VšĮ Respublikinės Panevėžio ligoninės filialas Likėnų reabilitacijos ligoninė Biržų miesto šventėje

2019 08 05

Rugpjūčio 2-4 dienomis Biržų mieste įvyko šventė. Puiki kelių dienų šventės programa skambiu pavadinimu „Biržai – sostinė mano“ . Paminėtos  430-osios metinės, kai miestui  suteiktos Magdeburgo teisės.

Jau nuo ankstaus šeštadienio ryto (J.Janonio aikštėje) savo šurmuliu svečius kviesti pradėjo amatininkų mugė ir seniūnijų kiemeliai. Pabiržės seniūnijos kiemelyje įsikūrė ir savo paslaugas pristatė VšĮ Respublikinės Panevėžio ligoninės filialas Likėnų reabilitacijos ligoninė. Svečiams pavyko pamatyti gamtos paminklo „Smardonės“ šaltinio čiurlenimą, paragauti natūralaus mineralinio vandens „Likėnai“, ne tik natūralaus iš 432 metrų gylio gręžinio, bet ir  gazuoto,  tokio koks jis būdavo prekyboje prieš daugelį metų.

Taip pat renginio metu svečius sveikos mankštos pratimu mokino ligoninės kineziterapeutė Agnė Kukenienė.

Paskutinį kartą redaguota: 2020-05-14 13:21