dėmesingą priežiūrą po jos. Jūsų nuoširdus bendravimas, palaikymas ir žmogiškumas suteikė ramybės ir pasitikėjimo viso gydymo metu.
Jūsų darbas mūsų šeimai reiškia labai daug – dėka Jūsų profesionalumo ir atsidavimo mama šiandien vėl gali judėti be skausmo, šypsotis ir džiaugtis kasdienybe. Ačiū už tai, ką darote, ir už tai, kaip tai darote. Su didžiule pagarba ir nuoširdžia padėka –Navickų šeima
Norėčiau padėkoti Ortopedijos-traumatologijos II skyriaus gydytojui ortopedui traumatologui Mariui Bisigirskui ir Operacinio skyriaus darbuotojoms už puikiai atliktą kelio sąnario keitimo operaciją, rūpestį ir priežiūrą. Sėkmės darbuose.
Taip pat visoms sesutėms už priežiūrą pooperaciniu laikotarpiu. Linkiu visiems sveikatos ir gražių 2026 metų.
Jūratė Klimavičienė
Nuoširdus AČIŪ, gydytojui ortopedui traumatologui Valdemarui Mockui ir visam traumatologijos skyriui už mamai atliktą peties operaciją. Sėkmės darbuose!!!
J. J.
Bendrosios ir abdominalinės chirurgijos skyriaus vedėjui Irmantui Grubinskui už nuoširdų gydymą, pasitikėjimą nuo pirmo susitikimo, bendravimą, už kantrybę atsakant į pasikartojančius klausimus, už papildomus paaiškinimus, jei ko nesuprasdavau. Buvo didžiulė garbė būti jo pacientė. Nuoširdi padėka nuo visos šeimos, rekomendacijos didžiausios. Visam šio skyriaus personalui nuoširdžiausia padėka už rūpestį, pasikalbėjimą, nuraminimą. Ačiū! Linkiu gražiausių švenčių.
Aušra Petruškevičienė
Nuoširdžiai dėkoju gydytojams Daliai Jatulienei, Donatui Kisieliui, Andriui Račkauskui ir slaugytojai Vaivai Rimšaitei už profesionalumą, rūpestingumą ir nuoširdų bendravimą. Jūsų pastangomis buvo laiku nustatyta liga, aiškiai paaiškinta situacija ir paskirtas veiksmingas gydymas. Dėkoju už kantrybę, dėmesį ir žmogišką šilumą, kuri suteikė ramybės ir pasitikėjimo viso gydymo metu.
Su pagarba,
Jonas Kurnickas
Nuoširdžiai dėkoju Ginekologijos skyriaus personalui ir gerb. gydytojui akušeriui ginekologui Židrūnui Janušauskui už profesionalumą, atsidavimą darbui, rūpestį ir žmogiškumą. Jūsų dėka pagerėjo mano sveikata, galliu vėl džiaugtis gyvenimu!
Nerandu žodžių apsakyti, kokia esu dėkinga Jums už Jūsų pagalba!
Su pagarba, Gražina Švickienė
Nuoširdžiai dėkoju Kraujagyslių skyriaus gydytojui kraujagyslių chirurgui E. Zakarauskui ir visai medikų komandai už sėkmingai atliktą operaciją. Gydytojui E. Zakarauskui už priežiūrą ir nuoširdų rūpinimąsi pooperaciniu laikotarpiu.
Vasilijus Mišanovas
Pagarbiai
Nuoširdžiai reiškiu didelį dėkingumą ir pagarbą visam Neurochirurgijos skyriui: vedėjui J. Kyguoliui, gyd.G. Miliūnui, visoms slaugytojoms ir jų padėjėjoms, visam kolektyviui ir ko nepaminėjau, nesupykit. Ligoninės virtuvei ypač. Jūs visi esate nuostabūs! Padedantys, išklausantys, su šypsenom veiduose, supratingi ir atidūs. Ačiū labai už puikų gydymą, slaugymą, maitinimą, atidumą! Laimingų ateinančių Naujųjų 2026 metų . Lenkiu galvą prieš Jus kiekvieną.
Alvyda
Reiškiu didelę ir nuoširdžią padėką Ortopedijos-traumatologijos I skyriaus personalui, operacinės darbuotojams, gydytojai anesteziologei, operavusiems mane gruodžio 17 dieną ir, žinoma, gydytojui ortopedui-traumatologui Aleksandrui Šigajevui. Gerbiamas gydytojau, Jūs esate šviesulys ir Dievo dovana kiekvienam pacientui. Tik Jūsų didelės ir taurios širdies dėka pacientai apgaubiami ramybe, gyvenimu be skausmo ir suvaržymų, taip sugrąžindamas viltį ir džiaugsmą. Iš tiesų - Jūsų širdis be galo didelė, o Jūsų rankos sukuria stebuklus. Linkiu ir toliau išlikti Gydytoju is didžiosios raidės, nes Jūs ir Jūsų darbai yra to verti, taip pat linkiu Jums puikios sveikatos, neišenkančios energijos ir Dievo palaimos. Esu laiminga žinodama, kad prireikus Panevėžio ligoninėje bus suteikta kokybiška ir kvalifikuota medicinos pagalba su nuostabiais specialistais. Gražių artėjančių švenčių!
Pacientė Viktorija D.
Norėčiau padėkoti VšĮ Respublikinės Panevėžio ligoninės direktoriui, gydytojui pulmonologui Mindaugui Vaitkui.
Mano atveju jis parodė ne tik milžinišką profesionalumą, bet ir žmogiškumą. Dėkoju už šiltą bendravimą, nuoširdų dėmesį ir pagalbą.
Tokių gydytojų turėtų būti daugiau. Ačiū.
Pagarbiai Adelė V.
Panevėžio r. Velžys
Noriu labai nuoširdžiai padėkoti ligoninės Fizinės medicinos ir reabilitacijos skyriaus gerb. gydytojai Kristinai Penkauskaitei ir visam šio skyriaus personalui už profesionalų gydymą, malonų bendravimą, pastangas, kantrybę su pacientais, nuoširdumą, atsidavimą nelengvame darbe. Už sustiprintą sveikatą, pagerėjimus po procedūrų. Linkiu visiems sveikatos, stiprybės, profesinių pasiekimų, premijų, gerų, supratingų pacientų.
Tesaugo Jus Dievas
Su pagarba, Aušra Ž.
Kupiškis
Nuoširdžiai dėkoju Bendrosios ir abdominalinės chirurgijos skyriaus chirurgui Irmantui Grubinskui už atliktą operaciją, dėmesį, rūpestį, profesionalumą. Taip pat didžiulė padėka visiems Bendrosios ir abdominalinės chirurgijos skyriaus darbuotojams. Buvau nustebusi šio skyriaus modernia aplinka. AČIŪ operacinės darbuotojams, joje dirbantys medikai be galo dėmesingi, rūpestingi.
