VŠĮ RESPUBLIKINĖS PANEVĖŽIO LIGONINĖS DIREKTORIAUS KREIPIMASIS

2020 03 17

Informuoju visus, kad Respublikinėje Panevėžio ligoninėje gydomo paciento, kuriam buvo diagnozuotas koronavirusas COVID – 19, būklė yra nepakitusi, jis gauna reikiamą gydymą ir yra nuolat stebimas medikų. Apie pasikeitimus, jei tokių bus, visuomenę informuosime nedelsiant.

Skelbiu, kad nuo rytojaus, kovo mėn. 18 d., Respublikinėje Panevėžio ligoninėje pradeda veikti psichologinės pagalbos centras, kuris teiks psichologinę pagalbą Respublikinės Panevėžio ligoninės personalui, apie tai iš anksto susitarus telefonu. Informaciją dėl kontaktų su psichologais dėl psichologinės pagalbos darbuotojai gaus savo skyriuose.
Taip pat nuo rytojaus Panevėžio miesto savivaldybės pastangomis prie Cido arenos pradės veikti mobilus mėginių paėmimo punktas.

Mielieji, noriu padėkoti visiems: medikams – už nuoširdų, profesionalų darbą, rūpestį tais, kuriuos šiandien palietė ši nelaimė, žiniasklaidos atstovams – už korektišką bendravimą ir profesionalų darbą, stengiantis pateikti visuomenei informaciją apie susidariusią situaciją šalyje ir Panevėžyje, visiems žmonėms – už rūpestį, už pagalbą, už palaikymą, supratimą ir rodomą atsakomybę. Tikiu, kad mums kartu pavyks atlaikyti šias laikinas negandas, pavyks apsisaugoti nuo infekcijos plitimo, o susirgusiems – pasveikti.

Pastaruoju metu tenka girdėti visokių gandų apie ligoninės darbą, apie susirgusių pacientų būklės pablogėjimus ar net mirtis. Visų labai nuoširdžiai prašau – netikėkite kalbomis, bet nuolatos sekite LR SAM, Ekstremalių situacijų centro ir Respublikinės Panevėžio ligoninės teikiamą informaciją, kuri atspindi esamą padėtų ir yra paremta  faktais. Pažadame – nieko neslėpsime ir laiku Jums pateisime visą informaciją, kai tam atsiras būtinybė.

20val. 10min. buvo gauti Respublikinės Panevėžio ligoninės darbuotojų testų atsakymai dėl koronaviruso, kurie yra visi neigiami.

Būkite sveiki!

VšĮ Respublikinės Panevėžio ligoninės direktorius                                                 Arvydas Skorupskas
Paskutinį kartą redaguota: 2021-01-21 08:32