RESPUBLIKINĖS PANEVĖŽIO LIGONINĖS INFORMACIJA DĖL PASIRUOŠIMO VAKCINACIJAI

2020 12 23

Respublikinės Panevėžio ligoninės kolektyvas intensyviai ir labai atsakingai ruošėsi skiepijimo nuo COVID – 19 ligos pradžiai, todėl dabar atsakingai  galime pranešti Jums, kad esame pilnai ir tinkamai pasiruošę skiepijimui, kuris turi prasidėti gruodžio 27 d.:

-          yra parengtas ir suderintas skiepų planas;

-          paruoštos saugios vakcinos laikymo sąlygos;

-          tinkamai parengtos skiepijimui skirtos patalpos;

-          sudaryti ligoninės darbuotojų, pageidaujančių skiepytis, sąrašai ir eiliškumas;

-          apmokyti skiepijimą atliksiantys ligoninės darbuotojai.

Pagal patvirtintą planą, pirmiausia bus skiepijami COVID – 19 skyriuose dirbantys darbuotojai (medikai, slaugytojai, slaugytojų padėjėjai, pagalbiniai ir kiti darbuotojai), darbuotojai, dirbantys Reanimacijos ir intensyviosios terapijos, Priėmimo ir skubiosios pagalbos skyriuose, bei kituose padaliniuose dirbantys darbuotojai, kuriems yra padidinta kontakto su COVID – 19 liga sergančiais pacientais rizika.

Informuojame Jus, kad gruodžio 23 d. bendrame SAM ir didžiausių Lietuvos gydymo įstaigų vadovų pasitarime kolegialiai buvo priimtas sprendimas, kad skiepijimas prasidės gruodžio 27 d. ryte visose didžiosiose Lietuvos gydymo įstaigose vienu metu.

Skiepijimas yra savanoriškas, tačiau turime suprasti, kad jis – labai svarbi šio sunkaus pandeminio laikmečio realybė ir puiki galimybė apsaugoti save ir kitus nuo klastingos ir vis plintančios COVID – 19 infekcinės ligos. Šis skiepas – geriausia Šv. Kalėdų dovana mūsų ligoninės darbuotojams.

Būkite sveiki!

Paskutinį kartą redaguota: 2021-01-21 15:02