Nuoširdžiai AČIŪ Jums visiems už prasmingą ir didelį darbą. Sveikatos Jums visiems!
Lina Š.
Nuoširdžiai dėkoju Panevėžio Ortopedijos–traumatologijos II skyriaus gydytojui dr. J. Šileikai ir visam nuostabiam skyriaus kolektyvui – I. Banionienei, R. Daučiūnienei, G. Jurinienei, L. Gokienei, V. Povilionienei, N. Sadauskienei, N. Stasytytienei, D. Skukauskienei, V. Atstupenienei, D. Dokalskienei, A. Abramavičienei, A. Matulienei, R. Baltramiejūnienei, J. Lukošienei, E. Šteinienei, R. Šiburkienei.
Dėkoju Jums už aukštą profesionalumą, rūpestingumą, žmogišką šilumą, geranoriškumą ir atsidavimą savo darbui. Jūsų pagalba ir kasdienės pastangos stiprina pasitikėjimą gydymo įstaiga ir suteikia pacientams saugumo jausmą.
Didelė padėka ir Likėnų reabilitacijos skyriaus gydytojams bei specialistams – E. Vileikiui, S. Rulinskienei, J. Graičiūnienei, R. Šlikienei, S. Jukonienei, R. Ivanovienei, S. Čyžiūtei – už profesionalią priežiūrą, kantrybę ir nuoširdų palydėjimą sveikimo kelyje.
Ačiū Jums visiems už atliekamą prasmingą darbą ir širdį, kurią dovanojate pacientams.
Gastroenterologijos skyriaus vedėjai Skirmantei Savičiauskienei, gydytojui Erikui Lementauskui ir visam aptarnaujančiam personalui. Nuoširdžiai dėkoju už Jūsų šiltą bendravimą ir profesionalią pagalbą. Ačiū už atsidavimą savo darbui ir nuoširdų rūpestį.
Pagarbiai
Antanas Letkauskas
iš Kupiškio
Nuoširdžiai dėkoju gyd. ortopedui – traumatologui Rokui Petrauskui už suteiktą pagalbą, supratimą ir malonų bendravimą. Taip pat reiškiu ypatingą padėką gyd. ortopedui–traumatologui Liutaurui Mykolaičiui už profesionaliai atliktą kelio sąnario artroskopiją. Esu labai dėkinga už tikslų, kruopštų darbą, kompetenciją ir pasitikėjimą, kurį suteikėte. Nuoširdžiai dėkoju ir gyd. anesteziologui reanimatologui Arūnui Valikoniui už rūpestį bei saugumo jausmą operacijos metu. Jūsų ramybė ir profesionalumas buvo tai, ko reikia pacientui.
Ačiū operacinės komandai už profesonalumą, šilumą ir rūpestį.
Pacientė Ineta
Nuoširdžiai dėkoju Urologijos skyriaus kolektyvui už profesionalią pagalbą, rūpestingumą ir žmogišką šilumą. Ypatinga padėka gydytojams Aleksandrui Jatuliui ir Gajui Čepui – už Jūsų dėmesį, kantrybę ir nuoširdų norą padėti. Jūsų atsidavimas savo darbui ir dėmesys pacientui suteikia pasitikėjimo, ramybės ir vilties. Ačiū, kad savo darbu, žiniomis ir nuoširdumu kasdien prisidedate prie žmonių sveikatos ir gerovės. Jūsų profesionalumas ir žmogiškumas palieka gilų įspūdį bei nuoširdžią padėką širdyje.
Pagarbiai, Rasa
Nuoširdžiai dėkoju už gydymą ir kantrų rūpestį Pulmonologijos I skyriaus vedėjai, gydytojai Justinai Kruopienei. Ačiū visam Pulmonologijos I skyriaus kolektyvui už kantrią pagalbą bei žmogiškumą. Taip pat nuoširdi padėka gyd. hematologei Jūratei Daubarienei už kompleksišką gydymą bei profesionalumą. Dėkoju visam Onkologijos - chemoterapijos skyriaus kolektyvui už atsidavimą bei paslaugumą.
Pagarbiai, K. R. Bručas
Esu labai dėkinga gydytojai Giedrei Armalienei ir jos personalui už atsakingai, kruopščiai ir profesionaliai suteiktą man visokeriopą medicininę gydymo pagalbą. Be to su pagarba esu dėkinga už jos pripažinimą, kad jai ir jos personalui kyšiai nereikalingi.
Su pagarba,
Pacientė Vita Paskačimienė
Nuoširdžiausia padėka visam Panevėžio ligoninės Neurologijos II-ojo skyriaus kolektyvui už profesionalumą, šilumą ir rūpestį. Skyriaus vedėjui Linui Masiliūnui už tai, kad subūrėte tokią nepaprastai nuoširdžią komandą. Už jūsų gebėjimą paaiškinti žmogui, kas vyksta susirgus ir suteikti pasitikėjimo, kai labiausiai to reikia. Gydytojai Irenai Žemaitaitienei už kantrybę, išsamų paaiškinimą, kas yra insultas, ir už žodžius, kad darbas gyventi kitaip, lėčiau, sąmoningiau, kuriant namuose savo „kurortą“, apsuptą emocijų, kurios džiugina. Posto seselėms Astai, Allai ir visoms kolegėms už švelnumą ir preciziškumą. Visą gyvenimą bijojau adatų, bet šios damos taip tiksliai ir be skausmo rasdavo kraujo takelius, kad net baimė išnyko. Marijai ir jos kolegėms už skanų ir sveiką maistą bei rūpestį, kad būtume maitinami taip, kad organizmas atsigautų. Ir visiems kitiems, kurių vardų nepaminėjau. Ačiū už žmogiškumą, šypsenas ir už tai, kad gydote ne tik kūną, bet ir sielą.
Laimutė Povilonienė
On behalf of the Consular Section of the U.S. Embassy in Vilnius, I would like to express our heartfelt gratitude to you and your team for the exceptional professionalism, dedication, and compassion demonstrated in caring for the Dovydenas family following the tragic traffic accident last month.
While the consequences of this incident were deeply painful, the efforts of your hospital to save lives and provide the highest level of medical care were truly remarkable. We are especially grateful for your team’s ability to go beyond professional duties, showing genuine care and empathy toward the victims, their family, and the Embassy during this difficult time.
We were particularly moved by your personal attention to this case. Despite the many demands on your time, your involvement reflected extraordinary leadership and a deep commitment to ensuring the best possible care and support in such a challenging situation.
Additionally, we would like to commend your designated point of contact, Laura Jasiukaitiene, whose flexibility, initiative, and warm communication were instrumental in navigating this complex case. Laura ensured seamless coordination between the hospital, the family, and our team here at the Embassy, while demonstrating remarkable attention to detail and a sincere willingness to assist.
