VšĮ Respublikinė Panevėžio ligoninė – Kontaktų mugėje

2024 03 07

Vilniaus universiteto Medicinos fakultete šiandien vyksta renginys „Kontaktų mugė”.  Koridoriais ir auditorijose šurmuliuoja gausus būrys studentų, rezidentų ir medicinos įstaigų atstovų iš visos Lietuvos. Kontaktų mugės organizatoriai siekia, kad kuo daugiau studentų galėtų susitikti su potencialiais darbdaviais, užmegztų pažintis, apsikeistų reikalingais kontaktais.

Kontaktų mugėje dalyvauja atstovai iš trisdešimties Lietuvos valstybinių bei privačių sveikatos priežiūros įstaigų ir įmonių. Mugės dalyviai pristato savo įstaigas stenduose ir keliolikos minučių trukmės pristatymuose, organizuoja greituosius darbo pokalbius.

Šiais metais minėtame renginyje dalyvauja ir VšĮ Respublikinė Panevėžio ligoninė –ligoninė, teikianti aukščiausiojo lygio medicinos pagalbą Šiaurės Rytų regiono gyventojams. Jos atstovai, direktoriaus pavaduotojas medicinai Mindaugas Vaitkus ir slaugos administratorė Rasa Masienė visų pakopų ir studijų programų studentus, rezidentus skatino atvykti dirbti, atlikti praktiką, internatūra. Įstaigos atstovai ragino studentus,  ypač kilusius iš Panevėžio, nedvejoti ir grįžti į gimtąjį  miestą, būtent čia pradėti ar tęsti savo karjerą VšĮ Respublikinėje Panevėžio ligoninėje.

Dr. M. Vaitkus patenkintas, kad sulaukė daug klausimų iš mugės dalyvių, norinčių savo ateitį sieti su medicina ir dirbti VšĮ Respublikinėje Panevėžio ligoninėje. M. Vaitkus prasitarė, kad pagrindiniai klausimai buvo: „Kur dirbti? Ką dirbti? Kokios profesinio tobulėjimo ir karjeros galimybės yra Panevėžyje? Tokie ir panašūs klausimai šiemet jaudina paskutiniųjų kursų studentus, rezidentus, taip pat jau praktikuojančius medicinos darbuotojus. Suprantama, jog jauna asmenybė siekia geriausių darbo ir profesinių galimybių,  platesnės raiškos bei aiškesnio karjeros planavimo, dėl to mes čia esame ir turime puikią progą padėti jaunimui apsispręsti ir nukreipti tinkama linkme, pasirenkant MUS!“.

Apsilankiusiems ir mūsų stendu susidomėjusiems, ligoninės direktoriaus pavaduotojas medicinai kartu su slaugos administratore pristatė ligoninėje teikiamų sveikatos priežiūros paslaugų spektrą, materialinį ir žmogiškąjį potencialą, ateities perspektyvas, atsakė į gausius susirinkusiųjų klausimus. Renginio metu nuolat buvo demonstruojama vaizdinė medžiaga – trumpi video reportažai apie mūsų ligoninėje veikiančius skyrius, jų darbo aplinką, specifiką, turimą medicininę įrangą, naujausių, inovatyvių metodikų taikymą ligų diagnostikoje ir pacientų gydymo procese, renginius ir net personalo laisvalaikio akimirkas. Taip pat mūsų stendą puošė VšĮ Respublikinės Panevėžio ligoninės logotipu pažymėti suvenyrai, tušinukai, moliniai angeliukai, puodynės ir kt., o  norinčius vaišinome mineraliniu vandeniu „Likėnai“, kuris ligoninės reikmėms iš žemės gelmių išgaunamas reabilitacijos ligoninės teritorijoje ir pasižymi labai aukšta mineralizacija, dėl kurio jį galima vadinti unikaliu gamtos ištekliu.

R. Masienė įpusėjus renginiui šypsojosi ir džiaugėsi, jog „Kontaktų mugė yra tobula vieta reprezentuoti savo įstaigą, užmegzti kontaktus, kurie gali būti lemtingi sutiktų jaunuolių karjeros kelyje, juk niekada negali žinoti, kur žmogaus laukia sėkmė, dėl to reikia išnaudoti kiekvieną gyvenime duotą šansą. O mes grįžę lauksime el. laiškų ir skambučių iš Jūsų sutikti studentai, nedvejokite! “.

Kontaktų mugė yra puiki proga sutikti kolegas bei pasikeisti gerąja patirtimi. Dėkojame organizatoriams: VU Medicinos fakultetui kartu su VU Studentų atstovybe Medicinos fakultete už organizuotą „VU Medicinos fakulteto Kontaktų mugę”, už puikų renginį ir iki susitikimo kitais metais.
Paskutinį kartą redaguota: 2024-03-07 14:19