Gydymo taryba

Rokas PETRAUSKAS, Ortopedijos traumatologijos II skyriaus gydytojas ortopedas traumatologas (pirmininkas)

Arvydas SKORUPSKAS, Direktorius

Mindaugas VAITKUS, Direktoriaus pavaduotojas medicinai

Ramunė PALIOKAITĖ, Diagnostikos ir gydymo klinikos vedėja

Darius JASELIŪNAS, Akušerijos ginekologijos klinikos vedėjas

Eugenijus PREIDIS, Infekcinių ligų klinikos vedėjas

Vaida SUNGAILIENĖ, Konsultacijų poliklinikos vedėja

Irmantas GRUBINSKAS, Bendrosios ir abdominalinės chirurgijos skyriaus vedėjas

Vita MEDELIENĖ, Otorinolaringologijos skyriaus vedėja-gydytoja otorinolaringologė

Dalius BALTUŠNIKAS, Patologijos skyriaus vedėjas-gydytojas patologas

Kristina PENKAUSKAITĖ, Fizinės medicinos ir reabilitacijos skyriaus gydytoja

Arūnas ČEPKAUSKAS, Kraujagyslių chirurgijos skyriaus vedėjas-gydytojas kraujagyslių chirurgas

Violeta DAMBRAUSKIENĖ, Infekcinių ligų suaugusių skyriaus vedėja-infekcinių ligų gydytoja

Virginijus DIKTANAS, Psichiatrijos skyriaus vedėjas-gydytojas psichiatras

Daiva KEMEKLIENĖ, Vidaus ligų II skyriaus vedėja-vidaus ligų gydytoja

Eugenijus ŽVYKAS, Akių ligų skyriaus vedėjas-gydytojas oftalmologas

Linas MASILIŪNAS, Neurologijos II skyriaus vedėjas-gydytojas neurologas

Vilmantas Marijus MIKELKEVIČIUS, Operacinio skyriaus vedėjas-abdominalinės chirurgijos gydytojas

Jurgis KYGUOLIS, Neurochirurgijos skyriaus vedėjas-gydytojas neurochirurgas

Darius KRIUKAS, Gastroenterologijos skyriaus vedėjas-gydytojas gastroenterologas

Joana PETRAUSKAITĖ, Vaikų ligų skyriaus vedėja

Andrius PRANCULIS, Intervencinės radiologijos skyriaus vedėjas-gydytojas radiologas

Andrius PREIDIS, Urologijos skyriaus vedėjas-gydytojas urologas

Daiva PREIMONTIENĖ, Onkologijos-chemoterapijos skyriaus vedėja-gydytoja onkologė chemoterapeutė

Arūnas VALIKONIS, Reanimacijos ir intensyviosios terapijos skyriaus vedėjas-gydytojas anesteziologas reanimatologas

Laima PELECKAITĖ, Hemodializės - nefrologijos skyriaus vedėja-gydytoja nefrologė

Irena SKRIPKAUSKIENĖ, Kardiologijos I skyriaus vedėja-gydytoja kardiologė

Vytis ALEKSANDRAVIČIUS, Ortopedijos traumatologijos I skyriaus vedėjas-gydytojas ortopedas traumatologas

Liutauras MYKOLAITIS, Ortopedijos traumatologijos II skyriaus vedėjas-gydytojas ortopedas traumatologas

Rasa UMANTIENĖ, Laboratorinės diagnostikos skyriaus vedėja-laboratorinės medicinos gydytoja

Diana ŽILYTĖ, Mikrobiologijos laboratorijos vedėja-medicinos mikrobiologė

Rasa PEVCEVIČIENĖ, Radiologijos – diagnostikos skyriaus vedėja-gydytoja radiologė

Rimvydas TUMAS, Dienos chirurgijos skyriaus vedėjas-gydytojas chirurgas

Raimundas PETRAUSKAS, Akušerijos skyriaus vedėjas-gydytojas akušeris ginekologas

Jolanta VOKIETIENĖ, Priėmimo – skubiosios pagalbos skyriaus vidaus ligų gydytoja

Irena ŽILINSKIENĖ, Naujagimių skyriaus vedėja-gydytoja neonatologė

Gytis PRIESKIENIS, Vaikų ortopedijos traumatologijos ir chirurgijos skyriaus vedėjas-gydytojas vaikų chirurgas

Aušra RUDZINSKIENĖ, Infekcijų kontrolės skyriaus vedėja

Arnas PAŠKEVIČIUS, Geriatrijos skyriaus vedėjas-gydytojas geriatras

Sandra BAUŽAITĖ-BABUŠIENĖ, Neurologijos I skyriaus vedėja-gydytoja neurologė

Justina KRUOPIENĖ, Pulmonologijos I skyriaus vedėja

Danguolė SAVUKYNIENĖ, Filialo Likėnų reabilitacijos ligoninės Fizinės medicinos ir reabilitacijos skyriaus fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytoja

Dovilė SOTKEVIČIENĖ, Pulmonologijos II skyriaus gydytoja pulmonologė

Darius OVSIANAS, Infekcinių ligų klinikos Vaikų infekcinių ligų skyriaus vedėjas

 

 

Paskutinį kartą redaguota: 2024-05-21 14:53