Padėkos

Norėdami pateikti savo padėką viešinimui prašome rašyti el. paštu: info@panevezioligonine.lt


Padėka Priėmimo ir skubios pagalbos skyriaus darbuotojai Lenai Ambraškienei

Norėčiau padėkoti Respublikinės Panevėžio ligoninės Priėmimo ir skubios pagalbos skyriaus darbuotojai Lenai Ambraškienei už jos profesionalų darbą bei nuoširdų bendravimą.

Su pagarba

Evaldas Juška

Padėka Konsultacijų poliklinikos slaugytojai Ievai Rubienei

Noriu padėkoti už Konsultacijų poliklinikos (registratūra) slaugytojos Ievos Rubienės nuoširdumą ir dėmesingumą, išsamią informaciją apie numatomą registracijų laiką pas specialistus. Kartais reikia tiek nedaug, kad išsineštum gerą įspūdį apie aptarnavimą, ir Ieva tai išpildė.

Pagarbiai,

Rima Ramanauskienė

Padėka Neurologijos skyriaus personalui

Prisiminiau patarlę, kuri sako: „Jeigu tu padarei gera – tylėk, jeigu tau kas padarė gera – neužmiršk papasakoti daugeliui“.

Nuoširdus ačiū Neurologijos II-ojo skyriaus vedėjui gydytojui L. Masiliūnui, gydytojai neurologei I. Žemaitaitienei už man skirtą laiką, jėgas, norą padėti, už išsamias konsultacijas ir profesionalumą.

Dėkoju skyriaus vyresniajai slaugytojai G. Grigaliūnienei už skleidžiamą šilumą, šypseną, nuoširdų bendravimą.

Ne mažiau dėkinga esu ir visoms skyriaus slaugytojoms, kurios rūpinosi, kruopščiai atliko procedūras, buvo atidžios ir maloniai bendravo.

Dėkui ir slaugytojų padėjėjoms, kurios rūpinosi, kad jausčiausi patogiai ir saugiai. Noriu paminėti padėjėją ukrainietę Iriną, kuri gerai kalba lietuviškai, šypsodamasi sako, jog turėdama laisvo laiko toliau mokosi lietuvių kalbos,

Ačiū skyriaus ūkio reikalų tvarkytojai J. Nemanienei, kuri kasdien rūpinasi tvarkos ir švaros palaikymu skyriuje.

Turiu padėkoti ir virtuvės personalui, nes visas dienas buvau sočiai ir skaniai pamaitinta.

Rūpestis, jauki šiluma, nuoširdus noras padėti bei visada pozityvia energija spinduliuojantys žmonės, ir visa tai yra tik maža dalis to, ką norėtųsi parašyti apie šio skyriaus darbuotojus. Tai išties stipri komanda, kurui puikiai atlieka savo sunkų ir svarbų darbą.

Linkiu Jums kantrybės, energijos, asmeninės sveikatos. Išlikite ir toliau tokie pat šaunūs!

Su dėkingumu ir pagarba, Vida.

Padėka otorinolaringologijos skyriaus personalui
Padėkos žodžių niekada nebus per daug. Nuoširdus AČIŪ LOR gydytojui M. Mačerniui už atliktą operaciją sūnui. Profesionalus gydytojas iš didžiosios raidės – kompetentingas bendravimas tiek su vaiku, tiek su tėvais, suteikta pilna informacija apie atliktą operaciją, pooperacinį laikotarpį, domėjimasis savo paciento sveikata. Rekomendacijos ir tik geriausi atsiliepimai. Sėkmės!
 
Taip pat nuoširdžiai AČIŪ visam personalui, balandžio 2-3 d. dirbusioms LOR skyriuje slaugytojoms, tvarkytojoms - malonus bendravimas su pacientais, Jūsų nuoširdus rūpestis ir nei vieno pikto ar nepatenkinto darbuotojo aplink. Visas skyrius labai gyvas, lyg avilys, atsidavę, jauni ir profesionalūs specialistai bei malonus personalas.
 
Ačiū visiems ir sėkmės Jums!
 
Mažasis pacientas Adrijus ir mama Jolita
Padėka Geriatrijos skyriaus personalui
Gražiausi padėkos žodžiai jau surašyti, todėl tariu tik nuoširdžiausią AČIŪ gydytojui A. Paškevičiui ir visam Geriatrijos skyriaus personalui už paprastumą ir malonų aptarnavimą. Ačiū, sėkmės Jums tolimesniame darbe, būkite ir toliau kokie esate.
 
Joana Š.
 
Tariame AČIŪ Geriatrijos skyriaus vedėjui, gydytojai Laurai ir visam personalui už malonų bendravimą, nuoširdumą, gerą gydymą.
 

Bronislava G.

duktė Gražina

Padėka Ginekologijos skyriaus personalui

Nuoširdžiai dėkoju Ginekologijos skyriaus gydytojai R. Valikonytei ir vedėjui D. Jaseliūnui už profesionaliai atliktą operaciją ir išsaugotą sveikatą, už Jūsų gerumą ir rūpestį. Taip pat dėkoju anesteziologei A. Matelienei ir visam operacinės kolektyvui už puikų bendravimą, palaikymą ir profesionalumą.

Dėkoju visoms Ginekologijos skyriaus slaugytojoms ir aptarnaujančiam personalui, Jūsų ilgametė patirtis stacionarinio darbo patirtis neįkainuojama, Jūsų patarimai, geras žodis, ramybė, darnus kolektyvas padeda greičiau sveikti. Sėkmės Jums visiems ir sveikatos.

Pacientė, Dalia Petraškienė

Padėka Fizinės medicinos ir reabilitacijos skyriaus personalui

Aš gydausi Jūsų ligoninės Fizinės medicinos ir reabilitacijos skyriuje jau ilgus metus ir noriu pareikšti padėką skyriaus vedėjai K. Penkauskaitei ir visiems darbuotojams už profesionalų gydymą, kultūringumą, nuoširdumą, atsidavimą savo darbui ir pacientams. Džiugu, kad yra tokie darbuotojai Jūsų ligoninėje ir mums ligoniams padeda.

Nuoširdus ačiū visiems už Jūsų gerumą, gydymą, pagalbą ir supratingumą.

 

Tesaugo Jus Dievas, visiems sveikatos ir laimės nuoširdžiai,

 

Pagarbiai,

Aušra Žukauskienė

Padėka Neurochirurgijos skyriaus personalui

Noriu padėkoti ir pasakyti didelį AČIŪ Neurochirurgijos skyriaus vedėjui Jurgiui Kyguoliui ir visam aptarnaujančiam skyriui už gerą, malonų, jautrų ir kultūringą aptarnavimą gydymo metu. AČIŪ.

E. Palubinskienė, 717 palata

Ranka palietusi gyvybės giją,
Lai bus palaiminta dievų.
Toks medikų yra likimas,
Padėti pabėgti ligoniui nuo skausmų.
Ranka galėtų suvirpėti, bet ne ranka tampa per tvirta.
Kur kūnas skalpelio paliestas
Pavirsta tik maža bėda.
Dar žodis pasakytas mielas,
Paguoda ir bėdos nėra.
Tariu aš Jums nuoširdų AČIŪ.
Padėka Neurochirurgijos skyriaus vedėjui Jurgiui Kyguoliui ir visam kolektyvui.
Širdingai dėkoja pacientė,
Aurelija Ušeckaitė, Biržai, 719 palata, AČIŪ
Padėka gydytojui D. Kisieliui
Nuoširdi padėka endoskopuotojui gyd. D. Kisieliui ir visam 14 kab. personalui.
 
