Padėkos

Norėdami pateikti savo padėka viešinimui prašome rašyti el. paštu: info@panevezioligonine.lt


Padėka Neurologijos I-ojo skyriaus personalui
Noriu  padėkoti Respublikinės Panevėžio ligoninės priėmimo  ir skubios pagalbos skyriui už operatyviai suteiktą skubią pagalbą. 
Su visa pagarba dėkoju I Neurologijos skyriaus personalui: gydytojams, slaugytojoms, slaugytojų padėjėjoms už nuoširdų rūpestį, profesionalumą, šiltą bendravimą, šypsenas, kantrybę.
Dėkui Jums už sunkų, atsakingą darbą gydant ir slaugant ligonius. Jūs visi esate dėmesingi ir nuostabūs!
Pagarbiai, Ona Gelma Š.
 
Pagarbiai,
Gražina iš Zarasų
Padėka Gydytojui ortopedui traumatologui Remigijui Mincei

Gydytojui ortopedui traumatologui Remigijui Mincei nuoširdus ačiū už rūpestingumą, kompetenciją, šiltą bendravimą su pacientais, puikiai atliktą operaciją.

Linkėjimai, Irena M.

Padėka Likėnų reabilitacijos ligoninės personalui

Labai džiaugiuosi pasirinkusi Likėnų reabilitacijos ligoninę, palaikomosios reabilitacijos procedūroms.

Dėkoju gydytojui Edmundui Vileikiui už jautrumą ir supratingumą, dėkoju visoms darbuotojoms su kuriomis teko susitikti, pradedant merginomis su šluotomis, kurios kiekvieną rytą pralėkdavo takeliais mojuodamos lyg angelo sparnais, kad tik mes nepaslystume ant šlapio lapo ar kaštono. Dėkoju puikiai ir skaniai maitinusioms virėjoms, mūsų švara ir jaukumu besirūpinusioms valytojoms. Nuoširdžiausias ačiū darbščioms ir šmaikščioms kineziterapeutėms – Sigitai ir Jolitai. Ačiū socialinei darbuotojai Sandrai. Slaugytojos Vitalijos švelnios rankos ir šypsena tikrai sustiprino Likėnų purvo gydomąsias savybes. Ačiū specialistams už kokybiškas procedūras.

 
Dėkui visam puikiam Likėnų reabilitacijos ligoninės kolektyvui. Sėkmės, sveikatos ir kantrybės.
 
Irena K., Kavarskas
Padėka Likėnų reabilitacijos ligoninei

Noriu padėkoti Likėnų reabilitacijos ligoninės darbuotojams, kurie savo nuoširdžiu rūpesčiu, kultūringu elgesiu, mandagiai ir švelniai atsiliepia į kiekvieną ligonio kreipimąsi. Suteikiama pagalba tiesiog daro stebuklus. Rodos ir skausmas mažesnis ir diena šviesesnė, ir jėgos greičiau grįžta.

Nuoširdžiai dėkoju gydytojai D. Savukynienei ir E. Vileikiui, II korpuso slaugytojoms, jų padėjėjoms, purvo gydyklos darbuotojams, masažistei (II korp. 106 kab.) kineziterapeutams bei registratorei. Juk ji sutikdama atvykusį, išklauso kiekvieną žmogų  ir reprezentuoja šią ligoninę.

Ne tik darbuotojai tiesiogiai dirbantys su pacientais formuoja nuomonę, bet ir nuostabi aplinka, gėlynai, šimtametis nepriekaištingai  prižiūrimas parkas teikia ramybę, gerą nuotaiką bei gerina sveikatą. Visur švaru, tvarkinga, miela ir malonu.

Visiems linkiu geriausios kloties, sveikatos, asmeninės laimės, o ligoninei klestėjimo. Jūs visi reikalingi žmonėms gražinant sveikatą ir viltį gyventi pilnavertį gyvenimą.

Taip čia ligoninė, bet labiau panaši į sanatoriją.

Didžiausias AČIŪ Jums visiems

Su pagarba dėkinga ligonė
 
Danutė P.
Padėka Vidaus ligų II skyriaus I-ajam skyriui
Visam personalui širdingai dėkojame, kad teikėte profesionalią pagalbą nepagydomai ligonei — mūsų mamai ir močiutei Gendrūtai R.— iki paskutinio jos atodūsio šių metų lapkričio 1-ąją. Be jūsų pagalbos mes būtume buvę bejėgiai. AČIŪ! Stiprybės ir sveikatos Jums labai sunkiame ir kilniame mediko darbe!

Pagarbiai
Daiva S.,
Vaiva Y.,
Vidas R.

 

Padėka I-ojo Traumatologijos-Ortopedijos skyriaus personalui
Nuoširdžiausia padėka 1-ojo Traumatologijos-ortopedijos skyriaus gydytojui Mantui Butkui už supratimą, šiltą bendravimą ir puikiai atliktą klubo endoprotezavimo operaciją mano mamai, po nutikusios traumos. Labai didelis Jums AČIŪ kad visada paaiškinote ką būtina daryti, kaip elgtis, ačiū už gerumą ir didelę mediko širdį!

Dėkoju visam 1-ojo skyriaus personalui nuoširdžiai ir atsakingai pasirūpinusiam mano neįgalia mamyte po operacijos.

AČIŪ KAD ESATE! Sėkmės Jums jūsų darbe.

Nuoširdžiai su pagarba Daiva.
Padėka ligoninės personalui

Nuoširdžiausiai dėkojame gydytojai Ingai Kančiauskienei, slaugytojai Neli Aviltienei už įsiklausymą į pacientą ir stropų gydymą.

Taip pat dėkojame gydytojai Irenai Tumienei už nuoširdumą, priežiūrą ir gydymą. Jūs gydytojos – nuostabios ir malonios!

Didelis ačiū, ačiū, ačiū.

Nijolė V.
Leonardas V.

 

Padėka Fizinės medicinos ir reabilitacijos skyriaus kolektyvui

Nuoširdžiai dėkoju Fizinės medicinos ir reabilitacijos skyriaus gydytojai K. Penkauskaitei ir visam skyriaus kolektyvui, visai komandai už profesionalų gydymą, nuoširdumą su pacientais, malonų bendravimą ir stiprinimą sveikatos.

Visada jaučiamės geriau, žodžiu trumpai sakant, viskas yra labai puiku!

Ačiū labai, labai visiems.

Jums visiems sveikatos, ištvermės, telaimina visus Dievas.

Su pagarba,
Aušra
Padėka Reanimacijos skyriaus personalui
Kiekvieną dieną žingsniuoju į Reanimacijos, intensyvios terapijos skyrių. Kiekvieną dieną dėkoju ten dirbantiems darbuotojams!
Gydytojams, seselėms, slaugėms, valytojoms ir dar visiems, kurių nematau ir nesutinku, bet tikrai visiems esu dėkinga! 
Ačiū už Jūsų nepaprastą darbą, už empatiją ligoniui ir jo artimui!  
Visada sau sakiau ir dabar to mokau vaikus:- kad ir ką veiktume, kad ir kokios būtų aplinkybės, visada yra laiko padėkoti!

 

Ačiū! Ačiū! Ačiū!
Su didžiausia pagarba!
Vita
Padėka ligoninės personalui
Nuoširdžiai ačiū Ortopedijos traumatologijos II skyriaus vedėjui - gydytojui Liutaurui Mykolaičiui už atliktą operaciją. Nuo pirmos konsultacijos gydytojas buvo malonus, nuoširdus, atsakingas, noriai atsakantis į visus iškylančius klausimus.
 
Ačiū  gydytojui anesteziologui-reanimatologui Arvydui Sakalauskui už nuraminimą, padrąsinimą.
 
Ačiū operacinės komandai, reanimacijos - intensyvios terapijos skyriaus slaugytojams už nuoširdų rūpestį, profesionalumą.
 
Nuoširdžiai dėkoju Ortopedijos traumatologijos II skyriaus kolektyvui už pagalbą, šiltą bendravimą, šypsenas, kantrybę.
 
Dėkoju skyriaus vyresniajai slaugytojai Giedrai Adomonienei už skleidžiamą šilumą ir skyriuje palaikomą tvarką.
 
Ačiū už Jūsų sunkų, atsakingą, svarbų darbą! Jūs visi esate dėmesingi, nuostabūs!
 
Su dėkingumu, Vida E.
Padėka gydytojui - chirurgui Domantui Balsiui ir visiems Dienos chirurgijos skyriaus darbuotojams
Laba diena,
 
Nuoširdžiai dėkoju gydytojui - chirurgui Domantui Balsiui ir visiems Dienos chirurgijos skyriaus darbuotojams už puikiai atliktą savo darbą.
Pas Jus atvykau š. m. spalio 16 d., ir kiekvienas iš Jūsų - registratorė, slaugytojos, seselės bei chirurgas esate kiekvienas savo srities specialistas, empatiškas pacientui.
Esu labai maloniai nustebinta ir linkiu Jūsų puikiam kolektyvui sveikatos, bei ištvermės, Jūsų nelengvame darbe.
 
Gražina.
Padėka kardiologinės reanimacijos kolektyvui
Rugpjūčio 23 d. nugriaudėjo su dideliu trenksmu, lyg žaibas iš vasariško dangaus.
 
Kardiologinės reanimacijos gydytojas kardiologas V. SEMEŠKA ir intervencinės radiologijos gydytojas K. BUMBLAUSKAS nusipelno didžiulės mūsų padėkos. Jie tą dieną budėjo. Dėkojame likimui, kad dirbo šie specialistai, kurių žaibiška reakcija ir greiti sprendimai padėjo grįžti į realybę. Tai gydytojai, kurie garsina Panevėžio ligoninę!
 
Didžiulė padėka tą dieną budėjusioms slaugytojoms D. JUKNEVIČIENEI ir D. VILČINSKIENEI, bei visam kardiologijos reanimacijos personalui.
 
Atskiras padėkos žodis gydžiusiam kardiologui V. KOVALIOVUI - už išsamią informaciją ir supratimą.
 
 
Su didžiule pagarba
Pacientė Renata Ž
Padėka vaikų neurologei Simonai Jakšytei ir Priėmimo - skubios pagalbos skyriaus kolektvyui

Rugpjūčio 25-26 naktis. Noriu padėkoti vaikų neurologei Simonai Jakšytei už rūpestingą priežiūrą, malonų bendravimą ir profesionalų darbą suteikiant visą reikiamą pagalbą mano anūkui.

Taip pat noriu padėkoti skubios pagalbos skyriaus slaugytojoms ir vaikų chirurginio skyriaus slaugytojai Miglei už nuoširdumą, supratingumą ir kantrybę tą neramią ir sunkią naktį. Ačiū Jums, mielosios, už Jūsų didelę širdį ir meilę savo darbui.

Pagarbiai D.G.

Padėka gydytojai S. Melaikienei ir slaugytojai L. Umbrasienei
Respublikinės Panevėžio ligoninės Konsultacijų poliklinikos vedėjai
 
Noriu padėkoti gydytojai S. Melaikienei ir slaugytojai L. Umbrasienei už nuoširdumą, dėmesingumą, kruopštumą ir mokėjimą psichologiškai prieiti prie žmogaus. Nuoširdus ačiū už viską!

Valentina. G

Padėka gydytojui Mindaugui Vaitkui

Didžiausia padėka gydytojui-pulmonologui Gerb. Mindaugui Vaitkui už rūpestį, atjautimą, neabejingumą gydant mano mamytę.

Sveikatos mums visiems.

Pagarbiai,
J.R.
Padėka gydytojai Martynai Narkevičiūtei

Reiškiame nuoširdžią padėką LOR gydytojai Martynai Narkevičiūtei už rūpestį, geranoriškumą ir profesines kompetencijas ruošiantis operaciniam gydymui ir laikotarpiu po jo. Dėkojame.

Didžiausia paslaptis sau esame mes patys...  /O Wilde/

 

Martynas, Aistė, Aleksas Š.

Padėka gydytojui Mindaugui Vaitkui

Dėkojame gydytojui Gerb. Mindaugui Vaitkui už nuoširdų rūpestį, jautrumą, tiesos žodį

Pagarbiai,
Irena B.
Padėka gydytojai Julijai Borkytei - Šilkienei ir kardiologinės reanimacijos kolektyvui
Gyvenimo siūlas toks trapus, kad jis nenutrūktų, gelbėjate Jūs, nuostabūs, tam atsidavę žmonės. Už galimybę vėl džiaugtis gyvenimu nuoširdžiai noriu padėkoti kardiologinės reanimacijos kolektyvui, I Kardiologijos skyriaus gyd. JULIJAI BORKYTEI- ŠILEIKIENEI ir visiems skyriaus darbuotojams.
 
AČIŪ. Būkite sveiki, būkite laimingi.
 
Renė T.
Padėka Neurochirurgijos skyriui
a.a. Mamytė Galina K. užgeso saulėtą liepos 11 dienos vakarą. Mus sustabdė gyvenimas su siaubinga žinia. Nesvarbu, kad net 80 metų nugyventa – mylimo žmogaus išėjimas visada yra skaudus ir veriantis širdį. 
Su visa pagarba tariam nuoširdžiausią AČIŪ medikams:
Respublikinės Panevėžio ligoninės Neurochirurgijos skyriaus vadovui Jurgiui Kyguoliui ir visam personalui (slaugytojoms, slaugytojų padėjėjoms)
Reanimacijos - intensyviosios terapijos skyriaus 1-o ir 3-io posto gydytojams, slaugytojoms ir slaugytojų padėjėjoms.
Jie rūpinosi, slaugė ir stebuklingai dovanojo mūsų Mylimam Žmogui dar papildomo laiko gyventi.
Už auksines Jūsų rankas, už Hipokrato priesaikos laikymąsi ir pastangas palaikyti artimuosius AČIŪ.
 