Our gratitude also extends to the medical professionals who worked tirelessly to operate, treat, and care for the victims during this critical time. Their expertise and dedication were invaluable, and their efforts made a profound difference. Please convey our special thanks to Laura and to all the specialists involved in the treatment and recovery process. Your hospital stands as a shining example of professionalism and humanity, and we are deeply appreciative of everything you and your team have done.
Sincerely,
Nuoširdžiai dėkoju ortopedijos traumatologijos II skyriaus gydytojui ortopedui traumatologui Vincui Bartašiui už koncultacijas, profesionaliai atliktą operaciją, rūpestį ir malonų bendravimą viso gydymo metu.
Linkiu Jums sveikatos, stiprybės ir sėkmės nelengvame darbe. Taip pat, didelis dėkui skyriaus vyr. seseriai
Giedrai Adomonienei ir visam medicinos personalui už pasiaukojantį darbą bei rūpestingą priežiūrą.
Su pagarba,
Aurelija Petronienė
Iš visos širdies norime padėkoti gydytojui otorinolaringologui Arminui Kvackui, visam Otorinolaringologijos skyriui, ypač slaugytojai Sandrai bei vyresniajai slaugytojai Reginai Virkštienei, už operatyvumą, palaikymą ir begalinį rūpestį kiekviename etape. Dėkojame anesteziologui Sauliui Lukošiui, anestezijos slaugytojai Aušrai Petrauskienei, taip pat instrumentatorėms Sigitai Liaudanskienei ir Airidai Račinskienei – dukrai visa operacinė paliko neišdildomą įspūdį, ji sakė: „kaip filmuose!“ Už sklandų pooperacinį laikotarpį vaikų intensyvios terapijos skyriuje nuoširdžiai dėkojame gydytojai Giedrei Šipelienei. Dukrai buvo atlikta anginos operacija – iš didelės baimės liko tik puikūs prisiminimai ir šviesūs įspūdžiai apie visą komandą. Jūsų profesionalumas, žmogiškumas ir gebėjimas padrąsinti – neįkainojami.
Ačiū, kad esate – tikri savo darbo šaunuoliai!
Su pagarba ir dėkingumu,
Eimilės mama Lina
Nuoširdžiai noriu padėkoti vaikų ligų gydytojai Inetai Dulinskienei už rūpestį ir priežiūra. Nuostabi gydytoja, kuri nelieka abėjinga vaikams, kuri skyria dėmėsį ir priežiūra savo pacientams. Ineta gydytoja kuri dirba iš Meilės savo pacientams. Padėka Vaikų ligų skyriaus 2 aukšto slaugytojoms Vilmai Pušinskienei ir Laimai Kalvelienei, kurios moka bednrauti ne tik su tėvais, bet ir nuraminti ir prieiti prie vaiko. Nuoširdus AČIŪ šiam nuostabiam kolektyvui. Jeigu grįžti tai tik į šias šiltas rankas.
Su pagarba
Sofija ir Evelina
2025-08-14 Ortopedijos - traumatologijos skyriuje man buvo atlikta čiurnos lūžio operacija. Noriu padėkoti mane gydančiam gydytojui ir visam personalui už profesionalų darbą ir malonų bendravimą gydimo metu.
Pagarbiai
Laura Vilimavičienė
Nuoširdžiai dėkojame Skausmo klinikos gydytojui Jurijų Blakunovui ir jo šauniam kolektyvui už suteiktą galimybę gyventi be skausmo.
Su pagarba
Birutė A., Utena
Noriu nuoširdžiai padėkoti chirurgui Andriui Račkauskui už atliktą operaciją, konsultacijas ir nuoširdų bendravimą. Gydytojas be galo rūpestingas, labai nuoširdžiai bendrauja su pacientais. Taip pat didžiulė padėka chirurgijos skyriaus darbuotojoms. Buvau nustebinta ligoninės aplinkos ir skyriaus į kurį patekau: modernus, šiuolaikiškas, visiškai nepriminė tos ligoninės, kurioje kažkada teko lankytis. Atskiras dėkui operacinės darbuotojams: operacinėje dirbantys medikai be galo dėmesingi, rūpestingi, šilti darbuotojai.
Be galo ačiū ir sveikatos Jums visiems!
Pagarbiai,
Ingrida Pranckevičienė
Nuoširdžiai dėkoju gydytojui Liutaurui Mykolaičiui už profesionaliai atliktą kelio sąnario operaciją, rūpestį ir nuoširdų bendravimą viso gydymo metu. Dėl Jūsų atsidavimo ir kompetencijos šiandien galiu vėl judėti be skausmo. Linkiu Jums sveikatos, stiprybės ir sėkmės nelengvame darbe.
Pagarbiai Veronika Naikauskienė
Su didžiausia pagarba norime padėkoti VšĮ Respublikinės Panevėžio ligoninės Infekcinių ligų suaugusiųjų skyriaus gydytojams Jonui Tervydžiui ir Violetai Dambrauskienei už profesionalią ir laiku suteiktą pagalbą mūsų mamai Vidai, už jos gydymą bei atsakingą požiūrį į savo darbą. Didelį ačiū tariame šio skyriaus bendrosios praktikos slaugytojoms Snieginai, Danguolei, Redai, slaugytojos padėjėjai Daivutei už pasiaukojantį darbą bei rūpestingą priežiūrą. Dėkojame ir visam kitam šio skyriaus personalui - slaugytojoms, jų padėjėjoms, valytojoms, maisto išdavėjoms, kurios rūpinosi mūsų ir mamos gerove.
Gera žinoti, kad mūsų gimtajame mieste - Panevėžyje - dirba profesionali medikų ir slaugytojų komanda.
Gydytojau Jonai, asmeniškai Jums - mes tikime Jūsų profesionalumu ir mediko karjeros galimybėmis bei nuoširdžiai Jums to linkime.
Sėkmės Jums visiems!
Vidos dukra, sūnus ir vyras
Noriu nuoširdžiai padėkoti chirurgui Andriui Račkauskui už atliktą operaciją, konsultacijas ir nuoširdų bendravimą. Gydytojas be galo rūpestingas, labai nuoširdžiai bendrauja su pacientais. Taip pat didžiulė padėka chirurgijos skyriaus darbuotojoms. Buvau nustebinta ligoninės aplinkos ir skyriaus į kurį patekau: modernus, šiuolaikiškas, visiškai nepriminė tos ligoninės, kurioje kažkada teko lankytis. Atskiras dėkui operacinės darbuotojams: operacinėje dirbantys medikai be galo dėmesingi, rūpestingi, šilti darbuotojai.
Visos šeimos vardu norėjome padėkoti Priėmimo – skubiosios pagalbos skyriaus personalui, gyd. intervencinei kardiologei Raimondai Stukienei ir jos komandai, bei gydytojai kardiologei Silvijai Bučytei ir jos komandai už įdėtas pastangas gydant mūsų tėtį a.a. Alexander E.