Pagarbiai pacientė S.
Padėka Neurochirurgijos skyriaus personalui

Didelis ir nuoširdus Ačiū neurochirurgams daktarui Jurgiui Kyguoliui ir daktarui Gediminui Miliūnui. Jau viena koja buvau anam pasaulyje, bet jų pagalba, profesionalumas grąžino mane atgal į gyvenimą. Dėkui už puikų, nuoširdų bendravimą ir pagarbą žmogui.

Taip pat didelis Ačiū visoms neurochirurginio skyriaus slaugytojoms už nuoširdų rūpestį, gera širdį, už meilę savo darbui ir pacientams, kurios atlieka savo darbą 100% puikiai, kompetentingai.

 

Laima Z.

 

Padėka Likėnų reabilitacijos ligoninės personalui

Nuoširdžiai dėkoju Likėnų reabilitacijos ligoninės gydytojui E. Vileikiui, socialinei darbuotojai, slaugytojams ir visiems darbuotojams, kurie tyliai ir nepastebimai atlieka savo svarbų darbą.

Tariu nuoširdų AČIŪ už žmogiškumą, atjautą, profesionalumą, už viltį šiandien ir naują rytojų.

 
AČIŪ
K. Gumbinas
Padėka ligoninės personalui

Nuoširdžiai dėkoju Priėmimo – skubios pagalbos skyriaus, šių metų sausio 24 d. dirbusiems gydytojams ir slaugytojoms už laiku suteiktą pagalbą ir profesionaliai atliktas pareigas.

Dėkoju ir sausio 24 – 25 d. dirbusiems Reanimacijos ir intensyvios terapijos skyriaus kardiologams: Vitalijui Kovaliovui ir Rūtai Ablonskytei- Dūdonienei už teisingai ir laiku diagnozuotą ligą, operatyvumą ir skirtą gydymą bei šiame skyriuje dirbančioms šaunioms ir profesionalioms slaugytojoms.

Taip pat reiškiu pačius šilčiausius ir nuoširdžiausius padėkos žodžius mane gydžiusiai Kardiologijos I-ojo skyriaus gydytojai kardiologei Vidai Šilkienei už žmogiškumą, kompetenciją  bei dėmesingumą. Kartu dėkoju ir visam šio skyriaus personalui už norą padėti, atjautą ir rūpestį.

Ačiū Jums,
Pagarbiai,
Dalia Breivienė
Padėka Skausmo klinikos personalui
Nuoširdus ačiū Skausmo klinikos vedėjui anesteziologui-reanimatologui J. Blakunovui, gydytojui ortopedui traumatologui A. Šigajevui, skyriaus vyr. slaugytojai A. Griškėnienei, slaugytojoms: J.Tomkevičienei, G. Jakiviekienei, R. Binkienei, L. Jaroševičienei.
 
Ačiū už gebėjimą nuteikti optimistiškai, mano baimės ir jaudulio pradanginimą.
 
Dėkui už nuoširdumą, rūpestį, malonų bendravimą, profesionaliai atliktas procedūras. Turėjau galimybę išbandyti inovatyvų, šiuolaikišką skausmo gydymo metodą. Tikiu, kad kompleksiškas gydymo būdas ir medikų komandos susitelkimas padės man pamiršti skausmą.
 
Linkiu visiems sveikatos, sėkmės darbe, linkiu nepasiduoti kasdieninei rutinai ir išlikti tokiais pat nuoširdžiais!
 
Su pagarba, Vida
Padėka Urologijos skyriaus personalui

Prieš tris savaites pakliuvau su greitąją medicinos pagalba į jūsų ligoninės "Urologijos skyrių".

Buvau jame maždaug prieš 20 metų ir galiu palyginti kaip viskas pasikeitė į gerąją pusę.

Nustebino ideali švara, palatos, remontai, medicinos technika, maistas ir tikrai nuoširdus visų darbas.

Esu labai dėkingas gydytojui Aleksandrui Jatuliui, visoms seselėms ir aptarnaujančiam personalui.

Ačiū už jūsų visų darbą ir pasiaukojimą.

Su didžiausia pagarba.

Audrius S.

Padėka Gydytojui A. Pranculiui

Taip jau atsitiko, kad mano mylimas tėtis Petras V. šių metų vasario 13 d. pateko į Šiaulių respublikinę ligoninę dėl insulto. Panevėžio ligoninės Intervencinės radiologijos skyriaus gydytojas Andrius Pranculis, nors ir buvo baigęs budėjimą Šiaulių ligoninėje, jis atliko mano tėčiui trombektomiją, šia procedūra buvo pašalintas trombas smegenyse, tai išgelbėjo mano tėčiui gyvybę.

Nuoširdžiausias AČIŪ operavusiam GYDYTOJUI A. Pranculiui už išgelbėtą gyvybę mano tėčiui.

Visokiariopos sėkmės ir ištvermės nelengvame darbe! Ačiū DAKTARE, JŪS ESATE ANGELAS. JŪSŲ LIGONINĖ TURTINGA, NES TURI PASIŠVENTUSIUS GYDYTOJUS.

DIDELIS AČIŪ!

Dukra Kristina I.

 

Padėka Respublikinės Panevėžio ligoninės personalui

Norėčiau, kad perduotumėte visai dirbusiai komandai 2024-02-19 geriausius žodžius: priėmimo ir reanimacijos slaugytojoms, vaikų ir suaugusių reanimatologėms - anesteziologėms, operacinės slaugytojoms, operacinės padėjėjams/oms ir kitiems, kurie prisidėjo gelbėjant sužalotą jaunuolį.

Su tokia komanda ir profesionalumu visi iššūkiai yra įveikiami.

 
Su pagarba,
Gydytojas vaikų  chirurgas, Gytis Prieskienis
Padėka vaikų chirurgui Vytautui Vieželiui

Didžiausius padėkos žodžius skiriame VšĮ Respublikinės Panevėžio ligoninės vaikų chirurgui VYTAUTUI VIEŽELIUI už kompetentingumą ir nuoširdų rūpestį sprendžiant mūsų mažojo Tomuko problemas.

Ačiū.

Pagarbiai Gailė J.
Padėka gydytojui Sergejui Repovui

Pačius nuoširdžiausius padėkos žodžius noriu skirti gydytojui Sergejui Repovui.

Ačiū labai už dėmesingumą, už rūpestingą ir nuoširdų gydymą. 

Dėkoju Psichiatrijos skyriaus slaugytojoms. Labai didelis Ačiū Jums.

Pacientė Genovaitė

Padėka Likėnų reabilitacijos ligoninės personalui
Esu labai dėkingas Likėnų reabilitacijos ligoninės personalui už žymiai pagerėjusią sveikatą. Ypač tariu nuoširdų Ačiū kineziterapeutams už profesionalumą ir nuoširdų darbą, slaugytojoms ir masažuotojui.
 
Ačiū administratoriui Rimantui už nuoširdų rūpestį kiekvienu pacientu, soc. darbuotojai Sandrai, patalpų tvarkytojoms ir virėjoms už skaniai paruoštą maistą.
 
Sveikatos Jums visiems.
 
Algimantas M. (Lietuvos nusipelnęs treneris)
Padėka Urologijos skyriaus vyresniajai slaugytojai Linai Radzevičienei
Noriu padėkoti Urologijos skyriaus vyresniajai slaugytojai Linai, atvykus iš Vilniaus, taip nuoširdžiai ir maloniai buvo priimta mama, net po slaugytojos darbo valandų, ji laukė mūsų. Išsamiai paaiškino, papasakojo ir su mama taip šiltai bendravo, ką tokio garbaus amžiaus mamai reiškė labai daug.
 