Pagarbiai,
 
Duktė Oksana R.
Žentas Artūras R.
Anūkai Mantas ir Marius
Padėka Gastroenterologijos skyriaus medikams

Nuoširdžiai dėkojame Respublikinės Panevėžio ligoninės Gastroenterologijos skyriaus medikams, kurių priežiūra ir efektyvus gydymas sugrąžino sveikatą sunkiai sirgusiam mūsų tėčiui Algimantui K.

Ypatingai ačiū gydytojui Erikui Lementauskui už jo profesionalumą, nuoširdų rūpestį ir šiltą bendravimą. Labai vertiname Jūsų pastangas, supratingumą ir esame be galo dėkingi už sėkmingą tėčio gydymą. Kuo didžiausios Jums sėkmės!

Su pagarba ir dėkingumu,
Algimanto K. šeima 
Padėka gydytojai Gretai Butkuvienei

Gerb. Akių ligų gydytojai Gretai Butkuvienei,

Gerb. Gydytoja nuoširdžiai Jums dėkoju už sugrąžintą akių šviesą po operacijos. Linkiu Jums sveikatos, stiprybės ir Dievo palaimos. Sėkmės Jums ir Jūsų šeimai visur ir visados.  Nuoširdus Jums ačiū!

Akių ligų skyriaus pacientė Vanda. S.

Padėka ligoninės personalui

Gerb. Panevėžio Respublikinės Ligoninės Direktoriau, 

Sunki vyro ir tėčio Augenijaus I. liga palietė mūsų šeimą. Ir jau trejus metus Jūsų vadovaujamos ligoninės gydytojų profesionali pagalba labai padeda jam gyventi.  

Nuoširdus ačiū Urologijos skyriaus gydančiam gydytojui Egidijui Jurevičiui. Šis gydytojas diagnozavo ligą, operavo, suderino tolimesnio gydymo eigą. Kada besikreiptume į gydytoją Jurevičių, jis visada atranda laiko išklausyti ir pagelbėti. Ligoniui įvestos nefrostomos, todėl dažnai kyla problemų. Esant reikalui visi kiti urologijos skyriaus gydytojai bei slaugytojos operatyviai bei geranoriškai suteikia reikiamą pagalbą. 

Taip pat norėtume skirti nuoširdžią padėką Onkologijos-chemoterapijos skyriaus vedėjai, gydančiai gydytojai Daivai Preimontienei. Gydytoja klausia ir girdi. Ačiū už gaunamą didžiulę pagalbą dienos stacionare ir skyriuje. Skiriami ne tik reikalingi tyrimai, derinamas gydymas ir teikiama informacija, bet šis skyrius tapo antraisiais namais – nejaučiame įtampos, pasitariam, jaučiame palaikymą ir padrąsinimą, kartu išgyvenome net pandemiją. Skyriaus slaugytojos – tikri pagalbininkai, kompetentingos ir malonios, suprantančios onkologinio ligonio būseną. 

Ačiū gerbiami Gydytojai ir Slaugytojos! Sveikatos ir stiprybės Jums! 

Pagarbiai,
Janina I. ir Rasa I.
Padėka gydytojai Jurintai Boguškienei

Padėka Gerb. gydytojai Jurintai Boguškienei,

Norime išreikšti didelę padėką už gerb. Gydytojos Jurintos Boguškienės rūpestingą ir profesionalų paciento Povilo N. gydymą Panevėžio ligoninės infekcinių ligų klinikoje. Jūsų malonus ir atidus bendravimas, gebėjimas aiškiai ir kantriai paaiškinti sudėtingus dalykus paprastai ir suprantamai, kantrybė atsakyti į visus mūsų klausimus paliko mums didelį ir neįkainojamą įspūdį.

Jūsų profesinės kompetencijos ir įžvalgos padėjo jaustis saugiai ir pasitikėti priežiūra ir gydymu. Jūsų darbo etika ir atsidavimas pacientams yra didžiulis pavyzdys!

Linkime jums visokeriopos sėkmės!

Su padėka ir geriausiais linkėjimais,

Povilo šeima

Padėka Infekcinių ligų klinikos vaikų ligų skyriaus slaugytojoms ir gydytojams

Norime labai pagirti Panevėžio infekcinės ligoninės vaikų skyriaus slaugytojas ir gydytojas!!! Mes tėvai pergyvename, kai mūsų vaikai vemia ir viduriuoja, tačiau čia gavome profesionalią pagalbą, visą informaciją, vaikui buvo skirta daug dėmesio, malonaus bendravimo, rūpestį rodė ir valytojos, ir maistą tiekiančios darbuotojos. Tai ligoninė į kurią nebaisu grįžti ištikus ligai.

Visas personalas be galo malonus, draugiškas, bendraujantis, o tai labai svarbu mums – tėvams. Ačiū Jiems, jie verti pagyrimų ne tik iš mūsų paslaugos gavėjų, bet ir valdžios.

Esame labai dėkingi Panevėžio infekcinės ligoninės vaikų skyriui.

Pagarbiai,
Asta B.
Padėka Fizinės medicinos ir reabilitacijos skyriaus darbuotojams

Noriu padėkoti už šypsenas bei atsidavimą ir meilę darbui. Masažistui Stasiui Račinskui, kineziterapeutėms Dovilei Rimkuvienei ir Reginai Simonavičienei bei registratūros darbuotojoms.

Pacientė Teresė D.

Padėka gydytojai Birutei Vabalaitei ir visiems Fizinės medicinos ir reabilitacijos skyriaus darbuotojams – kineziterapeutams

Šių metų kovo mėnesį gydžiausi Neurologijos skyriuje. Dėl susirgimų man buvo paskirtos reabilitacijos procedūros ligoninės Fizinės medicinos ir reabilitacijos skyriuje. Fizinės ir reabilitacijos gydytoja Birutė Vabalaitė pagal nustatytą diagnozę paskyrė procedūras, o skyriaus specialistai padėjo jas atlikti.

Reiškiu nuoširdžią padėką Fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytojai Birutei Vabalaitei ir visiems Fizinės medicinos ir reabilitacijos skyriaus darbuotojams – kineziterapeutams (atliktos procedūros – kineziterapija, masažas, kineziterapija vandenyje, ES portatyvinė procedūra, magnetinė terapija, purvo maišeliai) už skirtą maksimalų dėmesį pacientui ir demonstruotą profesionalumą procedūrų metu, administratorėms už malonų aptarnavimą ir paslaugumą.

 

Saulena R.

Padėka gydytojai Vidai Šilkienei ir Kardiologijos I-ojo skyriaus personalui
Nuoširdus AČIŪ gydytojai kardiologei VIDAI ŠILKIENEI  už išsamų ištyrimą, nuoširdų bendravimą ir gydymą.
Dėkoju visam 1-ojo kardiologijos skyriaus kolektyvui
AČIŪ JUMS, žmonės  baltais chalatais už  JŪSŲ pasiaukojantį darbą, linkiu stiprios sveikatos, ištvermės  sunkiame mediko kelyje.
pacientė Renė T.                         
Padėka gydytojui M. Bisigirskui
Labai nuoširdžiai, noriu padėkoti ORTOPEDUI GYDYTOJUI M. BISIGIRSKUI už Jūsų nuoširdų, atsidavusį darbą gerą nuotaiką nuskausminamai nuteikiant ligonį. Nuoširdus Ačiu už pakeista dešinės pusės klubo sanarį. Tikrai labai nuolankiai dėkinga.

Rasa D.
Padėka gydytojui Chirurgui Mariui Bisigirskui
Didelis ačiū chirurgui Mariui Bisigirskui už atliktą kelio sąnario operaciją. Gydytojo auksinių rankų dėka jau galiu judėti beveik be skausmo,nors operacija atlikta vos prieš kelias dienas. Ačiū iki dangaus.

Danguolė A.
Padėka gydytojui Chirurgui Algimantui Matoniui
Labai noriu padėkoti chirurgui Algimantui Matoniui už atlikta kelio sąnario operaciją. Nepaprastai šiltai bendraujantis ,puikus savo srities specialistas. Didžiulis ačiū.

Antanina K. ,dėkinga pacientė.
Padėka gydytojui Raimondui Bagurskui ir Ginekologijos skyriaus personalui

Laišką noriu pradėti nuo padėkos. Gulėjau ginekologiniame skyriuje ir buvau operuota gegužės 26 d. Labai nuoširdžiai dėkoju šiems nuostabiems specialistams, atsidavusiems savo darbui: operavusiam gydytojui Raimondui Bagurskui, med. seselėms Kristinai Morkūnaitei, Danutei Mikšienei. Gaila neįsidėmėjau anesteziologo pavardės. Nuoširdus AČIŪ už profesionalią priežiūrą. Sėkmės ir pagarba tokiems atsidavusiems žmonėms savo darbui.


Sonata T.

Padėka Gydytojoms

Mūsų šeima norėtų padėkoti gydytojoms Žanai ir Daivai už rūpestį, kantrybę ir profesionalų darbą gimdymo metu birželio 3d., 17:07, padedant dukrytei Auksei ateiti į šį pasaulį. Ačiū Jums ir padedančiam personalui! 

Aurelija S.

Padėka Akušerijos – Ginekologijos klinikos vadovui Dariui Jaseliūnui ir Ginekologijos skyriaus personalui

Nuoširdžiai dėkoju Akušerijos – ginekologijos klinikos vadovui Dariui Jaseliūnui už profesionaliai atliekamą darbą, požiūrį į pacientą, atsidavimą, išklausymą, rūpestį, šiltą bendravimą ir didžiulę pagalbą. Ačiū visam Ginekologijos skyriaus personalui už profesionalumą ir pacientui skiriamą dėmesį.

Stiprios sveikatos Jums ir Jūsų šeimoms. Te neapleidžia Jūsų sėkmė tolesniuose kasdieniniuose darbuose padedant sergančiam žmogui.

 

Su didžiausia pagarba dėkoja sveikstanti pacientė Ilona.

Padėka gastroenterologui gydytojui E. Lementauskui

Begalinė padėka gastroenterologui gydytojui E. Lementauskui už didžiulį rūpestį, profesionalumą, nuoširdų bendravimą, už atsakymus į visus klausimus, patarimus, nuraminimus, gydant mūsų brangią garbaus amžiaus Mamytę K. K. 

Dėkojame visam Gastroenterologijos skyriaus personalui už priežiūrą ir rūpestį. 

Ačiū Jums! Telydi Jūs visokeriopa sėkmė!

 

Pacientės vaikai.

Padėka LOR skyriaus personalui

Labai norime padėkoti Respublikinės Panevėžio ligonines LOR skyriaus visam personalui.

Kovo mėn. mergytei buvo išoperuotos tonzilės ir adenoidai. Ačiū už nepriekaištingai atliktą operaciją, už profesionalumą, atsakingumą bei rūpestį, globą ir kantrybę susikalbant su vaiku. Šaunus personalas!

Taip pat dėkoju ir LOR gydytojai E. Balčėtienei, pas kurią lankėmės konsultacijų poliklinikoje. Nuostabi, dėmesinga ir labai maloni gydytoja.

 

Nuoširdžiausia padėka nuo Dijos šeimos

Padėka Priėmimo – skubiosios pagalbos skyriui

Šių metų gegužės 21 d. sekmadienio ryte apie  4val. atvykau su skausmais skrandyje.    

Noriu padėkoti Jūsų  gydytojui ir visam personalui už pagalbą ir profesionalumą.

Buvo suteiktas labai šiltas ir žmogiškas rūpestis, esu be galo Jums dėkinga. Gaila neprisimenu gydytojo pavardės (jaunas vyras su barzda).

Dar kartą visiems ačiū. Sėkmės Jūsų darbuose!

 

Pagarbiai,
Edita D.
Padėka Dienos chirurgijos skyriui

Nuoširdžiai dėkoju Dienos chirurgijos skyriaus kolektyvui už profesionaliai atliekamą darbą, nuoširdų požiūrį į pacientą, atsidavimą, išklausymą, rūpestį, šiltą bendravimą. Esu labai patenkinta Jūsų paslaugomis, ačiū už tai, kad galėjau jaustis saugi, ačiū už šypsenas, palaikymą, padrąsinimą.

Ačiū gydytojui traumatologui-ortopedui Stanislovui Mašalui už puikiai atliktą operaciją, už išsamius atsakymus į visus mano klausimus.

Ačiū gydytojai anesteziologei-reanimatologei Irenai Skrebienei už supratingumą, padrąsinantį žodį.

Ačiū operacinės komandai, intensyvios palatos slaugytojams už nuoširdų rūpestį, profesionalumą.

Ačiū skyriaus vyresniajai slaugytojai Gitanai Šatinskienei už skyriuje palaikomą tvarką, švarą, bei už jos nuolatinį rūpestį dėl pacientų gerovės.

Artėjant balandžio 27-ajai, kai minima Lietuvos medicinos darbuotojų diena, linkiu Jums kantrybės, energijos, asmeninės sveikatos. Išlikite ir toliau tokie pat šaunūs!

Su dėkingumu ir pagarba, Vida E.

Padėka Vidaus ligų skyriui

Noriu viešai padėkoti Vidaus ligų skyriaus Gyd. D. Kemeklienei ir visoms skyriaus slaugytojoms ir slaugytojų padėjėjoms už gydymą, pastangas , nepriekaištingai atliktą slaugą A.A. mūsų mamai Giedrei .

Supratimas ir atjauta padėjo oriai palikti mamai šį pasaulį.

Ačiū.

Padėka gydytojui kraujagyslių chirurgui Algirdui Šomkai

Už nuoširdų ir teisingą gydymą sunkaus ligonio Vlado D.

