ŽINIASKLAIDOS ATSTOVŲ APSILANKYMAS BIRŽŲ RAJONO SAVIVALDYBĖJE

2021 07 20

Šalies savivaldybės, siekdamos kuo daugiau viešinti jų teritorijose plėtojamus verslus, paslaugas, visuomeninio bei kultūrinio gyvenimo aktualijas, neretai organizuoja įvairius susitikimus su šalies žiniasklaidos priemonių atstovais, supažindina juos su pastarojo laikotarpio pasiekimais, naujovėmis, artimiausiais planais ir lūkesčiais. Ne išimtis yra ir Biržų rajono savivaldybė, kuri šią tradiciją susitikti su radijo, televizijos, spaudos žurnalistais tęsia nuo 2015 m. Tad 2021 m. liepos 20 d. gausus būrys žiniasklaidos atstovų apsilankė Biržų savivaldybėje ir savo pažintį su Biržų kraštu pradėjo Likėnų reabilitacijos ligoninės biuvetėje „Vilties angelas“.

„Nuolat vyksta susitikimai su žurnalistais, kurie ieško naujų tapatybių, naujų išraiškos formų Biržų krašto gyventojų, užsiimančių netradicine, išskirtine veikla, tarpe. Turime išskirtinę gamtą, turtingą krašto istoriją, sparčiai vystomą turizmo sektorių, verslus, tad mūsų rajono gyventojai, prisitaikydami prie besikeičiančių sąlygų, atranda naujų veiklų įvairiose srityse. Mūsų tikslas – visa tai parodyti žurnalistams, supažindinti juos su besikeičiančiu Biržų kraštu, parodyti kuo mes esame ypatingi ir išskirtiniai ir, žinoma, tikėtis, kad jie visa tai paviešins visuomenei šalies ir, galbūt, užsienio žiniasklaidos priemonėse“, - apie šio susitikimo tikslus pasakojo Biržų rajono savivaldybės meras Vytas Jareckas.

Irena Varzienė, Biržų rajono savivaldybės administracijos direktorė: „Šis turas yra jau trečias nuo 2015 m., tačiau daug solidesnis, nei anksčiau buvusieji. Sulaukėme didelio žiniasklaidos atstovų susidomėjimo, jie pasiskirstė temomis, sritimis, su kuriomis norėtų susipažinti išsamiau – tai ir amatai, ir verslai, ir turizmas, ir kultūra – žodžiu, stengiamės aprėpti kuo daugiau ir kuo įvairesnių kultūrinio, visuomeninio, verslo sektoriaus sferų“.

Likėnų reabilitacijos ligoninės administratorė Lina Meškauskienė svečiams papasakojo įdomiausius ligoninės istorijos momentus, pristatė reabilitacijos ligoninėje teikiamas paslaugas ir ypatingai akcentavo tvirtą Respublikinės Panevėžio ligoninės administracijos ir Biržų rajono savivaldybės tarybos ir administracijos siekį realizuoti planus, susijusius su kurortinės vietovės statuso atgavimu Likėnų reabilitacijos ligoninei.

Svečiai grožėjosi nuostabiu Likėnų parku, susipažino su biuvetėje eksponuojama Biržų Vlado Jakubėno muzikos mokyklos abiturientų dailės ir keramikos darbų paroda, maloniai diskutavo.

Paskutinį kartą redaguota: 2022-01-03 13:00