Net su ašaromis mama pasakojo giminėms, kad dar nebuvo sutikus tokios geros širdies seselės. Ačiū Jums iš visos širdies.
 
Pacientės Aldonos dukra Rasa A. su visa šeima.
Padėka vaikų reanimacijos gydytojai Giedrei Šipelienei

Norime padėkoti vaikų reanimacijos gydytojai Giedrei Šipelienei gražinusiai mūsų berniukui sveikatą. Trūksta žodžių išreikšti dėkingumui už nuoširdų  rūpestį, priežiūrą mūsų Neiliukui.

Ačiū, kad nenuleisdama rankų ieškojote mūsų negalavimo priežasties ir suradote, taip gražinote mūsų vaikutį į gyvenimą , nes jau nebežinojau ko laukt. Meldžiausi ir tikėjausi geriausio...

Ačiū visam vaikų reanimacijos personalui.

Taip pat dėkojame už rūpestį, priežiūrą kai buvom perkelti į Vaikų skyrių toliau stiprėti ir sveikti, vedėjai Joanai Petrauskaitei ir visoms slaugytojoms.

 
Ačiū 
Padėka Geriatrijos skyriaus kolektyvui

Nuoširdžiai dėkoju daktarei Laurai Kaminskienei už begalinį rūpestį ir nuoširdų gydymą, gydant mamytę Vandą K. ir visam Geriatrijos nuostabiam kolektyvui už priežiūrą ir rūpestį.

Inga T.

Padėka gydytojams Karoliui Bumblauskui, Tomui Brazinskui ir slaugytojai Aušrai Gugienei
Pačius didžiausius padėkos žodžius skiriu VšĮ Respublikinės Panevėžio ligoninės gydytojui kardiologui Karoliui BUMBLAUSKUI, Priėmimo - skubiosios pagalbos skyriaus bendrosios praktikos slaugytojai Aušrai GUGIENEI, gydytojui Tomui BRAZINSKUI už profesionalumą, nuoširdų rūpestį, bendravimą, atsidavimą savo darbui. Ačiū!
 
Pagarbiai
Danutė Ū.
Padėka akušerei Paulinai Gapševičienei
Norėčiau padėkoti akušerei Paulinai Gapševičienei, už profesionaliai atliekamą darbą, už pagalbą gimdymo metu,  pogimdyvinę priežiūrą, begalę įvairių patarimų dėl kūdikio priežiūros bei žindymo.
 
Ačiū, kad visą laiką buvote kartu, kai buvo sunku...
 
Taip pat visam Ginekologijos skyriaus personalui, už rūpestingą darbą ir priežiūrą.
 
Ačiū V. P.
Padėka Neurologijos I-ojo skyriaus personalui

Noriu padėkoti priėmimo skyriaus personalui ir Neurologijos I-ojo skyriaus komandai. Mano tėtis buvo sunegalavęs ir paguldytas į ligoninę.

Dėkoju, kad skubiai buvo suteikta pagalba ir atliekami tyrimai priėmimo skyriuje. Labai ačiū Neurologijos skyriaus vedėjai Sandrai Baužaitei - Babušienei. Taip sutapo, kad pas ją  kreipiausi dėl informacijos apie tėčio būklę, nelankymo laiku ir per pietų pertrauką. Juk suprantama, kokį darbą dirbtume norisi turėti ramų laiką pavalgymui. Ši puiki specialistė suteikė išsamią informaciją, neatsižvelgiant į mano kreipimąsi ne laiku. Dėkoju slaugančiam personalui už priežiūrą, kantrybę ir pagalbą.

Linkiu būti sveikiems, stipriems ir geros nuotaikos.

Su pagarba Egita R.

Padėka gydytojai neurologei Ingai Kančauskienei

Pačius nuoširdžiausius padėkos žodžius skiriu gydytojai neurologei Ingai Kančauskienei už dėmesį, kompetentingą gydymą, rūpestį ir šiltą bendravimą. Stiprybės ir ištvermės Jums.

AČIŪ!

Pagarbiai Janina J.

Padėka Dienos chirurgijos centrui

Šių metų sausio 9d. lankiausi dienos chirurgijos centre. Noriu padėkoti už tokį šaunų darbuotojų kolektyvą. Labai smagu matyti maloniai aptarnaujantį personalą. Ačiū!

Rita J.

Padėka Likėnų reabilitacijos ligoninės personalui

Nuoširdžiai dėkoju Likėnų reabilitacijos ligoninės darbuotojams už nuoširdų dėmesį, už jautrumą, paguodžiantį, palaikantį žodį, už geležinę kantrybę ir atjautą.

Nuoširdžiai dėkoju už profesionalų aptarnavimą ir pagarbą pacientui. Šioje ligoninėje puiki slauga, tvarka, švara ir profesionali pagalba. Čia ligoniai jaučiasi lyg namuose.

Kuo nuoširdžiausiai lenkiu galvą ir dėkoju. Stiprios sveikatos ir Dievo palaimos Jums ir Jūsų šeimoms.
 
Su pagarba
 
V.P.
 
 
Padėka gydytojai neurochirurgei Kristinai Kemeklytei

Didžiausia padėka gydytojai neurochirurgei Kristinai Kemeklytei už profesionalų darbą, rūpestingumą, dėmesingumą, pagalbą įveikiant sunkią ligą.

Nuoširdus ačiū už viską!

 

Pagarbiai,

Vitalijus P.

Padėkos gydytojams Remigijui Mincei ir Juozui Tvaskui
Esu labai dėkinga gydytojui Remigijui Mincei už profesionaliai atliktą labai sudėtingą rankos operaciją. Atsakingai sudėliotus kauliukus, to pasekoje ranka gyja sėkmingai.
 Dėkoju už rūpestį, dėmesingumą, už aiškias nuorodas reabilitacijos kelyje.
 Laimės ir sėkmės Jūsų asmeniniame gyvenime .
 
Pagarbiai, Aušra B.
  
 
Sveiki, noriu nuoširdžiai padėkoti Neurochirurgijos skyriaus personalui, daktarui Juozui
Tvaskui, ypatingai gera priežiūra, super greitai  pastatė ant kojų, didelis Jums AČIŪ.
 
Darius L.
Padėka gydytojui Mindaugui Vaitkui

Gerb. Gydytojui pulmonologui Mindaugui Vaitkui,

Sunku tinkamais žodžiais išreikšti nuoširdžiausią padėką šiam Gydytojui.

Tai aukštos kultūros, labai jautrios širdies -  puikus specialistas! Daugiau tokių jaunų, empatiškų, nuoširdžių, perspektyvių, besistengiančių pagelbėti žmogui SPECIALISTŲ!

Kuo geriausios SĖKMĖS JUMS GYDYTOJAU!

Stanislava P.

Padėka Likėnų reabilitacijos ligoninės personalui
Nuoširdžiai noriu padėkoti Likėnų reabilitacijos ligoninės fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytojai Ugnei Dikčiūtei už paskirtas procedūras, nuolatinę priežiūrą ir malonų bendravimą. 

Visoms slaugytojoms už priežiūrą, specialistams už atliktas procedūras ir patarimus.
 
Didžiausia asmeninė padėka slaugytojui Liudui už nuolatinę priežiūrą ir kontrolę, kad pacientai nepasiklystų procedūrų laiko ir kabinetų labirintuose.  
 
Taip pat nuoširdi padėka valgyklos moterims už skanius patiekalus (ypač sriubas) iš 15 stalo pacientės.
 
Jūsų profesionalumo, operatyvumo, nuoširdaus rūpesčio dėka vyksta neįtikėtini stebuklai.