Nuoširdžiausias AČIŪ, AČIŪ, AČIŪ, už laiku suteiktą reikalingą pagalbą.

 

Vladas

Padėka Neurochirurginio skyriaus vedėjui Jurgiui Kyguoliui ir visam personalui
Neorochirurginio skyriaus vedėjui J.Kyguoliui ir jo komandai didelis AČIŪ,tai nuostabūs ir rūpestingi specialistai
Padėka akušerei Vitalijai Zumbrickienei
Nuoširdžiai dėkoju akušerei Vitalijai Zumbrickienei, nepaprastai maloni, užjaučianti, palaikanti ir svarbiausia visu šimtu procentų atsidavusi savo darbui. AČIŪ! Taip pat esu dėkinga 2023-03-23 vakaro pamainai gimdykloje. Džiaugiuosi jog jau antrą kartą esu visiškai patenkinta Jūsų paslaugomis.
Padėka gydytojui D.Dambrauskui, slaugytojai Ž. Kazlauskienei ir LOR skyriui

 Nuoširdus dėkui gydytojui D. Dambrauskui, slaugytojai Kazlauskienei ir visam LOR skyriaus personalui už rūpestingą gydymą, puikią priežiūrą ir skanų maistą.

Garbės geležinkelininkas V.N.

Padėka slaugytojai Eglei Petrauskienei

Noriu pagirti seselę Egle Petrauskienę už profesionalų darbą. Ji vienintelė Panevėžio mieste geba paimti kraujo mūsų mažyliui 1,5 m.  Turime sveikatos problemų, esame buvę pas labai daug sesučių, niekas nepaimdavo kraujo tyrimams. Tekdavo vaikiuką vežti į Vilnių. Didelis ačiū už nuostabią darbuotoją ir savo srities profesionalę! Džiaugiamės ją suradę!

Evelina Ž.

Padėka Likėnų reabilitacijos ligoninės gydytojai D. Savukynienei ir personalui

Ačiū Likėnų reabilitacijos ligoninės gydytojai reabilitologei D. Savukynienei, darbuotojams Editai ir Nerijui, kitam personalui už rūpestingą priežiūrą ir sveikatą atstatančias procedūras.

Leontina L.

Padėka J. Kruopienei ir personalui

„- Ar aš gyvensiu, - žvilgsnis į JĄ.

-- Taip, nes aš esu čia, - atsakė akys, žvelgiančios pro tūkstantį sluoksnių audinių. Sakoma akys - sielos veidrodis. Ir tik tada supratau, kad per tą tūkstantį sluoksnių akys moka juoktis, pykti, liūdėti ar ilgėtis. Ji budėjo vieną iš nesuskaičiuojamų savo budėjimų, kai pakviečiau JĄ žvilgsniu:

- Ar viskas gerai? Gal ko trūksta? - paklausė kaukėta persona. Jos akys buvo pavargusios, bet buvo atidžios ir rūpestingos. Tie, Angelai Sargai, po tūkstančius sluoksnių slepiantys veidus ir kurie šalia mūsų. Pasaulis gali tilpti delne ir jų vardas - MEDIKAI.“.

Nieko Rimta

 
Noriu padėkoti ir tarti didelį ir nuoširdų AČIŪ Panevėžio infekcinės ligoninės pulmonologijos II skyriaus gydytojai J. Kruopienei ir nuostabiam personalui už rūpestį ir priežiūrą. Jūsų dėka aš pakilau iš sunkios ligos patalo ir vėl galiu džiaugtis gyvenimu.
 
Pagarbiai,
Renata P.
PADĖKA GYDYTOJUI PULMONOLOGUI M.VAITKUI, NEUROCHIRURGIJOS SKYRIAUS VEDĖJUI J. KYGUOLIUI, ONKOLOGIJOS SKYRIAUS VEDĖJAI D. PREIMONTIENEI

Norime tarti patį didžiausią ir nuoširdžiausią AČIŪ VšĮ Respublikinės Panevėžio ligoninės  direktoriaus pavaduotojui medicinai, gydytojui pulmonologui Mindaugui Vaitkui už profesionalumą, rūpestį, pagalbą, už atsidavimą darbui ir malonų bendravimą. Gerb. dr. Mindaugas Vaitkus ne tik puikus savo srities specialistas, bet ir labai empatiškas ir šiltas žmogus.

Dėkojame Neurochirurgijos skyriaus vedėjui Jurgiui Kyguoliui už profesionaliai atliktą operaciją ir visam skyriui už priežiūrą.

Taip pat nuoširdus AČIŪ Onkologijos – chemoterapijos skyriaus vedėjai Daivai Preimontienei už gydymą, patarimus, padrąsinimus  ir viltį.

Laimė, kad yra žmonės, kuriems galima patikėti artimųjų gyvenimus ir sveikatą

Antano B. šeima

Padėka M. Narkevičiūtei

Noriu padėkoti LOR gydytojai Martynai Narkevičiūtei už profesionalumą ir empatiją, labai nuoširdus ir šiltas bendravimas, dėmesys ir vaikui, ir mamai. Tai gydytoja, pas kurią norisi grįžti! Ačiū Jums už apžiūrą ir rūpestį, sparčiai sveikstame. 

Martynos mama Laura

Padėka M. Vaitkui
Iš visos širdies noriu padėkoti už pagalbą ir rūpestį, už profesionalumą ir dėmesį, už žmogišką ir šiltą bendravimą.
PADĖKA

Noriu padėkoti Panevėžio ligoninės vaikų chirurginio skyriaus personalui už sūnaus Jono P. gydymą ir pooperacinę priežiūrą. Ypač noriu padėkoti gydytojui chirurgui G.Prieskieniui už puikiai atliktą operaciją ir gydytojui anesteziologui už bendrą narkozę, kuri sūnui buvo tik puikus sapnas.

Ačiū. Jono P. tėtis Tomas P.

PADĖKA

Už išgelbėtą mamytės Alenos Ž. (88m.) gyvybę nuoširdžiausiai dėkojame Respublikinės Panevėžio ligoninės Skubios pagalbos gyd. A. Žiliui, gyd. Žemaitaitienei, slaugytojoms, slaugytojų padėjėjoms, dirbusioms 2022m. gruodžio  26d.

Hipokrato priesaika! Nuostabu! Todėl mamytė nebuvo nurašyta, o paguldyta į II vidaus ligų skyrių.

Už išgelbėtą gyvybę, atsakingą ir sėkmingą gydymą, dėkojame skyriaus vedėjai D. Kemeklienei, o ypač jaunai, profesionalei, dėmesingai 617 palatos gydytojai E. Bartašienei  - Gasiūnaitei, slaugytojoms, slaugytojų padėjėjoms ir visam II vidaus ligų, II posto darbuotojų kolektyvui už mamytės Alenos. Ž gydymą.

Pagarbiai,
Alenos Ž. vaikai: Rolanda G., Valdas Ž., Eugenija R.
PADĖKA GYDYTOJAI E. GASIŪNAITEI - BARTAŠIENEI IR VIDAUS LIGŲ SKYRIAUS SLAUGYTOJOMS
Laba diena, noriu pasidžiaugti ir taip pat padėkoti jūsų įstaigos gydytojai E.Gasiūnaitei - Bartašienei ir 6 aukšto skyriaus slaugėms už labai nuoširdų ir malonų bendravimą. Tenka dažnai susidurti su ligoninės personalu, turint daug skaudžių patirčių. Šį kartą esu maloniai nustebinta, kad taip nuoširdžiai bendraujama ir viskas išsamiai paaiškinama ir bendradarbiaujama su ligonio artimaisiais, ir su pačiu ligoniu. 
 
Ačiū turite profesionalus iš didžiosios raidės
 
Su pagarba Aušra P.
PADĖKA GYDYTOJAI JELENAI ALEKNIENEI

Didžiausias AČIŪ Gydytojai Jelenai Aleknienei už profesionalumą, nuoširdumą ir rūpestį besirūpinant mūsų mama ir močiute Adėle G.

Gydytoja operatyviai sugebėjo paskirti ne tik reikiamus tyrimus, tačiau ir preliminariai nustatyti negalavimų priežastį. Nelaukiant nė vienos minutės sudėliojo žingsnius tolimesniam gydymui.

Esame nuoširdžiai dėkingi Gydytojai už jos nuoširdumą, paprastumą ir kiekvieną minutę, kuri ji praleido padedanti mūsų šeimos ligoniui, taip pat už atrastą laiką paaiškinti mums kas vyksta ir kokia tolimesnė gydymo eiga laukia.

Ši Gydytoja yra pavyzdys mediko, kuris tapo mediku dėl pašaukimo.

Net ir šimtai AČIŪ nebus per daug bandant atsidėkoti už Jūsų atliktą darbą.

Nuoširdžiausias Ačiū Jums, miela Gydytoja!

Nuoširdžiai,
Dukra Laima G.
Anūkė Monika – Adelė G.

PADĖKA PRIĖMIMO IR SKUBIOSIOS PAGALBOS SKYRIAUS SLAUGYTOJOMS

„Nuoširdžiai dėkoju Respublikinės Panevėžio ligoninės priėmimo ir skubiosios pagalbos skyriaus slaugytojoms Lenai Ambraškienei ir Vigitai Gaižauskienei už profesionalią pagalbą, nuoširdumą, atjautą, supratimą ir skubios pagalbos suteikimą. Ir toliau spinduliuokite šilumą, gerumą, nuoširdumą! Tegul Jus lydi puiki sveikata, gera nuotaika ir noras padėti žmonėms.“

 

Pagarbiai
R. B. (pavardė žinoma)
PADĖKA SKUBIOS PAGALBOS SKYRIAUS SLAUGYTOJOMS

Nuoširdžiai dėkoju Panevėžio Respublikinės ligoninės Skubios pagalbos skyriaus slaugytojoms Lenai Ambraškienei ir Vigitai Gaižauskienei už profesionalią pagalbą, nuoširdumą, atjautą, supratimą ir skubios pagalbos suteikimą. Ir toliau spinduliuokite šilumą, gerumą, nuoširdumą! Tegul lydi puiki sveikata,  gera nuotaika ir noras padėti žmonėms.

 

Pagarbiai
Regina Bundzinskienė
PADĖKA LIKĖNŲ REABILITACIJOS LIGONINĖS PERSONALUI
Laba diena,
 
Mamos ir savo vardu, norime  padėkoti VšĮ Respublikinės Panevėžio ligoninės filialo Likėnų reabilitacijos ligoninės personalui,
 

Nuoširdi PADĖKA Likėnų Reabilitacijos gydytojui Edmundui Vileikiui už tinkamai paskirtą gydymą, labai tinkamai sudarytą kineziterapijos planą Evaldui Daugviečiui. Už nuostabiai išmasažuotą koją Eugenijui Cibulskiui. Malonioms fizioterapeutėms Vitalijai Knizikevičienei, Astai Makrickienei ir ergoterapeutei Ramunei Bareikaitei. Didelis AČIŪ visoms sesutėms, slaugytojoms, kurios buvo labai malonios, komunikabilios, paslaugios. Virėjoms už skanų ir įvairų maistą.

Labai esu dėkinga  personalui už labai gerą priežiūrą ir pagalbą, drąsiai rekomenduoju!

2022.11.08 po šlaunikaulio lūžio traumos buvo atlikta klubo sąnario operacija, po labai kokybiškos reabilitacijos Likėnuose, aš vėl galiu vaikščioti (85m.)! E. M.

Pagarbiai,  dukra J. G.

PADĖKA FMR SKYRIAUS PERSONALUI

„Noriu nuoširdžiai padėkoti Fizinės medicinos ir reabilitacijos skyriaus visam personalui, gydytojai K. Penkauskaitei ir visiems darbuotojams. Labai nuoširdus AČIŪ už profesionalumą, gydymą, paslaugumą, supratingumą, nuoširdumą, suteiktą gerą gydymą ir tikrai geresnę sveikatą ir savijautą po gydymosi kurso. Visiems kuo nuoširdžiausias ačiū!!!

Būkite mielieji ir Jūs visada sveiki ir laimingi. Visiems stiprybės ir ištvermės ir Dievo palaimos. Linksmų švenčių!

Pagarbiai“

Pacientė A.Ž. (pavardė žinoma)

PADĖKA GYDYTOJAMS L. MASILIŪNUI IR P. PUZINUI

Noriu nuoširdžiai padėkoti ligoninės II – ojo Neurologijos skyriaus gydytojams Linui Masiliūnui ir Pauliui Puzinui už suteiktą kokybišką gydymą. Esu sužavėta šių gydytojų rūpestingumu ir atsidavimu savo darbui. Tai – malonūs, paprasti ir labai nuoširdūs gydytojai, o, svarbiausia, geri savo srities specialistai. Didelis AČIŪ Jiems ir visiems šio skyriaus darbuotojams už gydymą ir rūpestį.

 

Su pagarba
Bronė Kubilienė
PADĖKA II – OJO VIDAUS LIGŲ SKYRIAUS DARBUOTOJAMS

Nuoširdžiai dėkoju II – ojo Vidaus ligų skyriaus vedėjai gydytojai D. Kemeklienei, gydytojui rezidentui D. Šileikiui, visam dirbančiam personalui, ypač D. Maliauskienei ir R. Šumskienei, už dėmesingumą, visokeriopą pagalbą ir nuoširdų bendravimą.

Ir labai nuoširdus AČIŪ už mums sunkią netekties valandą išreikštus užuojautos žodžius.

