Gydymo taryba

Arvydas SKORUPSKAS, direktorius (pirmininkas)

Mindaugas VAITKUS, direktoriaus pavaduotojas medicinai

Ramunė PALIOKAITĖ, Diagnostikos ir gydymo klinikos vedėja

Remigijus SAMUOLIS, Chirurgijos klinikos vedėjas

Raimundas PETRAUSKAS, Akušerijos ginekologijos klinikos vedėjas

Eugenijus PREIDIS, Infekcinių ligų klinikos vedėjas

Laima SAKALAUSKIENĖ, Konsultacijų poliklinikos vedėja

Alvydas ABRAMAVIČIUS, Otorinolaringologijos skyriaus vedėjas-gydytojas otorinolaringologas

Dalius BALTUŠNIKAS, Patologijos skyriaus vedėjas-gydytojas patologas

Arūnas ČEPKAUSKAS, Kraujagyslių chirurgijos skyriaus vedėjas-gydytojas kraujagyslių chirurgas

Violeta DAMBRAUSKIENĖ, Infekcinių ligų suaugusių skyriaus vedėja-infekcinių ligų gydytoja

Virginijus DIKTANAS, Psichiatrijos skyriaus vedėjas-gydytojas psichiatras

Daiva KEMEKLIENĖ, Vidaus ligų II skyriaus vedėja-vidaus ligų gydytoja

Kęstutis KUČINSKAS, Akių ligų skyriaus vedėjas-gydytojas oftalmologas

Linas MASILIŪNAS, Neurologijos II skyriaus vedėjas-gydytojas neurologas

Vilmantas MIKELKEVIČIUS, Operacinio skyriaus vedėjas-abdominalinės chirurgijos gydytojas

Gediminas MILIŪNAS, Neurochirurgijos skyriaus vedėjas-gydytojas neurochirurgas

Dita MILIŪNIENĖ, Kardiologijos I skyriaus-gydytoja kardiologė

Darius KRIUKAS, Gastroenterologijos skyriaus vedėjas-gydytojas gastroenterologas

Vitalijus PANAVA, Bendrosios ir abdominalinės chirurgijos skyriaus vedėjas-abdominalinės chirurgijos gydytojas

Joana PETRAUSKAITĖ, Vaikų ligų skyriaus vedėja-vaikų intensyviosios terapijos gydytoja

Andrius PRANCULIS, Intervencinės radiologijos skyriaus vedėjas-gydytojas radiologas

Andrius PREIDIS, Urologijos skyriaus vedėjas-gydytojas urologas

Daiva PREIMONTIENĖ, Onkologijos-chemoterapijos skyriaus vedėja-gydytoja onkologė chemoterapeutė

Eugenija REINIKOVIENĖ, Reanimacijos ir intensyviosios terapijos skyriaus vedėja-gydytoja anesteziologė reanimatologė

Marija SAKALAUSKIENĖ, Hemodializės - nefrologijos skyriaus vedėja-gydytoja nefrologė

Irena SKRIPKAUSKIENĖ, Kardiologijos I skyriaus vedėja-gydytoja kardiologė

Vytis ALEKSANDRAVIČIUS, Ortopedijos traumatologijos I skyriaus vedėjas-gydytojas ortopedas traumatologas

Julius ŠILEIKA, Ortopedijos traumatologijos II skyriaus vedėjas-gydytojas ortopedas traumatologas

Rasa UMANTIENĖ, Laboratorinės diagnostikos skyriaus vedėja-medicinos biologė

Ieva GRĖBLIŪNAITĖ, Radiologijos-diagnostikos skyriaus vedėja-gydytoja radiologė

Rimvydas TUMAS, Dienos chirurgijos skyriaus vedėjas-gydytojas chirurgas

Vitalija UKSIENĖ, Infekcinių ligų vaikų skyriaus vedėja-vaikų ligų gydytoja

Regina VALIKONYTĖ, Ginekologijos skyriaus vedėja-gydytojas akušerė ginekologė

Sigita VANAGIENĖ, Kardiologijos II skyriaus vedėja-gydytoja kardiologė

Giedrė VASYLIENĖ, Endokrinologijos skyriaus vedėja-gydytoja endokrinologė

Danguolė VYŠNIAUSKIENĖ, Neurologijos I  skyriaus vedėja-gydytoja neurologė

Jolanta VOKIETIENĖ, Priėmimo-skubiosios pagalbos skyriaus vedėja-vidaus ligų gydytoja

Irena ŽILINSKIENĖ, Naujagimių skyriaus vedėja-gydytoja neonatologė

Gytis PRIESKIENIS, Vaikų ortopedijos traumatologijos ir chirurgijos skyriaus vedėjas

- gydytojas vaikų chirurgas

Violeta KRIVICKIENĖ, Infekcijų kontrolės skyriaus vedėja-gydytoja epidemiologė.

 

Paskutinį kartą redaguota: 2019-08-13 14:57