Ateinančių švenčių proga linkiu Dievo malonės Jums ir Jūsų artimiesiems, stiprybės, ištvermės ir
dvasinės ramybės.

 

Pagarbiai,
Danutė Z.
Padėka Likėnų reabilitacijos ligoninės ergoterapeutei Jurgitai Graičiūnienei

Gerb. Likėnų reabilitacijos ligoninės ergoterapeute Jurgita Graičiūniene,

Jūsų išskirtinis profesionalumas, pastovi teigiama emocinė atmosfera atliekant paskirtas ergoterapijos  procedūras, individualiai pritaikomus pratimus sklandžiai skatina visą reabilitacijos procesą. Nepakartojamą jausmą jauti aplankant šios aukštos klasės specialistės kabinetą.

Labai ačiū Jums miela Jurgita už sveikatos atstatymą.

Jūsų nuolatinis pacientas D.S.
Padėka gydytojui Mindaugui Vaitkui

Nuoširdus Ačiū! Respublikinės Panevėžio ligoninės direktoriaus pavaduotojui medicinos reikalams - gydytojui pulmonologui, Gerb. Mindaugui Vaitkui už nuoširdumą, už žmogiškumą, už rūpestį ir atsidavimą , už profesionalią pagalbą  ir dėmesį. AČIŪ!

Linkiu kuo didžiausios sėkmės, kantrybės ir sveikatos!

 

A.Ž.

Padėka Neurologijos skyriaus personalui

Mažuose pasaulio kampeliuose maži žmonės darydami mažus, gerus darbus pamažu keičia pasaulio veidą.

 

                                                                                                   Vanda Juknaitė

 

Sunku rasti žodžius, kuriais galėtume išreikšti padėką Respublikinės Panevėžio ligoninės gydytojai neurologei SANDRAI BAUŽAITEI – BABUŠIENEI ir visam I-ojo Neurologijos kolektyvui – komandai.

 

Tariame AČIŪ už žmoniškumą, rūpestį, nuoširdų bendravimą, dėmesingumą, atidų įsigilinimą į sveikatos problemas, išsamų ištyrimą ir gydymą.

 

Linkime stiprios sveikatos, asmeninės laimės Jums ir Jūsų šeimoms. Tegul kantrybė  ir stiprybė Jus lydi gyvenimo kelyje.

 

 

Su pagarba
 
Daiva Č. ir artimieji
 
Pakruojis
Padėka gydytojui urologui V. Šalkauskui

Nuoširdžiausius padėkos žodžius noriu skirti gydytojui urologui V. Šalkauskui už kvalifikuotą pagalbą, rūpestį, gydymą. 

Pagarbiai

Alida P.

Padėka A. Pranculiui ir Neurologijos skyriaus personalui

Pačius nuoširdžiausius padėkos žodžius noriu skirti Intervencinės radiologijos sk. vedėjui gyd. A. Pranculiui ir Neurologijos skyriaus gyd. Jūratei Eivienai už skubiai suteiktą pagalbą.

Neurologijos skyriaus gyd. Giedrei Armalienei, vedėjai Sandrai Baužaitei – Babušienei už tolesnį gydymą, slaugytojoms už nuoširdžią priežiūrą ir pagalbą.

 

Su didžiausia pagarba,
Danutė Z.
 

  

 

 

 

 

Padėka Neurologijos skyriaus personalui

Džiaugiamės, kad patekome į Jūsų ligoninės Neurologijos skyrių. Maloniai dėkojame už Jūsų visų rūpestingumo aukštą intelektą: vedėjai Sandrai Baužaitei ir šios ligoninės visiems darbuotojams už nuostabią ligonių priežiūrą visų ligonių, taip pat už palaikomą tvarką ir t.t.

 
Šiame skyriuje labai šilti santykiai tarp pacientų  ir darbuotojų.
 
Džiaugiamės, kad patekome į šios ligoninės Neurologijos skyrių.
 
Linkime ir toliau taip dirbti.
 
Marytė
Leonora
Ona
Vera
Irena
Padėka Reanimacijos ir Intensyviosios terapijos bei Neurologijos skyriaus personalui

Liga neklausia...Už suteiktą pirmą pagalbą ir rūpestį noriu padėkoti Reanimacijos ir intensyvios terapijos skyriaus slaugytojoms Rimai, Brigitai, Laimai, Jurgitai, gydytojai Giedrei, kitoms merginoms, ypač kolegei Ninai. Taip pat Reanimacijos ir intensyvios terapijos skyriaus slaugytojoms Gitanai ir Žiedūnai, kurios rūpinosi ir lankė. Ačiū merginos Jums.

Didžiausias Ačiū Neurologijos skyriaus vedėjai, slaugytojoms, slaugytojų padėjėjoms, valytojoms, maisto išdavėjams. Už nuoširdų rūpestį, gerą žodį, švelnių rankų prisilietimą. Ten gydo šiluma ir rūpesčiu. Ačiū dar kartą Jums merginos...

Dėkinga Jums,

 

Rima V.

                                    

Padėka Neurologijos I-ojo skyriaus personalui
Noriu  padėkoti Respublikinės Panevėžio ligoninės priėmimo  ir skubios pagalbos skyriui už operatyviai suteiktą skubią pagalbą. 
Su visa pagarba dėkoju I Neurologijos skyriaus personalui: gydytojams, slaugytojoms, slaugytojų padėjėjoms už nuoširdų rūpestį, profesionalumą, šiltą bendravimą, šypsenas, kantrybę.
Dėkui Jums už sunkų, atsakingą darbą gydant ir slaugant ligonius. Jūs visi esate dėmesingi ir nuostabūs!
Pagarbiai, Ona Gelma Š.
 
Pagarbiai,
Gražina iš Zarasų
Padėka Gydytojui ortopedui traumatologui Remigijui Mincei

Gydytojui ortopedui traumatologui Remigijui Mincei nuoširdus ačiū už rūpestingumą, kompetenciją, šiltą bendravimą su pacientais, puikiai atliktą operaciją.

Linkėjimai, Irena M.

Padėka Likėnų reabilitacijos ligoninės personalui

Labai džiaugiuosi pasirinkusi Likėnų reabilitacijos ligoninę, palaikomosios reabilitacijos procedūroms.

Dėkoju gydytojui Edmundui Vileikiui už jautrumą ir supratingumą, dėkoju visoms darbuotojoms su kuriomis teko susitikti, pradedant merginomis su šluotomis, kurios kiekvieną rytą pralėkdavo takeliais mojuodamos lyg angelo sparnais, kad tik mes nepaslystume ant šlapio lapo ar kaštono. Dėkoju puikiai ir skaniai maitinusioms virėjoms, mūsų švara ir jaukumu besirūpinusioms valytojoms. Nuoširdžiausias ačiū darbščioms ir šmaikščioms kineziterapeutėms – Sigitai ir Jolitai. Ačiū socialinei darbuotojai Sandrai. Slaugytojos Vitalijos švelnios rankos ir šypsena tikrai sustiprino Likėnų purvo gydomąsias savybes. Ačiū specialistams už kokybiškas procedūras.

 
Dėkui visam puikiam Likėnų reabilitacijos ligoninės kolektyvui. Sėkmės, sveikatos ir kantrybės.
 
Irena K., Kavarskas
Padėka Likėnų reabilitacijos ligoninei

Noriu padėkoti Likėnų reabilitacijos ligoninės darbuotojams, kurie savo nuoširdžiu rūpesčiu, kultūringu elgesiu, mandagiai ir švelniai atsiliepia į kiekvieną ligonio kreipimąsi. Suteikiama pagalba tiesiog daro stebuklus. Rodos ir skausmas mažesnis ir diena šviesesnė, ir jėgos greičiau grįžta.