Pagarbiai
A. Povilauskienė
PADĖKA CHIRURGAMS, DIRBANTIEMS PRIĖMIMO IR SKUBIOSIOS PAGALBOS SKYRIUJE
„Gerb. Vadove,
Šeimos vardu noriu padėkoti už Jūsų pavaldinių – kolegų darbą. Prieš metus (2021 m. rugpjūčio mėn.), įvykus nelaimingam atsitikimui, vyras atvažiavo į Jūsų vadovaujamos ligoninės Priėmimo skyrių su sužalotu rankos pirštu – darbo įrankis prapjovė pirštą iki kaulo, pirštas buvo panašus į „ramunę“. Vyras labai pergyveno, kad teks dalį jo nupjauti. Tuo metu Priėmimo skyriuje dirbęs chirurgas (labai gaila, kad nežinome jo pavardės) sutvarkė žaizdą taip, kad dabar net nesimato, jog pirštas buvo labai sužalotas. Šiandien ryte, apžiūrėjęs pirštą ir prisiminęs šį įvykį, vyras pasakė: „reikia dėkoti chirurgui“.

Todėl ir rašau Jums, nors ir po tiek laiko, išreikšdama nuoširdžią padėką Jūsų ligoninės chirurgams, dirbantiems ligoninės priėmime, už jų darbą, kurį jie atlieka labai profesionaliai.

Pagarbiai, O. N. (pavardė žinoma).

PADĖKA I NEUROLOGIJOS SKYRIAUS DARBUOTOJAMS

Nuoširdžiai noriu padėkoti visam I Neurologijos skyriaus personalui, atskirai gydytojai Jūratei Eivienei, skyriaus vedėjai Sandrai Baužaitei – Babušienei už profesionalumą, nuoširdų rūpestį, kantrybę, gydant mano sūnų Mantą Rasikevičių.

Stiprios Jums sveikatos, kantrybės ir ištvermės!

Lina Rasikevičienė

Panevėžys

PADĖKA NAUJAGIMIŲ SKYRIAUS DARBUOTOJAMS

„2022 m. birželio 4 – oji – ypatinga diena mūsų šeimai. Šią dieną, dėka profesionalių gydytojų R. Petrausko, Ž. Janušausko bei Ž. Petrauskienės, mūsų šeimą papildė ketvirtas narys. Dėl laiku priimtų sprendimų, šiandien savo rankose galime laikyti savo sūnų. Esame Jums dėkingi iki begalybės, kad nepaleidote, išgirdote ir ieškojote būdų kaip padėti.

Dėkojame Naujagimių skyriaus darbuotojams bei personalui. Laikėte mūsų sūnaus ranką, kai mes to padaryti negalėjome. Suteikėte visą reikalingą pagalbą, gydymą, kad jis gyventų. Ir jis gyvena!

P.S. ne mažesnis dėkingumas ir darbuotojams, kurios neša maistą. Liūdnoje realybėje, kurioje gyvenome, šypsena ir malonus žodis buvo reikalingas kaip oras. Ačiū už jį!

Su visa pagarba – Domas ir jo šeima“
PADĖKA

„noriu nuoširdžiai padėkoti Respublikinės Panevėžio ligoninės Priėmimo skyriuje budėjusiems specialistams ir visiems darbuotojams, kurie mano sūnui, atvežtam 3 valandą nakties, suteikė visą būtinąją pagalbą – viskas vyko labai skubiai, operatyviai ir profesionaliai. Dėkoju visiems gydytojams, kurie konsultavo, gydytojai neurologei, kuri nuolat bendravo su sūnumi ir stebėjo jo būklę.

Nuoširdus AČIŪ, visiems – stiprios sveikatos, profesionalumo ir kantrybės jūsų sunkiame darbe gelbėjant gyvybes!

Pagarbiai, L. R. (pavardė žinoma)

PADĖKA RESPUBLIKINĖS PANEVĖŽIO LIGONINĖS INFEKCINIŲ LIGŲ KLINIKOS MEDIKAMS

„Šį rugsėjį teko gydytis Panevėžio Infekcinėje ligoninėje.

Esu sužavėta medicinos personalo darbu. Nuoširdi padėka gydytojai Jurintai Boguškienei, visam 3 ir 1 aukštų slaugytojų, padėjėjų ir sanitarių kolektyvui. Teko pajusti profesionaliai atliekamą kolektyvinį suderintą darbą, stebėti individualų priėjimą prie senolių, turinčių atminties sutrikimus.

Atskira padėka virtuvės darbuotojams – maistas skanus, meniu įmanomai įvairus.

Pagarbiai,  buvusi pacientė R. T. (pavardė žinoma)“

PADĖKA INFEKCINIŲ LIGŲ KLINIKOS SUAUGUSIŲJŲ SKYRIAUS KOLEKTYVUI

„Reiškiu padėką visam Infekcinių ligų klinikos Suaugusiųjų skyriaus kolektyvui už rūpestį, dėmesį, gerą žodį. Atskirą „AČIŪ“ sakau gydytojai Jurintai Boguškienei ir bendrosios praktikos slaugytojai Irmai Žerolienei.

Su pagarba – R. Senionė“
PADĖKA DIENOS CHIRURGIJOS IR II – OJO ORTOPEDIJOS – TRAUMATOLOGIJOS SKYRIŲ DARBUOTOJAMS

„Iš visos širdies dėkoju Jūsų vadovaujamos Respublikinės Panevėžio ligoninės Dienos chirurgijos ir II – ojo Ortopedijos – traumatologijos skyrių darbuotojams už profesionalų, nuoširdų, jautrų, dėmesingą kiekvienam pacientui darbą, besąlygiškai atsakingą savo pareigų atlikimą ir šiltą bendravimą ne tik su pacientais, bet ir tarpusavyje. Esu dėkinga gydytojui Donatui Juškai, anesteziologei Raimondai Morkevičienei, visai operacinės komandai, vadovaujamai anestezijos ir intensyviosios terapijos bendrosios praktikos slaugytojos Reginos Ališauskienės, už profesionaliai atliktą pėdos operaciją, slaugytojoms Agnytei Prankaitei, Astutei Žostautienei, Linai Drevinskienei ir visam nepaminėtam skyriaus personalui.  Stebėjau ir žavėjausi jų dėmesiu mums, pacientams, jų susiklausymu, nuoširdžiais tarpusavio santykiais, šypsenomis, padrąsinimais, rūpesčiu. Tai – patys geriausi vaistai.

Su didžiule pagarba – Angelė Vabalienė“

PADĖKA KARDIOLOGIJOS II-OJO SKYRIAUS DARBUOTOJAMS

Brangieji, nuostabieji Medikai,

tokio dėmesingumo ir rūpestingumo, kaip II Kardiologijos skyriaus darbuotojų, dar neteko matyti, tad Jūs ne veltui vilkite baltais chalatais ir padedate žmonėms.

Labai dėkoja Jums II Kardiologijos skyriaus 720 palatos moterys ir kuo nuoširdžiausiai linki nepervargti ir, besirūpinant kitais, nepamiršti savo sveikatos.

Širdingai dėkojame!

 

Onutė Mažeikienė,
II Kardiologijos skyriaus 720 palatos moterų vardu.
PADĖKA GYDYTOJUI UROLOGUI SIGITUI SARGELIUI

„Nuoširdžiai dėkoju gydytojui urologui Sigitui Sargeliui už profesionalumą, informatyvumą, malonų bendravimą. Žaviuosi gydytojo išsamiu atsakymu į bet kurį su liga susijusį klausimą.

Linkiu gydytojui stiprybės ir geros sveikatos kilniame jo darbe!

Pagarbiai“
Daiva Šonkevičienė, mokytoja.
TARIAME AČIŪ!

„Didelis stebuklas yra gyvybė! Ir labai didelis stebuklas  - išsaugoti gyvybę!

Žodžiais sunku išreikšti širdyje netelpantį dėkingumą už Jūsų nepailstamą darbą, profesionalumą ir atsidavimą.

Nuoširdžiai dėkojame Gimdymo skyriaus vedėjui gydytojui R. Petrauskui, visiems darbuotojams, taip pat Reanimacijos skyriaus personalui už dukrytės grąžinimą į gyvenimą. Jūsų profesionalaus darbo ir atsidavimo dėka šiandien galime džiaugtis gera dukrytės sveikata, girdėti jos balselį, laikyti ją ant rankų.

Tegul Jus ir Jūsų artimuosius lydi sėkmė!“

 
Dėkoja Sofijos šeima
PADĖKA GYDYTOJUI ARVYDUI ŽILIUI BEI PRIĖMIMO IR SKUBIOSIOS PAGALBOS SKYRIAUS PERSONALUI

„Nuoširdžiai dėkoju Priėmimo ir skubiosios pagalbos skyriaus gydytojui Arvydui Žiliui bei visam slaugos ir pagalbiniam personalui už nepriekaištingai suteiktą medicininę apžiūrą ir pagalbą pacientei Tatjanai Stašienei š. m. liepos 25 d.

Gydytojas A. Žilys ir visas slaugos personalas yra profesionalus, malonus, empatiškas. Džiaugiuosi, kad Respublikinės Panevėžio ligoninės Priėmimo ir skubiosios pagalbos skyriuje dirba atsidavę medikai.

Maloniai prašau supažindinti gydytoją ir skyriaus personalą su šia padėka“.

 

Justinas Stašys, pacientės sūnus.

PADĖKA NEUROCHIRURGIJOS SKYRIAUS MEDIKAMS
Nuoširdžiai noriu padėkoti neurochirurgui Jurgiui Kyguoliui už puikiai atliktą disko išvaržos operaciją,po kurios vėl puikiai valdau koją ir nebeliko didelių skausmų. Nuoširdus,rūpestingas, dėmesingas ir tikrai mylintis savo darbą. Labai džiaugiuosi jog pakliuvau būtent į tokio profesionalo rankas.
Taip pat labai noriu padėkoti ir neurochirurgijos personalui❤️
 
Pacientė K.B. (pavardė žinoma)
PADĖKA GYDYTOJUI ANDRIUI PRANCULIUI
„Nuoširdus AČIŪ Intervencinės radiologijos skyriaus vedėjui dr. ANDRIUI PRANCULIUI už atliktą operaciją, sugrąžintą sveikatą.
AČIŪ JUMS, žmonės baltais chalatais už JŪSŲ pasiaukojantį darbą, linkiu stiprios sveikatos, ištvermės sunkiame mediko kelyje“.

 

Pacientė R.T. (pavardė žinoma)
PADĖKA ONKOLOGIJOS – CHEMOTERAPIJOS SKYRIAUS MEDIKAMS

„Labai norėčiau padėkoti visam onkologijos-chemoterapijos skyriui, visam kolektyvui, slaugytojoms, jų padėjėjoms, gyd. Jūratei Daubarienei ir vedėjai Daivai Preimontienei už mano tėvelio S.M. gydymą šių metų kovo mėnesį. Čia jis rado ne tik profesionalumą, bet daug žmogiškos šilumos, švelnumo ir dėmesio sergančiajam. Didelis dėkui Jums už tai. Išlikite patys sveiki ir stiprūs savo sunkiame, atsakingame darbe! Pagarbiai.”

(Padėkos siuntėjo pavardė žinoma).

PADĖKA GYDYTOJAI J. BOGUŠKIENEI IR INFEKCINIŲ LIGŲ KLINIKOS SUAUGUSIŲJŲ SKYRIAUS MEDIKAMS

„Didelė pagarba ir didelis AČIŪ gydytojai J. Boguškienei už grąžinimą į gyvenimą, už dėmesį ir rūpestį net tada, kai baigdavosi jos darbo valandos.

Ačiū visam Infekcinių ligų klinikos Suaugusiųjų skyriaus kolektyvui už pasiaukojamą darbą.

Ačiū, kad neleidote COVID – 19 ligai nugalėti manęs. Stiprybės, kantrybės, jėgų Jūsų sunkiame darbe.

Pagarbiai“

(Paciento pavardė žinoma).

PADĖKA KRAUJAGYSLIŲ CHIRURGIJOS SKYRIAUS MEDIKAMS

„Praėjusių metų lapkričio ir šių metų sausio mėnesiais gydžiausi Respublikinėje Panevėžio ligoninėje Kraujagyslių chirurgijos skyriuje. Esu labai dėkinga chirurgui Ernestui Zakarauskui už nepaprastai rūpestingą gydymą bei atliktą sudėtingą kojos arterijų operaciją.

Nuoširdžiai dėkoju skyriaus vedėjui Arūnui Čepkauskui, gydytojams, slaugėms ir visiems darbuotojams už priežiūrą, atjautą ir pagalbą man, 86 metų senutei.

Savo pažįstamiems patarčiau, esant reikalui, drąsiai kreiptis gydytis šiame skyriuje.

Pagarbiai“

(pacientės pavardė žinoma).

PADĖKA RESPUBLIKINĖS PANEVĖŽIO LIGONINĖS IR LIKĖNŲ REABILITACIJOS LIGONINĖS MEDIKAMS

„Tariu nuoširdų AČIŪ Respublikinės Panevėžio ligoninės Neurochirurgijos skyriaus vedėjui Gediminui Miliūnui už atliktą stuburo operaciją, visam skyriaus kolektyvui už rūpestį.

Už profesionalumą, atidumą ir pagarbą vyresniam žmogui nuoširdžiai esu dėkinga Likėnų reabilitacijos ligoninės kolektyvui.

Linkiu Jums visiems sveikatos, sėkmės ir stiprybės! Pasitikdama garbingą gyvenimo sukaktį esu laiminga, kad galiu vaikščioti“.

 

(Pacientės pavardė žinoma).

PADĖKA RESPUBLIKINĖS PANEVĖŽIO LIGONINĖS FMR SKYRIAUS DARBUOTOJAMS

„Dėkoju Fizinės medicinos ir ambulatorinės reabilitacijos skyriaus personalui, kurie padėjo, padeda ir dar padės atstatant judesius, sugebėjimą grįžti į gyvenimą pilna jėga, plačiu mostu.

