Padėkos


Padėka gydytojui Vyčiui Aleksandravičiui

Nuoširdžiai dėkojame Panevėžio respublikinės ligoninės pirmo traumatologinio-ortopedinio skyriaus vedėjui V. Aleksandravičiui už profesionaliai atliktą klubo operaciją, nuoširdų dėmesį, už jautrų, paguodžiantį, palaikantį žodį, už geležinę kantrybę, atjautą pooperaciniu laikotarpiu. Pasitikime Panevėžio respublikine ligonine, jos vadovu A. Skorupsku ir ligoninės profesionaliais medikais. Nuoširdžiai dėkojame už profesionalų aptarnavimą slaugytojoms ir pagarbą pacientui. Šitoje ligoninėje mus stebina puiki slauga, tvarka, švara ir profesionali pagalba. Čia ligonis jaučiausi lyg namuose... Kuo nuoširdžiausiai lenkiame prieš Jus galvą ir dėkojame. Stiprios sveikatos ir Dievo palaimos Jums ir Jūsų šeimoms! Ligonės Emilijos J. šeimos nariai.

Padėka gydytojai Algei Leveckytei

„Rugpjūčio mėnesį gydžiausi Panevėžio Respublikinėje ligoninėje. Mane gydė gydytoja Algė Leveckytė. Jau pirmųjų konsultacijų metu gydytoja rūpestingai įvertino mano sveikatą, atliko reikiamus tyrimus ir paskyrė operacinį gydymą. Gydytoja A. Leveckytė ir visa operacinio skyriaus komanda dirbo labai atsakingai, profesionaliai, atliko viską, kad mano savijauta ir sveikata pagerėtų. Gydytoja rūpinosi kaip jaučiuosi po operacijos, suteikė reikiamą informaciją, kaip elgtis grįžus į namus.

Noriu nuoširdžiai padėkoti gydytojai chirurgei Algei Leveckytei ir visam Panevėžio Respublikinės ligoninės personalui už dėmesį žmogui, už nuoširdų bendravimą ir rūpestį. Didžiuojamės, kad mūsų mieste dirba tokie profesionalūs medikai ir medicinos darbuotojai. Geriausios Jums sėkmės ateityje!“

 

Buvusi pacientė (adresas ir pavardė žinomi)

Padėka VšĮ Respublikinės Panevėžio ligoninės Direktoriui A. Skorupskui ir Reanimacijos ir intensyvios terapijos skyriaus vedėjai E. Reinikovienei
Nacionalinis transplantacijos biuras prie Sveikatos apsaugos ministerijos dėkoja už efektyvaus donoro identifikavimą, išlaikymą ir paruošimą. Nuoširdžiai dėkojame Jūsų kolektyvui už dalyvavimą organų donorystės ir transplantacijos procese ir tikimės sėkmingo tolesnio mūsų bendradarbiavimo.
Padėka gydytojams D. Kisieliui ir A. Račkauskui
Nuoširdžiai noriu padėkoti gyd. D. Kisieliui ir A. Račkauskui už tikslią diagnostiką, kruopštumą, nuoseklų paaiškinimą, sąžiningumą ir gydymą.
Norėtųsi užėjus į kabinetą matyti jaunus besišypsančius gydytojus, kaip minėti.
Linkiu jiems viso ko geriausio darbe ir asmeniniame gyvenime.
Ačiū Jums.

 

Alė G.
2019 rugėjis
Padėka Ortopedijos traumatologijos I skyriaus gydytojams

2019-08-23

 

Tariame nuoširdų ačiū Ortopedijos traumatologijos I skyriaus gydytojams: Vitalijui Markovui ir Mantui Butkui, ir visam kolektyvui už suteiktą pagalbą. Už profesionalumą,  dėmesingumą, rūpestingumą, kantrybę ir pasiaukojimą. Šiame skyriuje dirbantys žmonės atėjo dirbti pašaukimo vedini. Sveikatos linkime ir jiems.

 

Justina ir Valdas R.

Paskutinį kartą redaguota: 2019-11-05 10:49