Nuoširdžiai dėkoju gydytojai D. Savukynienei ir E. Vileikiui, II korpuso slaugytojoms, jų padėjėjoms, purvo gydyklos darbuotojams, masažistei (II korp. 106 kab.) kineziterapeutams bei registratorei. Juk ji sutikdama atvykusį, išklauso kiekvieną žmogų  ir reprezentuoja šią ligoninę.

Ne tik darbuotojai tiesiogiai dirbantys su pacientais formuoja nuomonę, bet ir nuostabi aplinka, gėlynai, šimtametis nepriekaištingai  prižiūrimas parkas teikia ramybę, gerą nuotaiką bei gerina sveikatą. Visur švaru, tvarkinga, miela ir malonu.

Visiems linkiu geriausios kloties, sveikatos, asmeninės laimės, o ligoninei klestėjimo. Jūs visi reikalingi žmonėms gražinant sveikatą ir viltį gyventi pilnavertį gyvenimą.

Taip čia ligoninė, bet labiau panaši į sanatoriją.

Didžiausias AČIŪ Jums visiems

Su pagarba dėkinga ligonė
 
Danutė P.
Padėka Vidaus ligų II skyriaus I-ajam skyriui
Visam personalui širdingai dėkojame, kad teikėte profesionalią pagalbą nepagydomai ligonei — mūsų mamai ir močiutei Gendrūtai R.— iki paskutinio jos atodūsio šių metų lapkričio 1-ąją. Be jūsų pagalbos mes būtume buvę bejėgiai. AČIŪ! Stiprybės ir sveikatos Jums labai sunkiame ir kilniame mediko darbe!

Pagarbiai
Daiva S.,
Vaiva Y.,
Vidas R.

 

Padėka I-ojo Traumatologijos-Ortopedijos skyriaus personalui
Nuoširdžiausia padėka 1-ojo Traumatologijos-ortopedijos skyriaus gydytojui Mantui Butkui už supratimą, šiltą bendravimą ir puikiai atliktą klubo endoprotezavimo operaciją mano mamai, po nutikusios traumos. Labai didelis Jums AČIŪ kad visada paaiškinote ką būtina daryti, kaip elgtis, ačiū už gerumą ir didelę mediko širdį!

Dėkoju visam 1-ojo skyriaus personalui nuoširdžiai ir atsakingai pasirūpinusiam mano neįgalia mamyte po operacijos.

AČIŪ KAD ESATE! Sėkmės Jums jūsų darbe.

Nuoširdžiai su pagarba Daiva.
Padėka ligoninės personalui

Nuoširdžiausiai dėkojame gydytojai Ingai Kančiauskienei, slaugytojai Neli Aviltienei už įsiklausymą į pacientą ir stropų gydymą.

Taip pat dėkojame gydytojai Irenai Tumienei už nuoširdumą, priežiūrą ir gydymą. Jūs gydytojos – nuostabios ir malonios!

Didelis ačiū, ačiū, ačiū.

Nijolė V.
Leonardas V.

 

Padėka Fizinės medicinos ir reabilitacijos skyriaus kolektyvui

Nuoširdžiai dėkoju Fizinės medicinos ir reabilitacijos skyriaus gydytojai K. Penkauskaitei ir visam skyriaus kolektyvui, visai komandai už profesionalų gydymą, nuoširdumą su pacientais, malonų bendravimą ir stiprinimą sveikatos.

Visada jaučiamės geriau, žodžiu trumpai sakant, viskas yra labai puiku!

Ačiū labai, labai visiems.

Jums visiems sveikatos, ištvermės, telaimina visus Dievas.

Su pagarba,
Aušra
Padėka Reanimacijos skyriaus personalui
Kiekvieną dieną žingsniuoju į Reanimacijos, intensyvios terapijos skyrių. Kiekvieną dieną dėkoju ten dirbantiems darbuotojams!
Gydytojams, seselėms, slaugėms, valytojoms ir dar visiems, kurių nematau ir nesutinku, bet tikrai visiems esu dėkinga! 
Ačiū už Jūsų nepaprastą darbą, už empatiją ligoniui ir jo artimui!  
Visada sau sakiau ir dabar to mokau vaikus:- kad ir ką veiktume, kad ir kokios būtų aplinkybės, visada yra laiko padėkoti!

 

Ačiū! Ačiū! Ačiū!
Su didžiausia pagarba!
Vita
Padėka ligoninės personalui
Nuoširdžiai ačiū Ortopedijos traumatologijos II skyriaus vedėjui - gydytojui Liutaurui Mykolaičiui už atliktą operaciją. Nuo pirmos konsultacijos gydytojas buvo malonus, nuoširdus, atsakingas, noriai atsakantis į visus iškylančius klausimus.
 
Ačiū  gydytojui anesteziologui-reanimatologui Arvydui Sakalauskui už nuraminimą, padrąsinimą.
 
Ačiū operacinės komandai, reanimacijos - intensyvios terapijos skyriaus slaugytojams už nuoširdų rūpestį, profesionalumą.
 
Nuoširdžiai dėkoju Ortopedijos traumatologijos II skyriaus kolektyvui už pagalbą, šiltą bendravimą, šypsenas, kantrybę.
 
Dėkoju skyriaus vyresniajai slaugytojai Giedrai Adomonienei už skleidžiamą šilumą ir skyriuje palaikomą tvarką.
 
Ačiū už Jūsų sunkų, atsakingą, svarbų darbą! Jūs visi esate dėmesingi, nuostabūs!
 
Su dėkingumu, Vida E.
Padėka gydytojui - chirurgui Domantui Balsiui ir visiems Dienos chirurgijos skyriaus darbuotojams
Laba diena,
 
Nuoširdžiai dėkoju gydytojui - chirurgui Domantui Balsiui ir visiems Dienos chirurgijos skyriaus darbuotojams už puikiai atliktą savo darbą.
Pas Jus atvykau š. m. spalio 16 d., ir kiekvienas iš Jūsų - registratorė, slaugytojos, seselės bei chirurgas esate kiekvienas savo srities specialistas, empatiškas pacientui.
Esu labai maloniai nustebinta ir linkiu Jūsų puikiam kolektyvui sveikatos, bei ištvermės, Jūsų nelengvame darbe.
 
Gražina.
Padėka kardiologinės reanimacijos kolektyvui
Rugpjūčio 23 d. nugriaudėjo su dideliu trenksmu, lyg žaibas iš vasariško dangaus.
 
Kardiologinės reanimacijos gydytojas kardiologas V. SEMEŠKA ir intervencinės radiologijos gydytojas K. BUMBLAUSKAS nusipelno didžiulės mūsų padėkos. Jie tą dieną budėjo. Dėkojame likimui, kad dirbo šie specialistai, kurių žaibiška reakcija ir greiti sprendimai padėjo grįžti į realybę. Tai gydytojai, kurie garsina Panevėžio ligoninę!
 
Didžiulė padėka tą dieną budėjusioms slaugytojoms D. JUKNEVIČIENEI ir D. VILČINSKIENEI, bei visam kardiologijos reanimacijos personalui.
 
Atskiras padėkos žodis gydžiusiam kardiologui V. KOVALIOVUI - už išsamią informaciją ir supratimą.
 
 
Su didžiule pagarba
Pacientė Renata Ž
Padėka vaikų neurologei Simonai Jakšytei ir Priėmimo - skubios pagalbos skyriaus kolektvyui

Rugpjūčio 25-26 naktis. Noriu padėkoti vaikų neurologei Simonai Jakšytei už rūpestingą priežiūrą, malonų bendravimą ir profesionalų darbą suteikiant visą reikiamą pagalbą mano anūkui.