Dėkoju už gerą žodį, nuoširdumą, kantrybę, padrąsinimus, rūpinimąsi judėti į priekį be skausmo, už profesionalų darbą.

AČIŪ!“

Pacientė, lankanti reabilitacijos užsiėmimus.

PADĖKA RESPUBLIKINĖS PANEVĖŽIO LIGONINĖS INFEKCINIŲ LIGŲ KLINIKOS MEDIKAMS

(Kalba netaisyta).

„Laba diena, gerb. Direktoriau. Jums rašo V. P. (paciento pavardė žinoma), kuri sausio 27 d. susirgau Corono virusu ir atsidūriau Jūsų vadovaujamoje ligoninėje. Vien tik sužinojus, kad būsiu vežama į Infekcinę ligoninę, ištiko šokas. Vien tik pavadinimas apie vadinamą „tvarką“ šioje ligoninėje, apie priežiūrą, bandžiau dar atidėlioti, deja...

Šiandien jau namuose ir norisi šaukti visiems gandų skelbėjams apie mano išvardytas nuogirdas – gydykitės patys. Didžiausią pagarbą reiškiu angelams žemėje, kurie dirba Jūsų Pulmonologijos skyriuje. Dar ir dabar skamba ausyse žodžiai: „ar viskas gerai? Gal ko reikia? ir t.t. Su manimi palatoje gulėjo (palikau ją dar) močiutė, kuri be deguonies kaukės nebuvo nė minutės. Visada jai buvo keičiamos sauskelnės, patalynė ir t.t. Nuostabus maistas, ideali tvarka. Prieš akis stovi darbuotojai su skafandrais – taip pavadinsiu tą aprangą. Jei mes verkėme dėl kaukių, tai pabandykite išbūti tokia apranga visą parą.

Iš visos širdies esu dėkinga gydytojai N. Chmieliauskienei, slaugytėms D. Koncienei, A. Janulienei, V. Jakeliūnienei, D. Šakalytei, A. Kaušiūtei, J. Čebatarūnienei, D. Žukauskienei, J. Jazukevičienei, S. Jonaitienei, I. Raukštienei, R. Laimikienei. Te neįsižeidžia darbuotojai, kad gal ne tokias pareigybes pavadinau. Iš visos širdies AČIŪ. DIEVO PALAIMOS JŪSŲ KOLEKTYVUI IR JUMS ASMENIŠKAI.

Su pagarba V.P.

P.s. visa tai norėjau parašyti į Sekundės dienraštį, deja... Kalbėjausi su žurnalistu Ričardu ir gavau paaiškinimą – jie už tai gauna atlyginimus, liūdna labai, jiems reikia „purvo“, tada parašys.“

PADĖKA GYDYTOJAI AKUŠEREI GINEKOLOGEI R. G. VALIKONYTEI IR GYDYTOJUI INTERVENCINIAM RADIOLOGUI ANDRIUI PRANCULIUI

„Noriu padėkoti gydytojai akušerei ginekologei Reginai Genovaitei Valikonytei ir gydytojui intervenciniam radiologui Andriui Pranculiui už išgelbėtą gyvybę. Tik geriausi atsiliepimai šių gydytojų atžvilgiu. Taip pat dėkoju Reanimacijos ir intensyviosios terapijos skyriaus kolektyvui už nuostabią priežiūrą“.

 

(Paciento pavardė žinoma).

PADĖKA RESPUBLIKINĖS PANEVĖŽIO LIGONINĖS INFEKCINIŲ LIGŲ KLINIKOS MEDIKAMS

„Dėkoju gydytojai J. Baguškienei ir visam personalui, kurie padėjo man vėl grįžti į gyvenimą.

Atvykau sunkios būklės, o šiandien, dėka Jūsų, sunki liga nugalėta.

Linkiu Jums ištvermės, energijos. Ačiū, kad Jūs esate“.

 

(Paciento pavardė žinoma.)

PADĖKA GASTROENTEROLOGIJOS SKYRIAUS MEDIKAMS

„Nuoširdžiai dėkoju Gastroenterologijos skyriaus vedėjui Dariui Kriukui, gydytojui Erikui Lementauskui, slaugytojai Reginai Striogienei ir visam šio skyriaus personalui už profesionalų darbą, nuoširdų bendravimą ir besąlygišką rūpinimąsi bei sugrąžintą sveikatą.

Su pagarba“

(Paciento pavardė žinoma)

PADĖKA RESPUBLIKINĖS PANEVĖŽIO LIGONINĖS MEDIKAMS

„Noriu padėkoti Hipokrato žmogui – gydytojui R. Samuoliui už visas atliktas operacijas. Ačiū, daktare, už dovanotą gyvenimą.

Nuoširdžiai dėkoju Bendrosios chirurgijos skyriaus gydytojams už šypsenas ir gerus žodžius. Dėkoju sesutėms ir slaugytėms už priežiūrą, rūpestį, šilumą.

Labai dėkoju Operacinių skyriaus sesytėms už padrąsinimus.

Tik visų Jūsų dėka aš gyvenu ir džiaugiuosi kiekviena man dovanoto gyvenimo diena.

AČIŪ JUMS!“

Pagarbiai

(Paciento pavardė žinoma)

PADĖKA GERIATRIJOS SKYRIAUS DARUOTOJAMS

„Dėkojame širdingai Geriatrijos skyriaus 715 palatos gydytojai Ritai Vilimavičienei už begalinę meilę, rodomą savo pasiligojusiems vyresnio amžiaus ligoniams. Tai gydytoja iš pašaukimo -  atsakinga, rūpestinga, nuoširdi.

Taip pat dėkojame ir visam Geriatrijos skyriaus darbuotojų kolektyvui. Didelis, nuoširdus AČIŪ!“

 

715 palatos pacientai (pavardės žinomos)
PADĖKA GASTROENTEROLOGIJOS SKYRIAUS PERSONALUI

„Mama – visas pasaulis. Ir nesvarbu, kiek vaikams metų – 30 ar 50. Nesvarbu ir kiek metų Mamai – 50 ar 90. Mama – brangiausias Žmogus Žemėje.

Norime nuoširdžiai padėkoti gydytojams gastroenterologams Donatui Kisieliui ir Skirmantei Savičiauskienei už jų profesionalumą, gydant mūsų garbaus amžiaus Mamą Konstanciją Kauneckienę.

Nuoširdžiai dėkojame visam skyriaus personalui už begalinį rūpestį, didelę kantrybę, medicininę priežiūrą. Kuo geriausios kloties, sveikatos ir Dievo palaimos Jums visiems.

Su pagarba“.
K. Kauneckienės sūnus ir dukra.
 

(Leidimas skelbti asmeninius duomenis gautas)

PADĖKA RESPUBLIKINĖS PANEVĖŽIO LIGONINĖS MEDIKAMS

PADĖKA LOR SKYRIAUS MEDIKAMS

„Dėkoju mane operavusiam gydytojui A. Račkauskui už atliktą sudėtingą operaciją

Taip pat dėkoju LOR skyriaus personalui ir vyr. slaugytojai R. Virkštienei už gerą žodį, išsamius paaiškinimus, nepriekaištingą priežiūrą, slaugant mane.

Nuoširdus AČIŪ!“

 

Paciento pavardė žinoma.

FIZINĖS MEDICINOS IR REABILITACIJOS SKYRIAUS REABILITOLOGEI KRISTINAI PENKAUSKAITEI

Už gerą priežiūrą ir malonų bendravimą didelį AČIŪ tariu Respublikinės Panevėžio ligoninės gydytojai reabilitologei Kristinai Penkauskaitei.

Buvęs pacientas (pavardė žinoma)
PADĖKA KARDIOLOGIJOS II SKYRIAUS PERSONALUI

„Nuoširdžiai dėkoju Respublikinės Panevėžio ligoninės Kardiologijos II skyriaus personalui  už gerą gydymą ir malonų bendravimą.“

 Buvęs pacientas (pavardė žinoma)

PADĖKA GERIATRIJOS SKYRIAUS DARBUOTOJAMS

„Reiškiame pačius šilčiausius ir nuoširdžiausius padėkos žodžius visam Geriatrijos skyriaus personalui už profesionalumą, operatyvumą.

Ypatingą padėką ir pagarbą norime pareikšti Geriatrijos skyriaus vedėjai gydytojai Ritai Vilimavičienei už begalinę atsakomybę pasirenkant tinkamus pacientės gydymo ir priežiūros metodus, už rūpestį ir atsidavimą darbui, bendravimą su artimaisiais ir ne darbo metu. Sunku nepastebėti gydytojos entuziazmo ir atsidavimo darbui, kuomet pirmadienio ryte sulaukėme gydytojos  su per savaitgalį surastais atsakymais į visus mums rūpimus klausimus. Buvo atlikta visa įmanoma priežiūra, gydymas ir tyrimai. Skyriuje dirba aukščiausios kvalifikacijos specialistai. Nerandu žodžių, kurie apibūdintų gydytojos Ritos pagalbą mums sunkiu metu. Šiame skyriuje pacientas jaučiasi reikalingas ir mylimas, o palikęs artimą žmogų, jautiesi ramus.

Nuoširdų AČIŪ taip pat tariame bendrosios praktikos slaugytojoms bei jų padėjėjoms už profesionalų požiūrį į pacientą. Ne tik vaistai padeda pacientui, gydo dar ir žmogiškumas, jautrumas, kantrybė, rūpestis, dėmesingumas.

Įdomu, iš kokio šaltinėlio visa Jūsų komanda semiasi tiek šilumos, gerumo, dėmesio, kantrybės, meilės, pakantumo taip reikalingame ir sunkiame darbe.

Neįkainuojamas Jūsų kasdieninis darbas. Esate verti pačių gražiausių padėkos žodžių.

Nuoširdus AČIŪ visam Jūsų kolektyvui!“

 

Pacientės artimieji (pavardė žinoma).

PADĖKA GYDYTOJUI DONATUI KISIELIUI IR PERSONALUI

„Dėkoju gydytojui Donatui Kisieliui už malonų gydymą, puikų aptarnavimą, atliekant ezofagogastroduodenoskopiją.

Nuoširdus AČIŪ ir visam ten dirbusiam personalui“.

 

(Pacientės pavardė žinoma).

„PADĖKA UŽ SŪNAUS GYDYMĄ“

PADĖKA RESPUBLIKINĖS PANEVĖŽIO LIGONINĖS MEDIKAMS

„2021 m. spalio 9 dieną su sūnumi (gim. 2008 m.) atvykome į Respublikinės Panevėžio ligoninės Priėmimo ir skubiosios pagalbos skyrių – sūnus vėmė, skundėsi pilvo skausmais, sukarščiavo.

Norime padėkoti gydytojui Mantvydui Poškui už priėmimą, skubiai ir profesionaliai nustatytą ūminio apendicito diagnozę ir atliktą operaciją. Už nuoširdų bendravimą.

Nuoširdus AČIŪ Respublikinės Panevėžio ligoninės Vaikų ortopedijos, traumatologijos ir chirurgijos skyriaus personalui už sūnaus priežiūrą pooperaciniu metu ir gydymą. AČIŪ gydytojams ir slaugytojams“

 

Mama (pavardė žinoma)

PADĖKA RESPUBLIKINĖS PANEVĖŽIO LIGONINĖS MEDIKAMS

„Noriu perduoti nuoširdžią padėką LOR gydytojui Martynui Mačerniui, operacinės personalui ir LOR skyriaus slaugytojoms ir personalui už nuoširdų rūpinimąsi (lyg šeimos nariu), išsamius paaiškinimus, atsakymus į klausimus, dėmesį sunkesnėmis akimirkomis.

Džiaugiuosi, kad mano sveikata buvo patikėta Jums. Ačiū!“

 

(Paciento pavardė žinoma)
PADĖKA GYDYTOJAI AGNEI PETRAUSKIENEI IR I NEUROLOGIJOS SKYRIAUS SLAUGYTOJOMS

„Nuoširdžiai dėkoju gydytojai Agnei Petrauskienei ir visai skyriaus slaugytojų komandai už jūsų šilumą, gerumą ir profesionalumą“.   

 

817 palatos pacientė (pavardė žinoma)

PADĖKA II NEUROLOGIJOS SKYRIAUS PERSONALUI

„Esu labai dėkinga gydytojui P. Puzinui už malonų ir gerą gydymą. Dėkinga seselėms, slaugutėms, kurios labai nustebino ir maloniai nuteikė. Skyriuje – graži, tvarkinga aplinka, nauja aparatūra.

Visiems nuoširdus AČIŪ už sugrąžintą sveikatą “

Su pagarba.

(pacientės pavardė žinoma, kalba netaisyta)

PADĖKA GASTROENTEROLOGIJOS SKYRIAUS DARBUOTOJAMS

„Nuoširdžiai dėkojame Jūsų ligoninės gydytojui gastroenterologui Donatui Kisieliui, gydytojai Skirmantei Savičiauskienei už jų profesionalumą, nuoširdumą gydant mūsų brangiausią žmogų – Mamą. Nors Mamytei tuoj bus 91 – eri metai, bet Jūsų gydymo dėka Mamytė vėl žvali, linksma ir, svarbiausia, su mumis. Ačiū ir Gastroenterologijos skyriaus slaugytojoms, apgaubusioms rūpestingumu, už jų priežiūrą ir kantrybę.

Sveikatos ir Dievo palaimos Jums“.

 

Pacientės dukra ir sūnus
(Pavardės žinomos).

VšĮ Respublikinės Panevėžio ligoninės info.