Tikrai darėte viską ką galėjote ir už tai esame be galo dėkingi Jums.
Jo šeima
Nuoširdžiai dėkojame visam Nefrologijos skyriaus kolektyvui už profesionalų gydymą, rūpestį ligoniu – Petru-Gvidonu, šiltą atjautą ir moralinę paramą artimiesiems sunkią akimirką. Jūsų atsidavimas, dėmesys ir nuoširdumas suteikė stiprybės, o žmogiškas palaikymas padėjo ištverti sudėtingą laikotarpį. Esame giliai dėkingi už kiekvieną pastangą, nuoširdų žodį ir rūpestingą pagalbą. Didžiulis DĖKUI skyriaus vedėjai Laimai Peleckaitei ir gydytojai nefrologei Ingai Šulskytei, kurios padarė viską, ką galėjo. Didžiulis DĖKUI sesytėms, slaugutėms, aptarnaujančiam personalui – visoms šio skyriaus darbuotojoms, kurios tomis dienomis pabuvo psichologėmis artimiesiems, pasidalijo savo skaudžiomis patirtimis, leido ramiai atsiveikinti.
Žmona Aldona, dukra Lina
Nuoširdžiausiai dėkojame gydytojai Vidai Šilkienei už visokeriopą rūpestį, gerumą ir taiklų gydymą – visa tai ne tik palengvino mamos Zitos būklę, bet ir suteikė dvasinės stiprybės tiek jai, tiek visai šeimai. Ačiū ir visam Kardiologijos skyriaus personalui už kantrią pagalbą bei šiltą bendravimą mamai būnant ligoninėje. Linkime didžiausios sėkmės!
Šironų šeima
I am writing because we want to say thanks to Dr. Simona Bisigirskiene.
On Monday, 08.09.2025, evening we came to your hospital as an emergency because our daughter had very high temperature and seizure episode.
We were in pediatric Intensive Care Unit and got diagnosed there and Dr. Simona Bisigirskene took tests and started treatment. It was very emotional and terrifying situation for us as parents. She understood our need to go home, we consulted with our hospital and together we decided that we drive to Estonia. We got an ambulance on the border and our hospital PICU waited us. But thanks to her we were able to go our home hospital (Tartu Ülikooli Kliinikum). Our doctors continued treatment and used information from blood and urine tests. Our doctors here said that we were very lucky that Hanna got fast diagnosed and correctly and first dose of treatment on time. We are so so grateful for kindness, good treatment and care. Thanks to Dr. Simona and all staff members we were safe and saved from the worst. We look back our stay in Panevezys Hospital with great gratitude. Many thanks to Dr. Simona!
With lots of love and gratitude
Hanna Eliise Kuusk parents
Jane and Kristjan.
Laba diena, pradėjus naujus mokslo metus norėjome dar kartą padėkoti už puikią vasaros praktiką. Tikrai daug pamatėme radiologijos įvairių pusių bei specializacijų, procedūrų. Labai šauniai mus priėmė vedėja Rasa Pevcevičienė, visas Intervencinės radiologijos skyrius, bei kitų skyrių gydytojai - gydytojas Jurijus Blakunovas, kraujagyslių chirurgai Ernestas Zakarauskas, Artūras Milašauskas, žinoma, jūs, bei kiti specialistai. Labai ačiū ir tikimės dar sugrįžti.
Pagarbiai,
Viktorija Skvereckaitė ir Adomas Baltrėnas
Šeimos vardu nuoširdžiai dėkoju Panevėžio ligoninės Geriatrijos skyriaus kolektyvui už nuoširdžią priežiūrą, rūpestį ir profesionalią pagalbą, suteiktą mano mamai Birutai.
Ypatinga padėka gydančiai gydytojai Renatai Verčinskaitei už atidumą, profesionalumą ir žmogišką šilumą. Taip pat reiškiu dėkingumą vyr. slaugytojai Rūtai Dundulienei ir visam skyriaus personalui – už pasiaukojantį darbą, kantrybę bei rūpestingą priežiūrą. Atskira padėka socialinei darbuotojai Jurgitai Kuodienei už pagalbą, supratimą ir nuoširdų palaikymą.
Jūsų atsidavimas ir širdies gerumas paliko didelį įspūdį bei suteikė ramybę, jog mama patikimose rankose.
Su pagarba ir dėkingumu,
Sūnus Nerijus
Noriu labai padėkoti gydytojui Martinui Mačerniui už atliktą operaciją dėl kurios mano gyvenimo kokybė pagerėjo, ačiū gydytojui už priežiūra, rūpestį, nuoširdų bendravimą, bei žmogiškumą. Esu dėkinga ir visam LOR skyriaus personalui. Tikrai gydytojas iš didžiosios raidės.
Nuoširdžiai dėkoju gerb. gyd. neurologui Pauliui Puzinui už profesionalumą, kruopštumą, rūpestingumą. Ačiū už tai, kad esat gydytojas - žmogus, kuris ne tik gydo, bet ir su kuriuo galima tiesiog nuoširdžiai pasikabėti ir išgirsti padrąsinimus. Sergant tai labai svarbu. Taip pat dėkoju palatos slaugytojai Astai, kuri rūpinosi mano sveikata ir palaikė mane. Dėkoju kineziterapeutei Reginai, kuri ne tik profesionaliai mankštino, bet ir palaikė mane psichologiškai. Taip pat dėkoju ir kitoms šio skyriaus darbuotojoms.
Pacientas Nerijus Sabulis
Žmonės baltais chalatais – į šiuos žodžius telpa viskas: informacija, pagalba, slauga, žinios, dėmesys, paguoda.
Noriu nuoširdžiai padėkoti už mano tetos A. MALADAUSKAITĖS priežiūrą, kuri buvo gydoma NEUROLOGIJOS II-ame skyriuje. Didžiulė padėka gydytojams, slaugytojoms, visam aptarnaujančiam personalui.
Ypač dėkoju Neurologijos skyriaus vedėjui L. MASILIŪNUI, bei neurologui – gydančiam gydytojui P. PUZINUI už informaciją, dėmesingumą, kantrybę. Jūs suteikėte viską, ko žmogui labiausiai reikia. Padarėte labai daug, netgi daugiau, nei įmanoma.
Nuoširdžiai ačiū.
Pacientės dukterėčia Danguolė
Noriu padėkoti Nėštumo patologijos skyriui, kur kas rytą su šypsenomis atlikdavo dienos stacionaro paslaugas.
Vis dėlto, didžiausias AČIŪ keliauja gyd. akušerei ginekologei Kristinai Jakštonienei ir akušerei Skaistei Petravičienei. Daug ramybės ir pasitikėjimo suteikė ne tik Jūsų puikūs bendravimo ir informavimo apie procedūras įgūdžiai, tačiau tik Jūsų atidumo, užsispyrimo ir profesionalumo dėka gimdymas baigėsi taip sėkmingai kaip tik galėjo ir mūsų šeima sutiko sveiką dukrytę.