Taip pat noriu padėkoti skubios pagalbos skyriaus slaugytojoms ir vaikų chirurginio skyriaus slaugytojai Miglei už nuoširdumą, supratingumą ir kantrybę tą neramią ir sunkią naktį. Ačiū Jums, mielosios, už Jūsų didelę širdį ir meilę savo darbui.

Pagarbiai D.G.

Padėka gydytojai S. Melaikienei ir slaugytojai L. Umbrasienei
Respublikinės Panevėžio ligoninės Konsultacijų poliklinikos vedėjai
 
Noriu padėkoti gydytojai S. Melaikienei ir slaugytojai L. Umbrasienei už nuoširdumą, dėmesingumą, kruopštumą ir mokėjimą psichologiškai prieiti prie žmogaus. Nuoširdus ačiū už viską!

Valentina. G

Padėka gydytojui Mindaugui Vaitkui

Didžiausia padėka gydytojui-pulmonologui Gerb. Mindaugui Vaitkui už rūpestį, atjautimą, neabejingumą gydant mano mamytę.

Sveikatos mums visiems.

Pagarbiai,
J.R.
Padėka gydytojai Martynai Narkevičiūtei

Reiškiame nuoširdžią padėką LOR gydytojai Martynai Narkevičiūtei už rūpestį, geranoriškumą ir profesines kompetencijas ruošiantis operaciniam gydymui ir laikotarpiu po jo. Dėkojame.

Didžiausia paslaptis sau esame mes patys...  /O Wilde/

 

Martynas, Aistė, Aleksas Š.

Padėka gydytojui Mindaugui Vaitkui

Dėkojame gydytojui Gerb. Mindaugui Vaitkui už nuoširdų rūpestį, jautrumą, tiesos žodį

Pagarbiai,
Irena B.
Padėka gydytojai Julijai Borkytei - Šilkienei ir kardiologinės reanimacijos kolektyvui
Gyvenimo siūlas toks trapus, kad jis nenutrūktų, gelbėjate Jūs, nuostabūs, tam atsidavę žmonės. Už galimybę vėl džiaugtis gyvenimu nuoširdžiai noriu padėkoti kardiologinės reanimacijos kolektyvui, I Kardiologijos skyriaus gyd. JULIJAI BORKYTEI- ŠILEIKIENEI ir visiems skyriaus darbuotojams.
 
AČIŪ. Būkite sveiki, būkite laimingi.
 
Renė T.
Padėka Neurochirurgijos skyriui
a.a. Mamytė Galina K. užgeso saulėtą liepos 11 dienos vakarą. Mus sustabdė gyvenimas su siaubinga žinia. Nesvarbu, kad net 80 metų nugyventa – mylimo žmogaus išėjimas visada yra skaudus ir veriantis širdį. 
Su visa pagarba tariam nuoširdžiausią AČIŪ medikams:
Respublikinės Panevėžio ligoninės Neurochirurgijos skyriaus vadovui Jurgiui Kyguoliui ir visam personalui (slaugytojoms, slaugytojų padėjėjoms)
Reanimacijos - intensyviosios terapijos skyriaus 1-o ir 3-io posto gydytojams, slaugytojoms ir slaugytojų padėjėjoms.
Jie rūpinosi, slaugė ir stebuklingai dovanojo mūsų Mylimam Žmogui dar papildomo laiko gyventi.
Už auksines Jūsų rankas, už Hipokrato priesaikos laikymąsi ir pastangas palaikyti artimuosius AČIŪ.
 
Pagarbiai,
 
Duktė Oksana R.
Žentas Artūras R.
Anūkai Mantas ir Marius
Padėka Gastroenterologijos skyriaus medikams

Nuoširdžiai dėkojame Respublikinės Panevėžio ligoninės Gastroenterologijos skyriaus medikams, kurių priežiūra ir efektyvus gydymas sugrąžino sveikatą sunkiai sirgusiam mūsų tėčiui Algimantui K.

Ypatingai ačiū gydytojui Erikui Lementauskui už jo profesionalumą, nuoširdų rūpestį ir šiltą bendravimą. Labai vertiname Jūsų pastangas, supratingumą ir esame be galo dėkingi už sėkmingą tėčio gydymą. Kuo didžiausios Jums sėkmės!

Su pagarba ir dėkingumu,
Algimanto K. šeima 
Padėka gydytojai Gretai Butkuvienei

Gerb. Akių ligų gydytojai Gretai Butkuvienei,

Gerb. Gydytoja nuoširdžiai Jums dėkoju už sugrąžintą akių šviesą po operacijos. Linkiu Jums sveikatos, stiprybės ir Dievo palaimos. Sėkmės Jums ir Jūsų šeimai visur ir visados.  Nuoširdus Jums ačiū!

Akių ligų skyriaus pacientė Vanda. S.

Padėka ligoninės personalui

Gerb. Panevėžio Respublikinės Ligoninės Direktoriau, 

Sunki vyro ir tėčio Augenijaus I. liga palietė mūsų šeimą. Ir jau trejus metus Jūsų vadovaujamos ligoninės gydytojų profesionali pagalba labai padeda jam gyventi.  

Nuoširdus ačiū Urologijos skyriaus gydančiam gydytojui Egidijui Jurevičiui. Šis gydytojas diagnozavo ligą, operavo, suderino tolimesnio gydymo eigą. Kada besikreiptume į gydytoją Jurevičių, jis visada atranda laiko išklausyti ir pagelbėti. Ligoniui įvestos nefrostomos, todėl dažnai kyla problemų. Esant reikalui visi kiti urologijos skyriaus gydytojai bei slaugytojos operatyviai bei geranoriškai suteikia reikiamą pagalbą. 

Taip pat norėtume skirti nuoširdžią padėką Onkologijos-chemoterapijos skyriaus vedėjai, gydančiai gydytojai Daivai Preimontienei. Gydytoja klausia ir girdi. Ačiū už gaunamą didžiulę pagalbą dienos stacionare ir skyriuje. Skiriami ne tik reikalingi tyrimai, derinamas gydymas ir teikiama informacija, bet šis skyrius tapo antraisiais namais – nejaučiame įtampos, pasitariam, jaučiame palaikymą ir padrąsinimą, kartu išgyvenome net pandemiją. Skyriaus slaugytojos – tikri pagalbininkai, kompetentingos ir malonios, suprantančios onkologinio ligonio būseną. 

Ačiū gerbiami Gydytojai ir Slaugytojos! Sveikatos ir stiprybės Jums! 

Pagarbiai,
Janina I. ir Rasa I.
Padėka gydytojai Jurintai Boguškienei

Padėka Gerb. gydytojai Jurintai Boguškienei,

Norime išreikšti didelę padėką už gerb. Gydytojos Jurintos Boguškienės rūpestingą ir profesionalų paciento Povilo N. gydymą Panevėžio ligoninės infekcinių ligų klinikoje. Jūsų malonus ir atidus bendravimas, gebėjimas aiškiai ir kantriai paaiškinti sudėtingus dalykus paprastai ir suprantamai, kantrybė atsakyti į visus mūsų klausimus paliko mums didelį ir neįkainojamą įspūdį.

Jūsų profesinės kompetencijos ir įžvalgos padėjo jaustis saugiai ir pasitikėti priežiūra ir gydymu. Jūsų darbo etika ir atsidavimas pacientams yra didžiulis pavyzdys!

Linkime jums visokeriopos sėkmės!

