PANEVĖŽIO IR UTENOS APSKRIČIŲ LIGONINĖSE PRADEDAMAS ANTRASIS DARBUOTOJŲ SKIEPIJIMO ETAPAS

2021 01 06

Sausio 6 d. Panevėžio ir Utenos apskričių ligoninėse pradedamas antrasis darbuotojų, dirbančių šiose gydymo įstaigose, vakcinacijos etapas.

Sausio 5 d. į Respublikinę Panevėžio ligoninę buvo pristatyta antroji vakcinos siunta – 1950 dozių. Vadovaujantis su LR SAM suderintais vakcinos paskirstymo ir skiepijimo planais, tą pačią dieną visa gauta vakcina buvo paskirstyta Panevėžio ir Utenos apskričių ligoninėms, atsižvelgiat į šių ligoninių pateiktus vakcinos poreikius. Tos pačios dienos pavakare vakcina iškeliavo į Biržų, Pasvalio, Kupiškio, Rokiškio, Utenos, Ignalinos, Visagino, Molėtų, Zarasų, Anykščių ligonines ir į Rokiškio psichiatrijos ligoninę.

Sausio 6 d. 8.00 val. šiose ligoninėse buvo pradėti skiepyti darbuotojai. Vadovaujantis nustatytais prioritetais, antrojo vakcinacijos etapo metu turi būti skiepijami COVID – 19 padaliniuose dirbantys darbuotojai, GMP darbuotojai, karščiavimo ir mobiliose komandose dirbantys darbuotojai, kiti darbuotojai, užtikrinantys aukščiau išvardintų padalinių darbą ir turintys didelę riziką susirgti COVID – 19 liga.

Atkreipiame Jūsų dėmesį, kad visa su antrąja siunta gauta vakcina yra paskirstyta Panevėžio ir Utenos apskričių ligoninėms. Respublikinėje Panevėžio ligoninėje šiuo metu dirba virš 700 darbuotojų, kurie dar nėra skiepyti – savo darbuotojus baigsime skiepyti sulaukę sekančių vakcinos siuntų.

Pirmasis darbuotojų vakcinacijos procesas Respublikinėje Panevėžio ligoninėje praėjo sklandžiai – darniai ir profesionaliai dirbo šį procesą organizuojanti komanda, medicinos personalas, vykdęs skiepijimą, pagalbiniai aptarnaujantys darbuotojai, užtikrinę sklandų šio proceso vyksmą. Esame pasirengę, esant poreikiui, teoriškai ir praktiškai padėti kitiems, vykdant visuomenės skiepijimo programą.

Pirmųjų dviejų siuntų metu Respublikinė Panevėžio ligoninė Panevėžio ir Utenos apskričių ligoninėse dirbančių darbuotojų skiepijimui gavo 2925 dozes vakcinos. Tikimės, kad šio vakcinos kiekio turėtų pakakti patenkinti šių apskričių ligoninėse dirbančių darbuotojų skiepijimo, pagal nustatytus prioritetus, poreikį.

Išsamesnę informaciją apie antrojo vakcinacijos Panevėžio ir Utenos apskrityse etapo eigą ir rezultatus pateiksime tuomet, kai gausime visą reikiamą informaciją iš regioninių ir rajoninių ligoninių. Sekite Respublikinės Panevėžio ligoninės skelbiamas naujienas – tai išsamios, objektyvios ir informatyvios žinios apie esamą situaciją šalyje bei Panevėžio ir Utenos apskrityse.

Tikslas – vienas, kova – bendra, pergalė – visų!

Būkite sveiki!

Paskutinį kartą redaguota: 2022-01-03 11:27