PADĖKA RESPUBLIKINĖS PANEVĖŽIO LIGONINĖS VAIKŲ LIGŲ SKYRIAUS PERSONALUI
„Labai dėkoju Vaikų skyriaus personalui, kuris gydė ir slaugė sergančią dukrą 2021 m. rugpjūčio mėn. 02 – 04 dienomis. Dėkoju visiems – nuo gydytojo iki slaugių ir viso aptarnaujančio personalo. Tikrai, visi yra labai kompetetingi, nuoširdūs, paslaugūs, malonūs specialistai – išklausė, padėjo, patarė.
Dar kartą nuoširdus Ačiū“.

(Pavardė šios informacijos pateikėjui yra žinoma).

 

VšĮ Respublikinės Panevėžio ligoninės info.

PADĖKA RPL II KARDIOLOGIJOS SKYRIAUS PERSONALUI

Ačiū Jums už Jūsų pagalbą, gerumą ir nuoširdumą. Būkite laimingi, sveiki!

Te Dievas Jus laimina, o mes Jūsų niekada nepamiršime, nors galime tik geru žodeliu Jus prisiminti.

 

II Kardiologijos skyriaus 117 palatos pacientai.

PADĖKA GYDYTOJUI R. MINCEI IR RPL MEDIKAMS

Labai noriu padėkoti Panevėžio ligoninės gydytojams, seselėms ir visam aptarnaujančiam personalui. Ligoninė atsinaujinusi, viskas pritaikyta ligonių priežiūrai, malonus bendravimas.

Aplinkybės nelabai malonios, dėl kurių pakliuvau į ligoninę, bet medicininė pagalba, pradedant greitosios labai greitu atvykimu ir gydytojų suteikta pagalba yra aukščiausios klasės. Asmeniškai noriu padėkoti gydytojui Remigijui Mincei už atliktą operaciją.

Pagarbiai.
Buvusi Jūsų pacientė A. S.
PADĖKA RPL GYDYTOJAMS A. PRANCULIUI IR S. BAUŽAITEI BABUŠIENEI

Nerandu tokių padėkos žodžių, kuriais galėčiau išreikšti savo dėkingumą Panevėžio miesto ligoninės Intervencinės radiologijos skyriaus gydytojui Andriui Pranculiui už profesionaliai atliktą sudėtingą operaciją. Tik Jūsų dėka esu gyvas bei sveikas, džiaugiuosi pilnaverčiu gyvenimu.

Ačiū, Daktare! Linkiu Jums visokeriopos laimės, stiprybės, geros sveikatos ir ilgo gyvenimo! Te laimina Jus Dievas!

Taip pat didžiulį dėkingumą reiškiu I – ojo kardiologijos skyriaus vedėjai Sandrai  Baužaitei – Babušienei už begalinį pasiaukojimą, profesionalumą, motinišką priežiūrą bei už malonų, nuostabų medikų kolektyvą. Ačiū Jums, Daktare!

Ačiū Jums, žmonės baltais chalatais, už Jūsų pasiaukojantį darbą! Jūs – mūsų antrieji angelai saugotojai. Iš visos širdies linkiu sėkmės, stiprybės, ilgaamžiškumo, Dievo palaimos Jums!

 

Jūsų buvęs pacientas E.L.
Panevėžys
PADĖKA
TAIP JAU ATSITIKO, KAD SUSTOJO LAIKAS, ATSIRADO BAIME VISKO NETEKTI.....
 
Nuoširdžiai dėkoju:
 
- SKUBIOS PAGALBOS-PRIĖMIMO SKYRIUJE mane pasitikusioms ir suteikusioms pagalbą
gydytojai GIEDREI ARMALIENEI, slaugytojai DIANAI ALELIŪNIENEI.
 
- INTENSYVIOS TERAPIJOS-REANIMACIJOS SKYRIAUS gydytojui TAUTVYDUI MATULUI bei slaugytojoms: ASTAI GEDVILIENEI, LORETAI MIKŠIENEI, ŽIEDŪNAI MATULIENEI. 
 
Nuoširdus ačiū NEUROLOGIJOS I SKYRIAUS gyd. JURATEI EIVIENEI bei visam kolektyvui už gydymą, gerą žodi, nuoširdžią pagalbą.
 
STIPRIAI APKABINU AKUŠERIJOS SKYRIAUS vyr. akušerę SKAISTUOLĘ NAKROŠIENĘ, kuri drąsino, guodė, palaikė, ramino, o svarbiausia tikėjo pačiomis ilgiausiomis ir sunkiausiomis minutėmis. Šių gydytojų ir slaugytojų profesionalumas mane lydėjo visą buvimo ligoninėje laikotarpį. Jų dėka aš vėl pakilau GYVENTI. 
 
Buvusi pacientė, D. Ž.

 

2021-07-09

PADĖKA VŠĮ RESPUBLIKINEI PANEVĖŽIO LIGONINEI DĖL EFEKTYVAUS DONORO
Nacionalinis transplantacijos biuras prie Sveikatos apsaugos ministerijos dėkoja už efektyvaus donoro identifikavimą, išlaikymą bei paruošimą (efektyvaus donoro Nr. D0831, 2021-04-28) ir informuoja, kad iš šio donoro buvo eksplantuoti inkstas, kepenys ir ragenos.
Inkstas transplantuotas sensitizuotai 29 metų moteriai, kuri donorinio organo laukė 1104 dienas. Kepenys transplantuotos recipientui Vokietijoje.
Ragenos kol kas saugomos LSMUL KK Audinių banke.
 
Nuoširdžiai dėkojame Jūsų kolektyvui už dalyvavimą organų donorystės ir transplantacijos procese ir tikimės sėkmingo tolesnio mūsų bendradarbiavimo.
Direktorius Artūras Bagotyrius
PADĖKA VAIKŲ CHIRURGUI E. JATKAUSKUI IR SKYRIAUS KOLEKTYVUI

Noriu padėkoti vaikų ligų chirurgui E. Jatkauskui ir jo personalui už pagalbą mano vaikučiui. Už nuoširdų bendravimą, skubiai atliktus tyrimus. Didelis Ačiū!!!

 

Laura Mejerienė

PADĖKA RESPUBLIKINĖS PANEVĖŽIO LIGONINĖS MEDIKAMS

Laba diena,

norime padėkoti Panevėžio ligoninės personalui už puikų darbą suteikiant pagalbą mano tėčiui Rimantui Tamošiūnui, kuriam įvyko insultas (2021 05 08 d.).

Greito ir sklandaus darbo dėka pavyko išvengti labai liūdnų pasekmių,

Ypatingai norime padėkoti 1-ojo nervų ligų skyriaus personalui. Slaugytojoms už žmogišką ir nuoširdų rūpestį. Gydytojai Sandrai Baužaitei - Babušienei už profesionalų darbą ir puikius gydymo rezultatus.

 

Ačiū visiems medikams prisidėjusiems prie mano tėčio gydymo.

 

Su pagarba

Marius Tamošiūnas, 

Regina Tamošiūnienė,

Vita Tamošiūnaitė

PADĖKA RESPUBLIKINĖS PANEVĖŽIO LIGONINĖS AUSŲ, NOSIES, GERKLĖS AKIŲ LIGŲ SKYRIAUS DARBUOTOJAMS

Noriu tarti didelį ir nuoširdų ačiū Ausų, nosies, gerklės, akių ligų skyriui. Tikriausiai žodžiais neįmanoma nupasakoti kokie angelai dirba šiame skyriuje. Tai - savo srities profesionalai, atjautūs, supratingi ir, beabejo, labai mylintys savo darbą žmonės. Rūpinosi manimi kaip savo artimu, begaliniu dėmesiu, atjauta ir supratingumu leido pajausti, kad šioje ligoninėje dirba patys nuostabiausi specialistai.

Tariu patį didžiausią ir nuoširdžiausią ačiū visam skyriaus kolektyvui, tačiau ypač šioms medikėms:
 
Gyd. Od. Simonai Grigaitienei
Slaugytojai Vidai Lebedienei
Gyd. Anest. - Reanim. Sonatai Baltušnikienei

 

Telydi jūsų darbus angelas sargas...
 

Pagarbiai, pacientė Viktorija K.

PADĖKA RESPUBLIKINĖS PANEVĖŽIO LIGONINĖS ORTOPEDIJOS TRAUMATOLOGIJOS I SKYRIAUS DARBUOTOJAMS

Labai noriu padėkoti Ortopedijos Traumatologijos I skyriaus kolektyvui, ypač daktarui Vitalijui Markovui, kuris balandžio 30 dieną mane operavo. Puikiai atliktas darbas, siūlė tobula, randas bus labai gražus, kas man, kaip moteriai, yra labai svarbu. Operacinėje kolektyvas buvo nuostabus, su nuotaika, nesijautė jokios įtampos ar baimės. Labai džiaugiuosi, kad yra tokių savo darbą mylinčių žmonių. Nuoširdus AČIŪ, sėkmės, kantrybės ir ištvermės Jums.

 

Kristina Balčiūnaitė
PADĖKA KONSULTACIJŲ POLIKLINIKOS DARBUOTOJAMS

Laba diena,

esame panevėžiečių šeima Erikas ir Gintė. Šiuo laišku norime padėkoti visam Konsultacijų poliklinikos personalui už sunkų darbą, atliekamą dėl geresnės gyventojų sveikatos.

Dar iki COVID – 19 pandemijos galvojome, kad medicinos srities darbuotojų darbas yra nelengvas. Susiduriate su dideliais srautais pacientų, įvairiais ligų atvejais, turite „sugerti“ įvairias pacientų emocijas, nešate didžiulę atsakomybę, išgyvenate nusiminimą, kai nepavyksta išsaugoti kažkieno sveikatos ar net gyvybės. Neabejojame, kad dirbti pandemijos metu tapo dar sudėtingiau, tikriausiai patiriate daug įtampos ir streso. Taigi, labai vertiname Jūsų pastangas, kantrybę, atjautą ir norą padėti. Tikime, jog padarote žymiai daugiau, nei įeina į Jūsų pareigas. Kasdien naudojate savo žinias ir suteikiate profesionalią pagalbą, nepamiršdami gerumo ir žmogiškumo.

Mūsų šeima tiki Biblijoje užrašytais Dievo pažadais, kad ateis laikas, kai joks gyventojas nebesiskųs „sergu“. O kol tas metas neatėjo, norime padėkoti Jums už pasiaukojamą darbą ir rūpestį, be kurio buvimas ligoninėje būtų kur kas nemalonesnis ar net nepakeliamas.

<...>

Ačiū Jums už Jūsų darbą!

Nuoširdžiai

Erikas ir Gintė A.

(pavardė žinoma)

PADĖKA RESPUBLIKINĖS PANEVĖŽIO LIGONINĖS MEDIKAMS

2021.05.05

Padėka

Noriu išreikšti didžiulę pagarbą, padėką visam RITS kolektyvui, skyriaus vedėjui A. Valikoniui, gydytojams, slaugytojoms, slaugytojų padėjėjoms, už grąžinta į gyvenimą, po dviejų mėnesių komos, vyrą, tėvą ir senelį Žydrių Laginauską. Nuoširdus ačiū neurochirurgui J. Kyguoliui už rūpestį.

Žydrius sveiksta, kabinasi į gyvenimą ir dėkoja Jums, gydytojai, už Jūsų pastangas, žinias, viltį, supratimą ir dėmesį artimiesiams sunkius du mėnesius.

Žmonių likimas – neįmanoma Dievo proto paslaptis, o JŪS buvote Dievai, net jeigu artinosi sutemų pabaiga.

Nuoširdus Ačiū!

Jūratė, Žydrius Laginauskai

 

PADĖKA
Mieli medikai,
 
Visos trenerio Gintaro Leonavičiaus šeimos ir artimųjų vardu, dėkojame Panevėžio respublikinės ligoninės Reanimacijos ir intensyviosios terapijos skyriaus medikams, kurie kovojo už Gintaro gyvybę klastingojo COVID-19 viruso akistatoje. Ačiū ligoninės direktoriaus pavaduotojams M. Vaitkui ir M. Čipiniui, kurie rūpinosi ir laiku reagavo į blogėjančią Gintaro būklę. Ypatinga padėka už atsidavimą savo darbui, profesionalumą, begalinį rūpestį ir supratingumą Intensyviosios terapijos gydytojui A. Matului, visoms skyriaus slaugytojoms bei gydytojui A. Kalimavičiui. Taip pat ačiū Infekcinių ligų klinikos vyr. gydytojui E. Preidžiui, gydytojams V. Markuckui ir J. Baguškienei, kurie padėjo tėčiui nepasiduoti.
 
Jūsų dėka, mūsų tėtis šiuo metu stiprėja ir gyja.
Nepamatuojamas ačiū! Linkime Jums visiems ištvermės, kantrybės ir stiprybės.
 
Pagarbiai,
Dukra Raminta Rimkienė
PADĖKA PRIĖMIMO IR SKUBIOSIOS PAGALBOS SKYRIAUS KOLEKTYVUI
Iš visos širdies dėkojame Panevėžio respublikinės ligoninės priėmimo skyriaus slaugytojoms, būdinčiai gydytojai, echoskopuotojui, greitosios pagalbos gydytojai (dirbusiems 2021.03.13 dieninėje pamainoje)
už atsidavimą savo darbui, už profesionalumą , už pagarbų elgesį, už begalinį rūpestį mano mama Kazimiera Vaitkaitiene.
Linkime Jums Angelo sargo apsaugos, sveikatos ir gyvenimo džiaugsmo.

 

Pagarbiai
Kazimiera Vaitkaitienė
Vida Vaitkaitytė
PADĖKA RESPUBLIKINEI PANEVĖŽIO LIGONINEI
G E R B I A M A S   D I R E K T O R I A U,
 
Nuosirdus A C I U   J U M S ir  J U S U  vadovaujamam krau-
jagysliu chirurgui NERIJUI BRAZIUI ir jam operacijos metu tal-
kininkavusiems specialistams uz musu senelio, tecio, vyro
isgydyma ir suteikiant JAM galimybe dziaugtis gyvenimu.
 