Su padėka ir geriausiais linkėjimais,

Povilo šeima

Padėka Infekcinių ligų klinikos vaikų ligų skyriaus slaugytojoms ir gydytojams

Norime labai pagirti Panevėžio infekcinės ligoninės vaikų skyriaus slaugytojas ir gydytojas!!! Mes tėvai pergyvename, kai mūsų vaikai vemia ir viduriuoja, tačiau čia gavome profesionalią pagalbą, visą informaciją, vaikui buvo skirta daug dėmesio, malonaus bendravimo, rūpestį rodė ir valytojos, ir maistą tiekiančios darbuotojos. Tai ligoninė į kurią nebaisu grįžti ištikus ligai.

Visas personalas be galo malonus, draugiškas, bendraujantis, o tai labai svarbu mums – tėvams. Ačiū Jiems, jie verti pagyrimų ne tik iš mūsų paslaugos gavėjų, bet ir valdžios.

Esame labai dėkingi Panevėžio infekcinės ligoninės vaikų skyriui.

Pagarbiai,
Asta B.
Padėka Fizinės medicinos ir reabilitacijos skyriaus darbuotojams

Noriu padėkoti už šypsenas bei atsidavimą ir meilę darbui. Masažistui Stasiui Račinskui, kineziterapeutėms Dovilei Rimkuvienei ir Reginai Simonavičienei bei registratūros darbuotojoms.

Pacientė Teresė D.

Padėka gydytojai Birutei Vabalaitei ir visiems Fizinės medicinos ir reabilitacijos skyriaus darbuotojams – kineziterapeutams

Šių metų kovo mėnesį gydžiausi Neurologijos skyriuje. Dėl susirgimų man buvo paskirtos reabilitacijos procedūros ligoninės Fizinės medicinos ir reabilitacijos skyriuje. Fizinės ir reabilitacijos gydytoja Birutė Vabalaitė pagal nustatytą diagnozę paskyrė procedūras, o skyriaus specialistai padėjo jas atlikti.

Reiškiu nuoširdžią padėką Fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytojai Birutei Vabalaitei ir visiems Fizinės medicinos ir reabilitacijos skyriaus darbuotojams – kineziterapeutams (atliktos procedūros – kineziterapija, masažas, kineziterapija vandenyje, ES portatyvinė procedūra, magnetinė terapija, purvo maišeliai) už skirtą maksimalų dėmesį pacientui ir demonstruotą profesionalumą procedūrų metu, administratorėms už malonų aptarnavimą ir paslaugumą.

 

Saulena R.

Padėka gydytojai Vidai Šilkienei ir Kardiologijos I-ojo skyriaus personalui
Nuoširdus AČIŪ gydytojai kardiologei VIDAI ŠILKIENEI  už išsamų ištyrimą, nuoširdų bendravimą ir gydymą.
Dėkoju visam 1-ojo kardiologijos skyriaus kolektyvui
AČIŪ JUMS, žmonės  baltais chalatais už  JŪSŲ pasiaukojantį darbą, linkiu stiprios sveikatos, ištvermės  sunkiame mediko kelyje.
pacientė Renė T.                         
Padėka gydytojui M. Bisigirskui
Labai nuoširdžiai, noriu padėkoti ORTOPEDUI GYDYTOJUI M. BISIGIRSKUI už Jūsų nuoširdų, atsidavusį darbą gerą nuotaiką nuskausminamai nuteikiant ligonį. Nuoširdus Ačiu už pakeista dešinės pusės klubo sanarį. Tikrai labai nuolankiai dėkinga.

Rasa D.
Padėka gydytojui Chirurgui Mariui Bisigirskui
Didelis ačiū chirurgui Mariui Bisigirskui už atliktą kelio sąnario operaciją. Gydytojo auksinių rankų dėka jau galiu judėti beveik be skausmo,nors operacija atlikta vos prieš kelias dienas. Ačiū iki dangaus.

Danguolė A.
Padėka gydytojui Chirurgui Algimantui Matoniui
Labai noriu padėkoti chirurgui Algimantui Matoniui už atlikta kelio sąnario operaciją. Nepaprastai šiltai bendraujantis ,puikus savo srities specialistas. Didžiulis ačiū.

Antanina K. ,dėkinga pacientė.
Padėka gydytojui Raimondui Bagurskui ir Ginekologijos skyriaus personalui

Laišką noriu pradėti nuo padėkos. Gulėjau ginekologiniame skyriuje ir buvau operuota gegužės 26 d. Labai nuoširdžiai dėkoju šiems nuostabiems specialistams, atsidavusiems savo darbui: operavusiam gydytojui Raimondui Bagurskui, med. seselėms Kristinai Morkūnaitei, Danutei Mikšienei. Gaila neįsidėmėjau anesteziologo pavardės. Nuoširdus AČIŪ už profesionalią priežiūrą. Sėkmės ir pagarba tokiems atsidavusiems žmonėms savo darbui.


Sonata T.

Padėka Gydytojoms

Mūsų šeima norėtų padėkoti gydytojoms Žanai ir Daivai už rūpestį, kantrybę ir profesionalų darbą gimdymo metu birželio 3d., 17:07, padedant dukrytei Auksei ateiti į šį pasaulį. Ačiū Jums ir padedančiam personalui! 

Aurelija S.

Padėka Akušerijos – Ginekologijos klinikos vadovui Dariui Jaseliūnui ir Ginekologijos skyriaus personalui

Nuoširdžiai dėkoju Akušerijos – ginekologijos klinikos vadovui Dariui Jaseliūnui už profesionaliai atliekamą darbą, požiūrį į pacientą, atsidavimą, išklausymą, rūpestį, šiltą bendravimą ir didžiulę pagalbą. Ačiū visam Ginekologijos skyriaus personalui už profesionalumą ir pacientui skiriamą dėmesį.

Stiprios sveikatos Jums ir Jūsų šeimoms. Te neapleidžia Jūsų sėkmė tolesniuose kasdieniniuose darbuose padedant sergančiam žmogui.

 

Su didžiausia pagarba dėkoja sveikstanti pacientė Ilona.

Padėka gastroenterologui gydytojui E. Lementauskui

Begalinė padėka gastroenterologui gydytojui E. Lementauskui už didžiulį rūpestį, profesionalumą, nuoširdų bendravimą, už atsakymus į visus klausimus, patarimus, nuraminimus, gydant mūsų brangią garbaus amžiaus Mamytę K. K. 

Dėkojame visam Gastroenterologijos skyriaus personalui už priežiūrą ir rūpestį. 

Ačiū Jums! Telydi Jūs visokeriopa sėkmė!

 

Pacientės vaikai.

Padėka LOR skyriaus personalui

Labai norime padėkoti Respublikinės Panevėžio ligonines LOR skyriaus visam personalui.

Kovo mėn. mergytei buvo išoperuotos tonzilės ir adenoidai. Ačiū už nepriekaištingai atliktą operaciją, už profesionalumą, atsakingumą bei rūpestį, globą ir kantrybę susikalbant su vaiku. Šaunus personalas!

Taip pat dėkoju ir LOR gydytojai E. Balčėtienei, pas kurią lankėmės konsultacijų poliklinikoje. Nuostabi, dėmesinga ir labai maloni gydytoja.

 

Nuoširdžiausia padėka nuo Dijos šeimos

Padėka Priėmimo – skubiosios pagalbos skyriui

Šių metų gegužės 21 d. sekmadienio ryte apie  4val. atvykau su skausmais skrandyje.    

Noriu padėkoti Jūsų  gydytojui ir visam personalui už pagalbą ir profesionalumą.