Dėkoja Agotos tėveliai, Barbora ir Paulius Kirdeikiai
Nuoširdžiai dėkoju gydytojui ortopedui-traumatologui Valdemarui Mockui, operacinės komandai ir slaugytojoms už profesionalumą ir šiltą rūpestį. Trauma buvo ne tik fizinis, bet ir emocinis iššūkis, tačiau Jūsų empatija ir atsidavimas suteikė saugumo jausmą ir stiprybės. Ačiū, kad buvote šalia – ne tik kaip specialistai, bet ir kaip žmonės.
Judita Gudkovaitė-Ciganova
Padėka Skausmo klinikos vedėjui anesteziologui-reanimatologui J. Blakunovui bei klinikos personalui už profesionalumą ir malonų bendravimą.
Su pagarba,
Algirdas Kęstutis
Labai norėčiau išreikšti padėka Priėmimo - skubiosios pagalbos skyriuje tą vakarą (liepos 19 d.) dirbusiam vaikų ligų gydytojui. Kiek spėjom paklausti personalo, tai buvo gyd. Agnius Vazgys. Tiesiog jis tobulas. Geras jausmas, kai vaiką apžiūri toks gydytojas. Greitas priėmimas, profesionalumas, draugiškumas ir nuoširdus dėmesys. Kadangi, mes patys esame iš Kauno, o pagalbos teko paprašyti Panevėžio mieste, tai Panevėžio ligoninė tikrai gali didžiuotis turinti tokį gydytoją. Ačiū labai. Taip pat, atskira padėka Vaikų ligų skyriaus slaugytojoms už rūpestį.
Pagarbiai, Giedrė
Nuoširdžiausia padėka Ortopedijos-traumatologijos I skyriaus gydytojui Mantui Butkui. Gydytojas priėmė dėl alkūnės traumos, labai atidžiai apžiūrėjo, išklausė ir viską išsamiai paaiškino. Gydytojas yra ne tik profesionalus specialistas, bet ir labai malonus, rūpestingas žmogus. Linkiu, kad visi medikai būtų tokie nuoširdūs ir paslaugūs. Didelis AČIŪ už Jūsų darbą, kantrybę ir šiltą bendravimą.
Su pagarba,
Regina
Noriu nuoširdžiai padėkoti gydytojai oftalmologei Gretai Butkuvienei už suteiktą pagalbą, draugišką ir šiltą bendravimą, už puikiai atliktą darbą!
Ačiū.
Viltė
Nuoširdi padėka Neurochirurgijos skyriaus vedėjui, gydytojui Jurgiui Kyguoliui ir visam skyriui už sveikatos sugrąžinimą. Aš jaučiuosi kaip naujai gimud tik Jūsų dėka.
Jūs darote stebuklus!!!
Jums sveikatos, laimės ir gražios vasaros...
Ona D., 719 palata
2025.07.21
Nuoširdžiai dėkoju plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos chirurgui Domui Kurlavičiui ir gydytojai anesteziologei reanimatologei Ugnei Sirevičienei už rūpestį, profesionalumą, aiškų bendravimą ir gerą nuotaiką, kas padėjo jaustis saugiai ir ramiai.
Panevėžio ligoninė tikrai gali didžiuotis šiais nuostabiais specialistais!
Pagarbiai,
Saulius K.
Nuoširdžiai dėkoju Bendrosios ir abdominalinės chirurgijos skyriaus vedėjui Irmantui Grubinskui už profesionaliai atliktą tulžies pūslės operaciją, taip pat visam personalui: slaugytojoms, valytojoms, kai ligoninėj pasijunti kaip sanatorijoj net visi skausmai praeina. Dar kartą ačiū daktare jums už viską. Gera žinoti, kad Panevėžyje irgi gali tavimi gerai pasirūpinti. Sėkmės Jūsų nelengvame darbe.
Dalia J.
Praėjo metai kaip gyvenu be skausmo kurį kentėjau beveik trisdešimt metų! Noriu padėkoti gydytojui ortopedui traumatologui Mariui Bisigirskui, kuris padarė stebuklą, rado priežastį ir sėkmingai išoperavo mano koją, išlaisvino mane nuo baisinių skausmų. Nuoširdžiausia padėka jam.
Sėkmės darbuose!
Ačiū širdingai.
Virginija
Labai dėkojame Neurochirurgijos skyriaus vedėjui Jurgiui Kyguoliui, gydytojai Kristinai Kemeklytei ir visam skyriaus personalui už gydymą, rūpestį ir priežiūrą.
Sigitas A., Biržai
Vaidotas M., Panevėžys
Iš 711 palatos
Nuoširdžiai dėkoju Hemodializės - Nefrologijos skyriaus vedėjai Laimai Peleckaitei, gydytojoms nefrologėms: Rasai Šriupšienei, Ingai Šulskytei, Vandai Klug, Džiuljetai Jurėnienei bei visoms gydytojoms nefrologėms ilgus metus iki paskutinio atodūsio gydžiusioms mamą - Genovaitę Ramoškevičienę. Nuoširdus AČIŪ už profesionalumą, nuoširdumą, rūpestį, gerą žodį.
Sveikatos, stiprybės ir sėkmės Jūsų nelengvame, bet be galo prasmingame darbe.
Su pagarba ir dėkingumu
dukra Jūratė
Nuoširdžiai dėkoju Geriatrijos skyriaus gydytojai Renatai Vercinskaitei už mamytės V. Kuzminskienės gydymą, kuri Jūsų dėka atsistojo ant kojų, vėl pradėjo judėti. Noriu padėkoti Geriatrijos skyriaus vedėjui Arnui Paškevičiui ir vyresn. slaugytojai
Rūtai Dundulienei už pastangas guldant mamytę į Geriatrijos skyrių ir visam nuostabiam Geriatrijos kolektyvui tariu didelį ačiū. Sėkmės ir būkite laimingi!
V. Kuzminskienės dukra
Inga Turkevičienė
Nuoširdžiai dėkoju gydytojui chirurgui Andriui Račkauskui už atliktą operaciją ir nuoširdų bendravimą net ne darbo metu. Kiekviena įstaiga turi didžiuotis turėdama tokį darbuotoją.
Pagarbiai,
Vaida Kernienė
Nuoširdžiausia padėka visam Dienos chirurgijos skyriui dirbusiam 2025-07-07 dieną. Didžiausias ačiū gydytojui Arvydui Burneikiui ir visai operacinės komandai.
Visas personalas – tiesiog pažiba. Kiekvienas jūsų vertas pačių didžiausių įvertinimų. Esat pavyzdys, kaip reikia bendrauti su pacientais, kiekvieno jūsų, buvo juntama maksimali šiluma, dėmesys, rūpestis.
Žodžiais nenusakoma, kaip to reikia mums, pacientams.