Pagarbiai.
Anuke DANIELLA ANANJEV (gyvenanti NYDERLANDU KARALYSTEJE)
DUKTE JOLANTA SU SEIMA (gyvenanti NYDERLANDU KARALYSTEJE)
DUKTE JELENA SIPAVICIUTE (su seima,gyvenanti ISPANIJOJE)
ZMONA NELI SIPAVICIENE(gyvenanti KEDAINIUOSE).
PADĖKA DIENOS CHIRURGIJOS SKYRIAUS MEDIKAMS

Laba diena,

Noriu nuoširdžiai padėkoti Jūsų ligoninės gydytojams Mariui Bisigirskui, Sauliui Lukošiui ir šauniam dienos chirurgijos skyriaus personalui už kvalifikuotą ir malonų bendravimą bei atliktą operaciją. 

 

Pagarbiai,
Pacientė Regina Tamelienė 
PADĖKA AKUŠERIJOS SKYRIAUS DARBUOTOJAMS

Šiandien praėjo trys mėnesiai,po to kai gimė mano sūnus,ilgai lauktas atėjo į šį pasaulį po IVF procedūros,tačiau vos gimusiam buvo įtariama plaučių infekcija. Šiandiena vaikeliui viskas gerai,neserga,vystosi gerai,todėl kai visas įtemptas laikas praeity, norėčiau nuoširdžiai padėkoti visam VŠĮ Panevėžio ligoninės akušerijos skyriui už rūpestį,palaikymą,aiškios informacijos teikimą apie vaikelio būklę.Gydytojai Žydrūnai Petrauskienei, kuri laiku ir operatyviai atliko ekstra cezario operaciją,labai šaunioms ir rūpestingoms akušerėms Dianai Lašinskienei ir Loretai Budrevičiūtei,kurios gimdymo metu buvo šalia ir palaikė,naujagimių gydytojai Rasai Garuckienei,kuri greitai sureagavo į sūnaus blogėjančią būklę ir susisiekė su Vilniaus Santariškų ligoninę,kad berniukas būtų perduotas jų priežiūrai, naujagimių skyriaus slaugytojoms Aušrai Norkienei bei Linai Brazdžiūnienei, kurios rūpinosi sūnumi, taip pat naujagimių  skyriaus vedėjai Irenai Žilinskienei ,kuri lydėjo berniuką į Vilniaus Santariškių ligoninę,bei maisto išdavėjai Rimai Viksvienei,kuri emociškai taip pat labai palaikė.

Tėveliai Inga ir Mantas Kapsevičiai

PADĖKA RESPUBLIKINĖS PANEVĖŽIO LIGONINĖS INFEKCINĖS KLINIKOS KOLEKTYVUI
Laba diena, 
 
       Nors jau praėjo lygiai mėnuo, kai palikau Jūsų ligoninę, tačiau mintis „kaip būtų buvę, jeigu..." skatina Jums padėkoti.
      Susirgau koronavirusu, o po 10 parų liga komplikavosi į plaučių uždegimą. Tą vėlų 2020 m. gruodžio 21 d. vakarą patekau į Panevėžio infekcinės ligoninės suaugusiųjų skyrių ir į slaugytojos Rūtos Narkevičienės rankas. Be galo žaviuosi šia slaugytoja, jos profesionalumu, atidumu, tikslumu ir nuoširdžia žmogiška šiluma. Nuoširdus AČIŪ slaugytojai Rūtai, gydytojui Valdui Markuckui ir visiems suaugusiųjų skyriaus darbuotojams :)
       Kadangi ligoninėje praleidau ir didžiąsias metų šventes, noriu padėkoti už puikų maitinimą: skanus maistas ir malonus jį patiekiančių darbuotojų bendravimas taip pat padėjo sveikti :)

 

Su dėkingumu ir pagarba,
Valda Briedienė.
Panevėžio raj., Vaivadai
PADĖKA GYDYTOJAMS
Nuoširdžiai noriu padėkoti už sugrąžintą sveikatą VšĮ Respublikinės Panevėžio ligoninės gastroenterologijos skyriaus vedėjui Dariui Kriukui, gydytojai Skirmantei Savičiauskienei, geriatrijos skyriaus vedėjai Ritai Vilimavičienei.
 
Dėkoju ir labai vertinu jų profesionalumą, žinias, rūpinimąsi pacientais, nuoširdų bendravimą, naujausių gydymo metodų taikymą.
 
Tepadeda Jums Dievas.

Su pagarba
Birutė Giedrikienė, 2021 m. sausio 15 d.
Ačiū
PADĖKA
Laba diena, norėjau Jums paskambinti ir asmeniškai padėkoti, tačiau nepavyko. Labai noriu padėkoti ir tarti AČIŪ, kad Jus, kaip direktorius savo ligoninėje subūrėte tokius puikius specialistus ir personalą. Noru asmeniškai padėkoti Neurologijos II skyriaus gydytojai Virginijai Vitkevičienei, kuri būdama puiki specialistė, maloni gydytoja ir mokanti padėti ir patarti artimiesiems bei negailinti savo laiko ir jėgų gydo mano mamytę S.G. Ši gydytoja padarė stebuklą, nes mano mama buvo labai sunkios būklės, o šiuo metu gydytojos bei personalo dėka, matyti žymūs gerėjimo požymiai. Taip pat atskirą ačiū noriu tarti ir šio skyriaus vedėjui Linui Masiliūnui bei seselėms ir slaugytojoms , kurios šiuo sunkiu laiku, turi jėgų ir šilumos, kad padėtų sergantiems ligoniams sustiprėti ir grįžti į jų laukiančias šeimas.
Mano, kaip S.G. dukros širdį džiugina, kiekvienas mamytės pagerėjimas. Dar kartą didelis AČIŪ nuo manęs ir mano mamos  S.G., kuri kai tik galės kalbėti, manau su malonumu padėkos puikiems specialistams.

 

Padėka išreiškė pacientės S.G. dukra A. J.

PADĖKA
Padėka gydytojams bei personalui ❤
      Nuoširdžiai dėkojame Panevėžio respublikinės ligoninės Priėmimo skyriaus slaugytojai Vaidai Guogienei, II Vidaus skyriaus gydytojai Astai Žaliukienei, bei šio skyriaus personalui, taip pat reanimacijos gydytojai Evelinai Dimgailei bei kitiems gydytojams bei personalui už profesionaliai atliktą darbą gydant ligonį, kuris buvo skubiai atvežtas į ligoninę, paguldytas, gydytas, kaip išsiaiškinta dėl žaibiško sepsio. Ačiū už nuoširdų dėmesį gydant ligonį, už kantrybę, už paguodžiančius žodžius, kurie reikalingi ligoniui sveikti. Du mėnesiai - ilgas laikotarpis, bet minėti gydytojai, bei personalas dėjo visas pastangas, kad ligonis pasveiktų. Taip! Ligonis sveiksta, šiuo metu tęsia reabilitaciją Likėnų sanatorijoje. Dėkojame Panevėžio ligoninės profesionaliems medikams bei personalui, ligoninės vadovui Arvydui Skorupskui, ligonis, Jūsų visų dėka, gimė antrą kartą. Ligonis sveiksta ir perduoda nuoširdų Ačiū Jums bei Jūsų artimiesiems! Ligonio Vytauto artimieji.
PADĖKA NEUROCHIRURGIJOS SKYRIAUS PERSONALUI

Nuoširdžiai dėkoju Respublikinės Panevėžio ligoninės Neurochirurgijos skyriaus gydytojui neurochirurgui Juozui Tvaskui už atliktą stuburo operaciją, už atjautą, profesionalumą ir pasiaukojimą Hipokrato priesaikai. Taip pat dėkoju bendrosios praktikos slaugytojoms V. Rapšienei, R. Brusokienei, V. Slivkienei, slaugutei V. Mandrijauskienei ir visam Neurochirurgijos skyriaus personalui.

Linkiu Jums gyvenime sveikatos, sėkmės ir stiprybės, kad nepavargtų Jūsų rankos dirbant kilnų darbą.

 

Vanda Lidija Debesienė, Biržai.
PADĖKA

Sveiki. Už operatyvią, profesionalią pagalbą bei gydymą noriu nuoširdžiai padėkoti radiologui A. Pranculiui, neurochirurginio skyriaus vedėjui G. Miliūnui, gydytojui J. Tvaskui bei visam nuostabiam, rūpestingam personalui. Ačiū jiems, kad gegužės 2d, karantino metu, kai daug žmonių skundėsi negaunantys medicininės pagalbos, šių gydytojų dėka, buvo operatyviai sureaguotą ir išgelbėta mano vyro gyvybė blyšus galvos smegenų aneurizmai. Planiškai dėl esančių neplyšusių aneurizmų vėl esam jūsų ligoninėje ir vėl dėka profesionalių medikų, viskas sklandžiai pavyko. Tariu Jiems nuoširdų AČIŪ. Te saugo Juos Dievas.

 

Su pagarba

Janina Sablinienė

PADĖKA NEUROCHIRURGIJOS SKYRIAUS KOLEKTYVUI

Sveiki gerb. Respublikinės Panevėžio ligoninės direktoriau,

 

Noriu pasidžiaugti, padėkoti ir pagirti Jūsų valdomos ligoninės Neurochirurgijos skyrių.

Teko gulėti jame 08-20/27 dienomis, 08/21 buvo atlikta operacija. Viskas vyko operatyviai, sklandžiai, nepaisant šalyje paskelbtos padėties ir ją lydinčių specifinių ribojimų.

Esu maloniai nustebinta gydytojų, ypač operavusio gyd. J. Kyguolio, skyriaus vedėjo G. Miliūno, profesionalumu, atidumu pacientams ir rūpestingumu. Skyriaus personalas sudarė geros ir tvirtos komandos įspūdį! Kas manau bet kokioje organizacijoje yra itin svarbu. Visi sutikti darbuotojai paslaugūs, informatyviai atsakantys į klausimus ir geranoriški. Įskaitant ir praktiką atliekančią studentę, ir paskutinę gydymo dieną atvykusią padėjėją.

Kiekvienam sutiktam padėkojau, linkiu sėkmės, ištvermės jų darbuose. Ir dar kartą nuoširdžiai šią padėką išreiškiu rašydama Jums. 

Linkiu daugiau tokių gerųjų pavyzdžių ir patirčių!

 

Pagarbiai,
sveikstanti reabilitacijoje pacientė,
Jurgita Gabrytė-Koncienė
PADĖKA GYDYTOJOMS JANEI LAJAUSKAITEI IR SIMONAI JAKŠYTEI BEI PRIĖMIMO DARBUOTOJAMS

Sveiki,

šeštadienio vakarą apie 18val su karščiuojančiu kūdikiu atvykau į priėmimo skyrių. Neslėpsiu,labai nerimavau, visokie straipsniai spaudoje, neigiami atsiliepimai socialiniuose tinkluose vertė jaudintis.

Tačiau nerimas pradėjo sklaidytis įžengus į priėmimo skyrių, labai supratinga,maloni priimamojo registratorė,pakalbino,palydėjo. Gydytojos laukti reikėjo ne ilgiau 5 minučių, pirmoji gydytoja buvo Janė Lajauskaitė, labai švelni,besistengianti iki galo viską išsiaiškinti, nuraminti. Taip pat dvi seselės,kurios pastatė mergaitei lašelinę,žmogiškos, švelnios,supratingos. 

Tačiau labiausiai man įstrigo,kad ir trumpa,tačiau gydytojos S.Jakšytės apžiūra. Apie šią gydytoją buvau girdėjusi daug gerų atsiliepimų, labai džiaugiuosi,kad teko pačiai įsitikinti. Gydytoja labai rūpestinga,rami, viską paaiškinanti, po jos vizito nurimau ir supratau,kad viskas bus gerai. 

Labai norėčiau,kad šita padėka bent iš nuogirdų pasiektų šiuos gydytojus,nes manau dabar,kai tiek daug nepatenkintų žmonių mūsų miesto gydytojais, geras žodis motyvuoja toliau tikslingai dirbti! 

Dar kartą ačiū!

Pagarbiai,
Eglė N.
PADĖKA GYDYTOJAI JŪRATEI ČERŠKUVIENEI, SKYRIAUS VEDĖJAI, IR VISAM PERSONALUI

Dėkoju 2 vidaus skyriaus gydytojai Jūratei Čerškuvienei, skyriaus vedėjai, ir visam personalui, kurie gydė ir slaugė mano tėtį, nuo pat paguldymo 05.02 iki jo mirtis 05.20. Didelis ačiū už rūpestį, suteiktą informaciją šiuo karantino laikotarpiu. Linkiu sėkmės Jūsų darbe.

Pagarbiai

Jolita
PADĖKA GYDYTOJAI VIDAI ŠILKIENEI
Nuoširdus AČIŪ gydytojai kardiologei Vidai Šilkienei už profesionalumą, už suteiktą gydymą, atsidavimą savo darbui, begalinę meilę žmogui, supratingumą, nuoširdų rūpestį, žmogišką šilumą, norą jam padėti.
 

Kuo didžiausios Jums sėkmės, ištvermės ir atsidavimo Jūsų nelengvame darbe.

 

SU DIDŽIAUSIA PAGARBA JUMS.