Buvo suteiktas labai šiltas ir žmogiškas rūpestis, esu be galo Jums dėkinga. Gaila neprisimenu gydytojo pavardės (jaunas vyras su barzda).

Dar kartą visiems ačiū. Sėkmės Jūsų darbuose!

 

Pagarbiai,
Edita D.
Padėka Dienos chirurgijos skyriui

Nuoširdžiai dėkoju Dienos chirurgijos skyriaus kolektyvui už profesionaliai atliekamą darbą, nuoširdų požiūrį į pacientą, atsidavimą, išklausymą, rūpestį, šiltą bendravimą. Esu labai patenkinta Jūsų paslaugomis, ačiū už tai, kad galėjau jaustis saugi, ačiū už šypsenas, palaikymą, padrąsinimą.

Ačiū gydytojui traumatologui-ortopedui Stanislovui Mašalui už puikiai atliktą operaciją, už išsamius atsakymus į visus mano klausimus.

Ačiū gydytojai anesteziologei-reanimatologei Irenai Skrebienei už supratingumą, padrąsinantį žodį.

Ačiū operacinės komandai, intensyvios palatos slaugytojams už nuoširdų rūpestį, profesionalumą.

Ačiū skyriaus vyresniajai slaugytojai Gitanai Šatinskienei už skyriuje palaikomą tvarką, švarą, bei už jos nuolatinį rūpestį dėl pacientų gerovės.

Artėjant balandžio 27-ajai, kai minima Lietuvos medicinos darbuotojų diena, linkiu Jums kantrybės, energijos, asmeninės sveikatos. Išlikite ir toliau tokie pat šaunūs!

Su dėkingumu ir pagarba, Vida E.

Padėka Vidaus ligų skyriui

Noriu viešai padėkoti Vidaus ligų skyriaus Gyd. D. Kemeklienei ir visoms skyriaus slaugytojoms ir slaugytojų padėjėjoms už gydymą, pastangas , nepriekaištingai atliktą slaugą A.A. mūsų mamai Giedrei .

Supratimas ir atjauta padėjo oriai palikti mamai šį pasaulį.

Ačiū.

Padėka gydytojui kraujagyslių chirurgui Algirdui Šomkai

Už nuoširdų ir teisingą gydymą sunkaus ligonio Vlado D.

Nuoširdžiausias AČIŪ, AČIŪ, AČIŪ, už laiku suteiktą reikalingą pagalbą.

 

Vladas

Padėka Neurochirurginio skyriaus vedėjui Jurgiui Kyguoliui ir visam personalui
Neorochirurginio skyriaus vedėjui J.Kyguoliui ir jo komandai didelis AČIŪ,tai nuostabūs ir rūpestingi specialistai
Padėka akušerei Vitalijai Zumbrickienei
Nuoširdžiai dėkoju akušerei Vitalijai Zumbrickienei, nepaprastai maloni, užjaučianti, palaikanti ir svarbiausia visu šimtu procentų atsidavusi savo darbui. AČIŪ! Taip pat esu dėkinga 2023-03-23 vakaro pamainai gimdykloje. Džiaugiuosi jog jau antrą kartą esu visiškai patenkinta Jūsų paslaugomis.
Padėka gydytojui D.Dambrauskui, slaugytojai Ž. Kazlauskienei ir LOR skyriui

 Nuoširdus dėkui gydytojui D. Dambrauskui, slaugytojai Kazlauskienei ir visam LOR skyriaus personalui už rūpestingą gydymą, puikią priežiūrą ir skanų maistą.

Garbės geležinkelininkas V.N.

Padėka slaugytojai Eglei Petrauskienei

Noriu pagirti seselę Egle Petrauskienę už profesionalų darbą. Ji vienintelė Panevėžio mieste geba paimti kraujo mūsų mažyliui 1,5 m.  Turime sveikatos problemų, esame buvę pas labai daug sesučių, niekas nepaimdavo kraujo tyrimams. Tekdavo vaikiuką vežti į Vilnių. Didelis ačiū už nuostabią darbuotoją ir savo srities profesionalę! Džiaugiamės ją suradę!

Evelina Ž.

Padėka Likėnų reabilitacijos ligoninės gydytojai D. Savukynienei ir personalui

Ačiū Likėnų reabilitacijos ligoninės gydytojai reabilitologei D. Savukynienei, darbuotojams Editai ir Nerijui, kitam personalui už rūpestingą priežiūrą ir sveikatą atstatančias procedūras.

Leontina L.

Padėka J. Kruopienei ir personalui

„- Ar aš gyvensiu, - žvilgsnis į JĄ.

-- Taip, nes aš esu čia, - atsakė akys, žvelgiančios pro tūkstantį sluoksnių audinių. Sakoma akys - sielos veidrodis. Ir tik tada supratau, kad per tą tūkstantį sluoksnių akys moka juoktis, pykti, liūdėti ar ilgėtis. Ji budėjo vieną iš nesuskaičiuojamų savo budėjimų, kai pakviečiau JĄ žvilgsniu:

- Ar viskas gerai? Gal ko trūksta? - paklausė kaukėta persona. Jos akys buvo pavargusios, bet buvo atidžios ir rūpestingos. Tie, Angelai Sargai, po tūkstančius sluoksnių slepiantys veidus ir kurie šalia mūsų. Pasaulis gali tilpti delne ir jų vardas - MEDIKAI.“.

Nieko Rimta

 
Noriu padėkoti ir tarti didelį ir nuoširdų AČIŪ Panevėžio infekcinės ligoninės pulmonologijos II skyriaus gydytojai J. Kruopienei ir nuostabiam personalui už rūpestį ir priežiūrą. Jūsų dėka aš pakilau iš sunkios ligos patalo ir vėl galiu džiaugtis gyvenimu.
 
Pagarbiai,
Renata P.
Padėka gydytojui pulmonologui M. Vaitkui, Neurologijos skyriaus vedėjui J. Kyguoliui, Onkologijos skyriaus vedėjai D. Preimontienei

Norime tarti patį didžiausią ir nuoširdžiausią AČIŪ VšĮ Respublikinės Panevėžio ligoninės  direktoriaus pavaduotojui medicinai, gydytojui pulmonologui Mindaugui Vaitkui už profesionalumą, rūpestį, pagalbą, už atsidavimą darbui ir malonų bendravimą. Gerb. dr. Mindaugas Vaitkus ne tik puikus savo srities specialistas, bet ir labai empatiškas ir šiltas žmogus.

Dėkojame Neurochirurgijos skyriaus vedėjui Jurgiui Kyguoliui už profesionaliai atliktą operaciją ir visam skyriui už priežiūrą.

Taip pat nuoširdus AČIŪ Onkologijos – chemoterapijos skyriaus vedėjai Daivai Preimontienei už gydymą, patarimus, padrąsinimus  ir viltį.

Laimė, kad yra žmonės, kuriems galima patikėti artimųjų gyvenimus ir sveikatą

Antano B. šeima

Padėka M. Narkevičiūtei

Noriu padėkoti LOR gydytojai Martynai Narkevičiūtei už profesionalumą ir empatiją, labai nuoširdus ir šiltas bendravimas, dėmesys ir vaikui, ir mamai. Tai gydytoja, pas kurią norisi grįžti! Ačiū Jums už apžiūrą ir rūpestį, sparčiai sveikstame. 

Martynos mama Laura

Padėka M. Vaitkui
Iš visos širdies noriu padėkoti už pagalbą ir rūpestį, už profesionalumą ir dėmesį, už žmogišką ir šiltą bendravimą.
Paskutinį kartą redaguota: 2024-04-15 08:31