Būkite sveiki, laimingi ir kantrūs, bei atkaklūs savo itin svarbiame ir prasmingame darbe.
Su pagarba Sonata
Nuoširdus ačiū gygytojui ortopedui traumatologui Donatui Juškai už profesionaliai atliktą dešinės kojos nykščio (hallux valgus) operaciją birželio 18 dieną.
Ačiū anesteziologei, kad leido pamiegoti (esu didelė bailė). Taip pat dėkoju visai gydytojo komandai, viskas puikiai sustyguota, seselės labai malonios, dėmesingos, kompetentingos. Sėkmės ir kantrybės Jums visiems šiame atsakingame darbe.
Su pagarba Genovaitė Č.
Pagarbiai pacientas
Skirmantas G.
Šioje ligoninėje gimdžiau ir likau labai maloniai nustebinta priežiūra tiek prieš gimdymą ir po jo. Išskirtinai reiškiu didžiausią padėką medikų komandai dirbusiai iš 2025-06-04 į 2025-06-05 ir priėmusiai gimdymą. Viso gimdymo metu jaučiau profesionalią priežiūrą ne tik iš fizinės pusės, bet ir emocinės. Tą naktį dirbusi akušerė ir gydytoja vertos aukščiausių darbo įvertinimų dėl savo profesionalumo ir žmogiško rūpesčio. Galime didžiuotis ir džiaugtis turėdami tokius medikus savo mieste.
Pagarbiai, D. Danilienė
Tariu nuoširdų ačiū visam Priėmimo - skubiosios pagalbos skyriaus kolektyvui. Dažnai tenka lankytis sutrikus širdies ritmui. Visada esu operatyviai ir labai maloniai aptarnaujama.
Pagarbiai,
Palma
Nuoširdžiausiai norėčiau padėkoti gydytojui, Akušerijos ginekologijos klinikos vedėjui Dariui Jaseliūnui už atliktą operaciją (2025-02-19). Ačiū Jums, Gydytojau, už sėkmingai atliktą operaciją, už Jūsų profesionalumą ir nuoširdų bendravimą.
Taip pat noriu padėkoti skyriaus personalui už rūpestingą priežiūrą ir atsidavimą savo darbui.
Su pagarba
Violeta J.
Esu labai dėkinga ausų – gerklės gydytojai Editai Balčėtienei už dėmesį ir profesionalumą. Už krupštų gydytojos darbą, kad nesustojo ties šiuo metu, ankstesnių gydytojų diagnoze (kadangi liga dar nepasitrukia), o skyrė tolimesnius tyrimus ligos priežasčiai rasti. Dar kartą didelis AČIŪ už norą padėti. Taip pat dėkoju maloniai bendrosios praktikos slaugytojai Daivai Tamulionienei.
Linkiu didžiulės Jums sėkmės!
Genovaitė
2025-06-04
Esu panevėžietis. Esu kelių/ar keliolikos kartų panevėžietis. Gyvenimiškai mano artimieji gimdė, gydėsi ir deja, kai kurie ramiai iškeliaudavo į amžinybę šioje ligoninėje. Vaikystėje mačiau kaip ji keitėsi, statėsi ir pirmoji man operacija - anginos čia... Į ligoninę kaip pacientas staigiai grįžau 2025-05-05 pavakary su didžiuliais skausmais. Po tyrimų miesto poliklinikoje – didžiausia padėka ir ten dirbantiems daktarams ir slaugytojoms.
Ligoninėje Priėmimo-skubiosios pagalbos skyriuje greiti tyrimai.
Noriu sakyti didelį didžiulį ačiū už profesionalumą ir gerumą.
Apendicito operacija pavyko, nors po operacijos daktarų žodžiais jis jau buvo ,,negražus‘‘. Ligoninėje kaip pacientas nebuvau virš 22 metų ir todėl galiu matyti ir jausti ir toliau tik teigiamus pokyčius. Visa komanda: gydytojai, slaugytojai, virtuvės darbuotojai, jaunesnysis aptarnaujantis personalas dirbo, rūpinosi labai nuostabiai, profesionaliai. Esu aukštaitis todėl sakau atvirai - maloniai džiugino. Gera ir džiugu už Respublikinę Panevėžio ligoninę. Tikrąja žodžio prasme - gelbėjate gyvybes, gražinate gyvenimo džiaugsmą ir kokybę. Ačiū Jums!!
Pagarbiai –
Egidijus Žukauskas
Nuoširdžiai dėkoju Kardiologijos I skyriaus gydytojai kardiologei Ditai Miliūnienei už profesionaliai suteiktą pagalbą ir gydymą, už atsakingą požiūrį į savo darbą ir malonų bendravimą su pacientais.
Taip pat dėkoju ir skyriaus slaugytojoms, maisto išdavėjoms bei valytojoms, kurios nuoširdžiai rūpinosi mano gerove gulint skyriuje.
Linkiu Jums sveikatos ir sėkmės!
VilmaY
Reiškiu didžiausią pagarbą ir padėką šiems gydytojams: V. Stirbiui, D. Šilytei, T. Bagavičiui, S. Latožienei ir visiems kitiems specialistams, darbuotojams, kurie 2025 m. gegužės 23 d. suteikė man itin aukšto lygio, operatyvią ir profesionalią pirmąją pagalbą po eismo įvykio Anykščių rajone, apsiverčiant su motociklu. „Dievas įvykio metu pakišo pagalvę, o Jūs ištiesėt man ranką, kad atsikelčiau“... Dar kartą dėkoju visam Jūsų personalui, vadovybei ir kiekvienam atskirai! Jūs esate mūsų žemiškieji angelai sargai. Ko geriausios Jums gyvenimo ir profesinės kloties !!!
Reikšdama didžiausią pagarbą
Violeta
Labai noriu padėkoti gydytojui oftalmologui EUGENIJUI ŽVYKUI už greitą ir profesionalų priėmimą, Priėmimo - skubiosios pagalbos skyriuje ir suteiktą pagalbą dukrai įkritus į akį svetimkūniui. Labai AČIŪ.
Mama Inga
Rašau šią žinutę su dideliu dėkingumu Gyvenimas taip susiklostė, kad per 4 dienas 2 kartus teko papult į priėmimo skyrių ir pasiekti bendrosios ir abdominalinės chirurgijos skyrių. Žodžiu-patirties turėjau.
Priimamasis. Srautai nežmoniški, ligoniai pristatomi vienas po kito sakytum tekančia upe, maža to - antru kartu neveikė elektroninė sistema visoje Lietuvoje.... Važiavau su nerimu iš Rokiškio savu transportu ir popieriniu išrašu ir galvojau, kada mane priims.... Ir ką, nepaisant visų trikdžių, greitai ir sklandžiai. Visa personalo grandinė ,,be užsikirtimo". Ir žinot, kai akys pilnos baimės, skausmo ir nežinios toks operatyvumas, geras žodis, šypsena ir pajuokavimas jau iškart veikia kaip balzamas. Ypatingai esu dėkinga mane priėmusiam jaunam gydytojui Tadui Kaminskui, kurio atsakingumas ir rimtas, visapusiškas požiūris mane sužavėjo. O jo rūpestį jaučiau ir po operacijos. O juk ramiai galėjo mane pamiršt, juk aš tik dar viena tetulė iš srauto ligonių.....
