Renginiai

Tarptautinis seminaras „Plaučių tromboembolijos gydymas intervenciniais gydymo metodais“

2024 03 04

Seminaras vyks 2024 m. kovo 4 d. 10.00 – 12.00 val.  VšĮ Respublikinėje Panevėžio ligoninėje, Posėdžių salėje, 25 kab.

10.00 val. Plaučių  tromboembolija - gydymo galimybės intervencinės radiologijos metodais, dr. Andrius Pranculis, VšĮ Respublikinė Panevėžio ligoninė.

11.00 val. Plaučių tromboembolijos gydymas EKOS endovaskuline sistema, gyd. Mantas Buitkus, VšĮ Respublikinė Panevėžio ligoninė.

12.00 val. Didelės-vidutinės rizikos ūmios plaučių tromboembolijos gydymas atliekant      aspiracinę trombektomiją su LIGHTNING12 sistema:

-          Pacientų atranka, komandos formavimas;

-          Klinikiniai atvejai, gydymo metodai, rezultatai. Dr. Aleksander Araszkiewicz, Poznan University of Medical Sciences, Department of cardiology.

Maloniai kviečiame registruotis ir aktyviai dalyvauti.

Registracijai spausti čia: https://forms.gle/p4ZFcRmNYSGbxutq7

Bus išduodami 3 val. kvalifikacijos kėlimo pažymėjimai.

Skirta visoms profesinėms gydytojų, slaugytojų ir kt. kvalifikacijoms.

Vietų skaičius ribotas.

Paskutinį kartą redaguota: 2024-03-01 11:59