 

S. B. SU ŠEIMA

PADĖKA UROLOGINIO SKYRIAUS GYDYTOJAMS IR PERSONALUI

Sakoma, kad niekas taip greit neužmirštamas kaip gydytojas, vos tik ligoniui pasveikus ir užvėrus ligoninės duris. Tikrai žinau, kad aš atsiminsiu Jus visus ir būsiu visada Jums dėkinga Panevėžio ligoninės urologinio skyriaus personalui, kuris mus pažinojo dėl tėvelio Jono Vaičiūno ligos prasidėjusios nuo 2004 m. mes sveikome ir vėl sirgome... gyvenome pilnavertį gyvenimą.Ačiū gydytojui urologui VITALIJUI ŠILINSKUI, kurio dėka mes tiek daug metų galėjome gyventi...
Anot poeto Justino Marcinkevičiaus Žemėje per maža meilės, padėkos žodžių, dažnai taip ir išsiskiriame jų nepasakę vienas kitam.
Ačiū Jums už viską, ką patyrėm Jūsų skyriuje.
Reiškiu pačius šilčiausius ir nuoširdžiausius padėkos žodžius Panevėžio ligoninės gydytojui SIGITUI SARGELIUI už profesionalumą, operatyvumą. Šį mediką vertinu pačiu aukščiausiu balu, kuris neabejingas pacientui, gydo dar ir žmogiškumas, jautrumas, kantrybė, rūpestis, dėmesingumas. Skiriu savo dėkingumą, šiltus žodžius, pripažinimą Lietuvos medicinai. Ačiū Jums, jus mano tėvelį gydytojau gydėte nuo 2014 m., ačiū Jums mums patekus tokiu nepalankiu metu į ligoninę per karantiną gegužės 1 d. ačiū Jums už suteiktą mums informaciją šeštadienio dieną, nepaliekant mūsų nežinioje, neviltyje, už rūpestį, palaikimą ir svarbiausią, supratimą esant sudėtingai situacijai. Ačiū urologinio skyriaus budėjusiam gegužes 3 d. gydytojui, kuriam paskambinus gavau visą informaciją apie savo tėvelį ir tolimesnius sprendimus...Gaila, kad šį kartą nepavyko jo išplėšti iš mirties spastu ir gegužės 3 d.užgeso, bet Jūsų dėtas pastangas mes jutome ir esame labai dėkingi.

Labai puikus gydytojas, labai malonus žmogus. Jūs S.Sargelį esate gydytojas iš pašaukimo. Linkiu sveikatos ir sėkmės gelbstint likimo palaužtus žmones.

Su didele pagarba amžina atelsi J.V. šeima

PADĖKA LIGONINĖS DARBUOTOJAMS

Gerbiami ligoninės darbuotojai!

Noriu padėkoti jums už jūsų darbą tokiu nepaprastu laiku. Aš labai branginu tai, kad tokie žmonės, kaip jūs stengiasi suteikti bendruomenės saugumą ir dirba nepaisant pavojų rūpindamiesi kitų žmonių sveikata. Iš savo pusės aš stengiuosi padaryti viską, kad jūs turėtumėte kuo mažiau darbo. Šventajame Rašte  parašyta: "Tad visa, ko norite, kad žmonės jums darytų, jūs patys jiems darykite. Juk tai – Įstatymo ir Pranašų esmė" (Mato 7:12).  Aš tikiu, kad dauguma žmonių stengiasi laikytis tokios taisyklės ir tai reiškia, kad greitai karantinas baigsis ir mes ir vėl galėsime įprastai gyventi ne rizikuodami savo ir kitų žmonių sveikata.

Saugokite save ir artimuosius!
Geranoriškas žmogus
PADĖKA GYDYTOJUI A. MICKONUI IR INFEKCINĖS LIGONINĖS PERSONALUI
Ačiū, Panevėžio infekciniai ligoniniai ir Gyd. A. Mickonui, kurie nustatė kažkokį virusą plaučių bronchusia man ir gydausi namie. Ko negaliu pasakyti apie Panevėžio rajono poliklinikai, kuri iki šiol sako, kad sveikas nors skundžiausi 2mėn.
 
Rimantas Trumpinskas
 
(Tekstas neredaguotas)
PADĖKA NEUROCHIRURGIJOS SKYRIAUS KOLEKTYVUI

Labai ačiū daktarei Kristinai Kemeklytei-Antanaitienei už atliktą galvos operaciją,po kurios braukdama prakaitą nepagailėjo vilties ir artimiesiems.Dėkoju visam Neurochirurginio skyriaus kolektyvui ,vedėjui Gediminui Miliūnui,slaugytojai Virginijai ir kitiems,kurių vardų nežinau už paprastos moters iš kaimo gydymą,priežiūrą,malonų bendravimą.Verti pagarbos.

Ačiū visiems.Gydytojai dirba!

                                                

Kartu su paciente Dalia sesuo Rima

PADĖKA GYDYTOJAI DAIVAI ANDZEVIČIENEI IR SESELEI JOLANTAI ŽEBRIENEI

Dėkoju gyd. onkologei chematerapeutei Daivai Andzevičienei ir onkologijos-chemoterapijos sk. dienos stacionaro seselei Jolantai Žebrienei - už profesionalią pagalbą, nuoširdumą, atidumą ir rūpestį gydant. Ačiū

 

Pacientė

Elena Vasiliauskienė

PADĖKA GYDYTOJUI LINUI MASILIŪNUI

Laba diena,

Noriu nuoširdžiai padėkoti gydytojui Linui Masiliūnui: už operatyvų ligos diagnozės nustatymą, objektyvų gydymą ir
betarpišką bendravimą.
 
Pagarbiai,
Pacientė Elena Vasiliauskienė
PADĖKA GYDYTOJUI JUOZUI TVASKUI
Dėkoju VšĮ Respublikinės Panevėžio ligoninės kolektyvui už greitą ir rūpestingą mano vyro būklės įvertinimą, skubiai atliktą operaciją ir pooperacinį gydymą.
 
Ypatingą padėką reiškiu neurochirurgui Juozui Tvaskui. Labai ačiū Jums už atliktą operaciją, priežiūrą ir gydymą po jos. Ačiū už suteiktą viltį. Kiekvienas mūsų giliai širdyje turime tylų norą, atsitikus bėdai, susitikti gydytoją, ne tik gydantį sergantį kūną, bet ir palūžusią sielą. Jūs kaip tik esate toks - stiprybės įkvėpėte ir man. Išvykdama iš šios ligoninės jaučiausi pati pasveikusi.
 
Dėkoju Reanimacijos ir intensyviosios terapijos skyriaus kolektyvui už nenuilstamas pastangas kovoti kartu su ligoniu ir kovoti už jį, kai jis pailsta.
 
Ačiū neurochirurginio skyriaus vedėjui Gediminui Miliūnui ir visam jo suburtam darniam bei darbščiam kolektyvui.
 
Dėkoju maisto ruošimo skyriui ir darbuotojoms, nešiojančioms maistą. Jūsų išradingumas ir pastangos patiekti valgį kuo artimesnį naminiam, neabejotinai prisideda prie greitesnio sveikimo.
 
Ačiū lankytojų rūbinės darbuotojoms - nuolatos jaučiau Jūsų nebylų, bet stiprų palaikymą.
 
Noriu paminėti ir merginas - praktikantes iš Panevėžio kolegijos. Geros Jums profesinės kloties nuo pirmųjų pacientų ir jų artimųjų.
 
Ne visus paminėjau, su kuriais teko susidurti, bet linkiu geros kloties visiems Jums, Jūsų artimiesiems, ir sugrąžinto gyvenimo džiaugsmo Jūsų pacientams.

 

Pagarbiai
Regina

PADĖKA VAIKŲ CHIRURGIJOS SKYRIAUS KOLEKTYVUI

Labas rytas,

Labai noriu padekoti Vaiku chirurgijos skyriui ir jo kolektyvui uz issamu ligos infomacijos pateikima. Skyriaus vyrams kad kiekviena ryta ateina su sypsena i darba ir ja pasidalina su vaikais. Papuolus i ju rankas gali buti ramus. Seseles taip pat vertos gero zodzio.

Mazos pacientes mama :)

(Tekstas neredaguotas)

PADĖKA VŠĮ RESPUBLIKINEI PANEVĖŽIO LIGONINEI DĖL EFEKTYVAUS DONORO

Nacionalinis transplantacijos biuras prie Sveikatos apsaugos ministerijos dėkoja VšĮ Respublikinei Panevėžio ligoninei už efektyvaus donoro išlaikymą ir paruošimą ir informuoja, kad iš šio donoro buvo eksplantuoti inkstai ir kepenys.

Nuoširdžiai dėkojame Jūsų kolektyvui už dalyvavimą organų donorystės ir transplantacijos procese ir tikimės sėkmingo tolesnio mūsų bendradarbiavimo.

 

Direktorius Artūras Bagotyrius

PADĖKA GYDYTOJUI EGIDIJUI JATKAUSKUI

2019-11-20

 

Vakar (2019-11-19) apie 18 val. kreipėmės į VšĮ Respublikinės Panevėžio ligoninės priėmimo - skubios pagalbos traumų centrą dėl patirtos sūnaus traumos ( piršto pjautinės žaizdos). Noriu padėkoti slaugos personalui už šypsenas ir gerą nuotaiką nuo pat pirmų minučių registruojant atvykus bei vėliau teikiant pagalbą operacinėje. Gaila, nežinau slaugytojų pavardžių, todėl labai prašau perduoti joms didelį AČIŪ. Atskirą AČIŪ sakau gydytojui E. Jatkauskui už suteiktą pagalbą, už sveiką jumoro jausmą ir paglostytą vaiko galvą, jį raminant.
AČIŪ Jums ir didžiausios sėkmės.
Su pagarba,
Manto Jankausko vardu mama Edita Jankauskienė.
PADĖKA GYDYTOJUI VYČIUI ALEKSANDRAVIČIUI

Nuoširdžiai dėkojame Panevėžio respublikinės ligoninės pirmo traumatologinio-ortopedinio skyriaus vedėjui V. Aleksandravičiui už profesionaliai atliktą klubo operaciją, nuoširdų dėmesį, už jautrų, paguodžiantį, palaikantį žodį, už geležinę kantrybę, atjautą pooperaciniu laikotarpiu. Pasitikime Panevėžio respublikine ligonine, jos vadovu A. Skorupsku ir ligoninės profesionaliais medikais. Nuoširdžiai dėkojame už profesionalų aptarnavimą slaugytojoms ir pagarbą pacientui. Šitoje ligoninėje mus stebina puiki slauga, tvarka, švara ir profesionali pagalba. Čia ligonis jaučiausi lyg namuose... Kuo nuoširdžiausiai lenkiame prieš Jus galvą ir dėkojame. Stiprios sveikatos ir Dievo palaimos Jums ir Jūsų šeimoms! Ligonės Emilijos J. šeimos nariai.

PADĖKA GYDYTOJAI ALGEI LEVECKYTEI

„Rugpjūčio mėnesį gydžiausi Panevėžio Respublikinėje ligoninėje. Mane gydė gydytoja Algė Leveckytė. Jau pirmųjų konsultacijų metu gydytoja rūpestingai įvertino mano sveikatą, atliko reikiamus tyrimus ir paskyrė operacinį gydymą. Gydytoja A. Leveckytė ir visa operacinio skyriaus komanda dirbo labai atsakingai, profesionaliai, atliko viską, kad mano savijauta ir sveikata pagerėtų. Gydytoja rūpinosi kaip jaučiuosi po operacijos, suteikė reikiamą informaciją, kaip elgtis grįžus į namus.

Noriu nuoširdžiai padėkoti gydytojai chirurgei Algei Leveckytei ir visam Panevėžio Respublikinės ligoninės personalui už dėmesį žmogui, už nuoširdų bendravimą ir rūpestį. Didžiuojamės, kad mūsų mieste dirba tokie profesionalūs medikai ir medicinos darbuotojai. Geriausios Jums sėkmės ateityje!“

 

Buvusi pacientė (adresas ir pavardė žinomi)

PADĖKA VŠĮ RESPUBLIKINĖS PANEVĖŽIO LIGONINĖS DIREKTORIUI A. SKORUPSKUI IR REANIMACIJOS IR INTENSYVIOS TERAPIJOS SKYRIAUS VEDĖJAI E. REINIKOVIENEI
Nacionalinis transplantacijos biuras prie Sveikatos apsaugos ministerijos dėkoja už efektyvaus donoro identifikavimą, išlaikymą ir paruošimą. Nuoširdžiai dėkojame Jūsų kolektyvui už dalyvavimą organų donorystės ir transplantacijos procese ir tikimės sėkmingo tolesnio mūsų bendradarbiavimo.
PADĖKA GYDYTOJAMS D. KISIELIUI IR A. RAČKAUSKUI
Nuoširdžiai noriu padėkoti gyd. D. Kisieliui ir A. Račkauskui už tikslią diagnostiką, kruopštumą, nuoseklų paaiškinimą, sąžiningumą ir gydymą.
Norėtųsi užėjus į kabinetą matyti jaunus besišypsančius gydytojus, kaip minėti.
Linkiu jiems viso ko geriausio darbe ir asmeniniame gyvenime.
Ačiū Jums.

 

Alė G.
2019 rugėjis
PADĖKA ORTOPEDIJOS TRAUMATOLOGIJOS I SKYRIAUS GYDYTOJAMS

2019-08-23

 

Tariame nuoširdų ačiū Ortopedijos traumatologijos I skyriaus gydytojams: Vitalijui Markovui ir Mantui Butkui, ir visam kolektyvui už suteiktą pagalbą. Už profesionalumą,  dėmesingumą, rūpestingumą, kantrybę ir pasiaukojimą. Šiame skyriuje dirbantys žmonės atėjo dirbti pašaukimo vedini. Sveikatos linkime ir jiems.

 

Justina ir Valdas R.

Paskutinį kartą redaguota: 2023-11-28 08:35