Operacija. Viskas kaip pagreitintan kine... Dėkinga operavusiam gydytojui Liutaurui Kubiliui, fainuolei anestezijologei, kurios net vardo nežinau, bet jos padrąsinimą, gerą nuotaiką, šposus ir „greitą manęs išjungimą“ ilgai atsiminsiu. Ir žinoma - visai operacinės komandai
Obdominalinės chirirgijos skyrius. Trūksta žodžiu. AČIŪŪŪŪŪ. Visoms ir kiekvienai. Už viską.
JŪS NUOS-TA-BŪS!!!! Ir dar tas komfortas skyriuje ir palatoje. Ir kad ne tos bėdos, sakyčiau kurortas. Dar viena patirtis ir noras atkreipt ADMINISTRACIJOS dėmesį. Mane konsultavo dar vienas nuostabus jaunas daktaras – urologas
Gajus Čepas. Ir žinot toks mamiškas/tetuliškas pasididžiavimas Lietuvos jaunimu, jaunais daktarais. Atsakingi, protingi, rūpestingi.... Labai tikiuosi, kad šiems mano sutiktiems GYDYTOJAMS bus suteiktos galimybės ir sąlygos tobulėt, mokytis ir dirbt.O dabar - NUOŠIRDUS DĖKINGUMAS VISIEMS UŽ VISKĄ.
LIKITE SVEIKI IR LAIMINGI JŪS IR JUMS BRANGŪS ŽMONĖS!!!!
Buvusi pacientė
P. s. tai pirmas mano gyvenime viešas rašytas komentaras
Negalėjau nutylėt
*tekstas nekoreguotas, pateiktas originalas
Dėkoju VšĮ Panevėžio Respublikinės ligoninės Priėmimo-skubiosios pagalbos skyriaus vedėjai J. Vokietienei ir gyd. urologui E.Jurevičiui už prefesionaliai ir laiku suteiktą skubią pagalbą ir gydymą.
Pagarbiai Z. L.
Labai dekoju gydytojai otorinolaringologei Agnei Laukaitienei už labai operatyviai suteiktą kvalifikuotą pagalbą. Ačiū už profesionalumą, dėmesingumą, šiltą bendravimą.
Pagarbiai
Rimantas Mocius
Nuoširdžiai dėkojame gydytojui ortopedui traumatologui A.Šigajevui už nuoširdų priėmimą, suteiktą pagalbą, už profesionalumą, nuoširdumą, malonų bendravimą ir visapusišką pagalbą gydant mamytę A. P. (3 mėn. gydė prakirstą koją). Tai gydytojas, kuris negaili savo pastangų ir brangaus laiko, pasiaukoja dėl kitų, atiduodamas visą savo širdį. Dėkojame priėmimo skyriaus slaugytojai už rūpestį ir dėmesingą priežiūrą, šiltą bendravimą. Tariame nuoširdų Ačiū už mamytės gydymą.
Pagarbiai dukra Inga
Nuoširdžiai dėkoju VšĮ Respublikinės Panevėžio ligoninės Neurologijos II skyriaus vedėjui Linui Masiliūnui, gyd. neurologui Pauliui Puzinui ir visam skyriaus personalui už profesionalią priežiūrą, rūpestį ir nuoširdų gydymą. Jūsų atsidavimas savo pašaukimui, žmogiškumas ir dėmesys pacientui suteikė stiprybės ir vilties sveikimo kelyje. Tegul Dievas laimina Jūsų rankas, darbus ir širdis, kasdien teikiančias pagalbą tiems, kuriems jos labiausiai reikia.
Pagarbiai
Emilija Venckūnienė
Norime su sūnumi nuoširdžiai padėkoti gydytojai vaikų chirurgei Rūtai Dubosaitei ir visai jos komandai. Ačiū už Jūsų puikiai atliktą operaciją, už vaiko geras emocijas, už rūpestį, gerą savijautą, nuoširdumą ir dideli profesionalumą. Kiekvienas Jūsų veiksmas ir žodis yra kupinas šilumos ir dėmesio. Ačiū, kad Jus esate ir į savo darbą įdedate tiek daug širdies!
Nuoširdžiai dėkoja
Klaudijus Krasuckis
Nuoširdi padėka gydytojams ir visam Panevėžio infekcinių ligų ligoninės Infekcinių ligų suaugusiųjų skyriaus personalui. Gulint ligoninėje supranti, kiek daug gali reikšti ne tik profesionalus gydymas, bet ir šiltas žodis, rūpestingas žvilgsnis ar nuoširdus palaikymas. Noriu iš visos širdies padėkoti visiems gydytojams, slaugytojoms, padėjėjoms ir visam personalui už jūsų atsidavimą, kantrybę ir šviesą, kuria dalinatės su kiekvienu pacientu. Ypatinga padėka gydytojai
Jurintai Boguškienei, skyriaus vedėjai Monikai Lukoševičienei, bei gydytojui Sauliui Antanavičiui – už jūsų profesionalumą, žmogiškumą ir rūpestį. Jūsų rankose – ne tik žinios ir įgūdžiai, bet ir širdys, pilnos užuojautos ir žmogiškumo. Dėkoju už tai, kad rūpinotės manimi ne tik kaip pacientu, bet kaip žmogumi. Už tai, kad kiekvieną dieną skleidėte ramybę, viltį ir suteikėte jėgų sveikti. Linkiu jums stiprybės, sveikatos ir šilumos – tos pačios, kurią taip dosniai dalinate kitiems. Ačiū jums, kad esate.
Su nuoširdžiausia pagarba ir dėkingumu:
312 palata, Džaneta Lapinskė
Nuoširdžiai dėkojame gydytojui ortopedui traumatologui A.Šigajevui už nuoširdų priėmimą, suteiktą pagalbą, už profesionalumą, nuoširdumą, malonų bendravimą ir visapusišką pagalbą gydant mamytę A. P. (3 mėn. gydė prakirstą koją). Tai gydytojas, kuris negaili savo pastangų ir brangaus laiko, pasiaukoja dėl kitų, atiduodamas visą savo širdį. Dėkojame priėmimo skyriaus slaugytojai už rūpestį ir dėmesingą priežiūrą, šiltą bendravimą. Tariame nuoširdų Ačiū už mamytės gydymą.
Pagarbiai dukra Inga
Nuoširdžiai dėkoju Endoskopinės diagnostikos poskyriaus gydytojui endoskopuotojui Donatui Kisieliui už atjautą, supratimą ir sklandžiai beirūpestingai atlikta procedūrą. Taip pat, dėkoju ir procedūros metu gydytojui asistavusiai komandai.
Ačiū visiems ir geros jums kloties!
Geriausio linkėdama
Dalia Mikalauskienė
Norime su sūnumi nuoširdžiai padėkoti gydytojui otorinolaringologui Arminui Kvackui.
Už begalinį rūpestį mažamečiu, šiltą bendravimą su vaiku, atsidavimą savo darbui, suteiktą informaciją ir atsakytus visus kilusius klausimus.
Puikiai atlikta operacija ir vaikas neliko išgasdintas, nebijos ligoninės šio gydytojo dėka. Ir žinoma, personalo dėka, kuris tą dieną dirbo Otorinolaringologijos skyriuje. Retai sutinkame gydymo įstaigose tokius malonius žmones, kurie žino kaip apžaisti vaiką, kad jis nebūtų įbaugintas.
Dėkojame dar kartą iš visos širdies personalui, gydytojui ir visiems, kurie prisidėjo prie sūnaus operacijos ir geros emocinės būsenos ligoninėje.
Su pagarba, Gabija R.
Nuoširdus Ačiū gydytojai kardiologei E. Keniausytei, kuri yra puiki savo darbo specialistė ir nuostabus žmogus, dėmesingai ir nepriekaištingai atliekanti savo darbą. Esu dėkingas už suteiktą pagalbą.
Albertas Dikmanas
Norime su sūnumi nuoširdžiai padėkoti gydytojui otorinolaringologui Arminui Kvackui.
Už begalinį rūpestį mažamečiu, šiltą bendravimą su vaiku, atsidavimą savo darbui, suteiktą informaciją ir atsakytus visus kilusius klausimus.
Puikiai atlikta operacija ir vaikas neliko išgasdintas, nebijos ligoninės šio gydytojo dėka. Ir žinoma, personalo dėka, kuris tą dieną dirbo Otorinolaringologijos skyriuje. Retai sutinkame gydymo įstaigose tokius malonius žmones, kurie žino kaip apžaisti vaiką, kad jis nebūtų įbaugintas.
Dėkojame dar kartą iš visos širdies personalui, gydytojui ir visiems, kurie prisidėjo prie sūnaus operacijos ir geros emocinės būsenos ligoninėje.
Su pagarba, Gabija R. ????????
Kad ir vėliau, bet labai nuoširdžiai noriu padėkoti Psichiatrijos skyriaus personalui ir gydytojams už jų begalinį rūpestį, jautrumą, nuoširdumą ir didelę pagalbą man ištikusioje bėdoje. Noriu pabrėžti, kad visi, kuriuos ištinka bėda, nebijotų kreiptis pagalbos. Tai tikri savo srities profesionalai, kurie nuoširdžiai atsidavę savo darbui ir pagalbai sunkioje situacijoje. Labai jums ačiū.
Su pagarba, Jurgita
Noriu nuoširdžiai padėkoti mane operavusiam gydytojui Raimondui Bagurskui ir visai jo komandai už puikiai atliktą operaciją. Tai be galo profesionalus, empatiškas gydytojas, nuostabus ir jautrus žmogus. Tai gydytojas iš pašaukimo.
Noriu padėkoti visam Ginekologijos skyriaus personalui už jų rūpestį, nuoširdumą ir atsidavimą savo darbui. Tikrai jaučiausi kaip tikrame moterų rojuje. Taip pat nuoširdžiai dėkoju mane prižiūrinčiai gydytojai Staselei Melaikienei, kuri mane iš visos širdies prižiūri, gydo ir siuntė operuotis. Tai fantastiška moteris , nuostabi ir be galo savo darbui atsidavusi gydytoja. Ačiū labai jums.
Su pagarba Jurgita
Norėjome padėkoti Jūratei Malickienei ir visam Akušerijos skyriui už puikiai atliktą darbą. Vasario 21 d. jos prižiūrimas gimė Matukas. Viskas buvo atlikta labai profesionaliai, tiksliai, užtikrintai.
Taip pat dėkojame Naujagimių skyriaus darbuotojoms ir gydytojams už visą suteiktą pagalbą ir priežiūrą. Puikūs specialistai.
Julita ir Rokas
Taigi, nuoširdus ačiū gydytojai Giedrei Vyšniauskienei, kuri atsakingai ir kompetetingai pažiūrėjo į situaciją ir su mumis susisiekė. Nenumojo ranka į tai, kad jau buvome išrašytos iš ligoninės, o atliko savo pareigą, pirmiausia pasiteiraudama apie dukros būklę, o vėliau pasakydama, kas nutiko bei nukreipdama pakartotiniems tyrimams. AČIŪ Gydytojai!
Geros dienos!
Noriu nuoširdžiai padėkoti operavusiam chirurgui Mariui Paškoniui, anesteziologei Eugenijai Reinikovienei, palatos gydytojai chirurgei Džiuljetai Šilytei ir visam aptarnaujančiam personalui už gydymą ir slaugą.
Su pagarba
Pacientė Autelija Vegienė
Nuoširdžiai dėkoju už gydymą ir pagalbą Vaikų ligų skyriaus gydytojai Joanai Petrauskaitei ir visam medicinos personalui.
Ačiū!
Joana N.
Labai noriu padėkoti gydytojai Martynai Narkevičiūtei už kantrybę, kruopštumą ir profesionaliai atliktą darbą.
Buvo siūta kakta, tai dabar perrišinėjantis personalas pastoviai klausinėja kas taip kruopščiai ir gražiai susiuvo žaizdą. Ačiū.
Pagarbiai
Artūras Pakulnevičius
Nuoširdžiai dėkoju Psichiatrijos skyriaus gydytojai psichiatrei Silvai Gruzdienei, vyr. slaugytojai Vilmai Lukminienei ir kitam personalui už rūpestingumą, atsidavimą ir profesionalumą, kuriuos kasdien rodote savo darbe. Jūsų šiluma, supratimas ir pagalba sunkiu metu suteikia pacientams ne tik viltį, bet ir stiprybės žengti į priekį.
Jūsų nuoširdus dėmesys ir kantrybė padeda žmonėms susidoroti su iššūkiais, suteikia ramybę ir užtikrina, kad jie nebūtų palikti vieni su savo sunkumais. Tai neįkainojama dovana, kurią suteikiate kiekvienam, besikreipiančiam pagalbos.
R.
Respublikinė Panevėžio ligoninė
PVM mokėtojo kodas: LT913401219
Smėlynės g. 25, Panevėžys, LT-35144
Tel. (0-45) 50 72 44
info-anti-bot-bit@panevezioligonine.lt
Duomenys saugomi Juridinių asmenų registre
Kviečiame įvertinti VšĮ Respublikinės Panevėžio ligoninės teikiamų paslaugų kokybę:
Pacientų nuomonė