Velykinių margučių paroda Likėnų reabilitacijos ligoninėje

2021 04 06

Sulaukę puikių, spalvingų Šv. Velykų, žengiame kartu su pavasariu pirmųjų gėlių žiedais nuklotais takais ir pasitinkame naują gyvybės ratą. Keliame akis į vis aukščiau kylančią saulę -  galbūt sugrįžę paukščiai, sveikindami mus, numes puošnią savo plunksną... Gamta alsuoja gyvybe, lyg akvarele nupiešia žaliuojantį lopšį – mūsų žemę. Širdis plaka vienu ritmu su bundančiais pumpurais ir trokšta giedoti lyg volungė.

Dalis pacientų Šv. Velykas sutiko ligoninėje, su artimaisiais bendravo tik nuotoliniu būdu. Reabilitacijos ligoninės darbuotojai ėmėsi iniciatyvos surengti margučių parodą biuvetėje „Vilties angelas“, siekdami pradžiuginti pacientus, kolegas, įkvėpti pavasariškos nuotaikos. Parodą biuvetėje bus galima aplankyti nuo 2021 m. balandžio 6 d. iki balandžio 13 d. Renginio sumanytojos - Likėnų reabilitacijos ligoninės administratorė Lina Meškauskienė, socialinė darbuotoja Sandra Čyžiutė, medicinos psichologė Rasa Ivanovienė. Pačius gražiausius margučius atnešė darbuotojai nuo savo šventinio stalo. Žalia paklotė pasipuošė įvairiais raštais, spalvomis, kūrybiškai išpuoštais margučiais -  vieni margučiai puikavosi lizdeliuose, kuriuos saugojo paukščiai, nupinti iš beržo šakų ir pasidabinę žavingomis plunksnomis, kitus -  paukščiai supo ant savo sparnų, dar kiti  pariedėjo prie samanų kupstelių, glaudėsi šalia narcizų žiedų, žaliuojančio beržo šakų ar inkilėlio.

Šalia pirmojo ligoninės korpuso Ūkio dalies darbuotojai iš medžio sukūrė žaismingos kiškių šeimynėlės ekspoziciją, kuri džiugino atvykstančius pacientus, parko lankytojus.

Antrojo ligoninės korpuso fojė ant žaliuojančių beržo šakų nutūpė nuostabūs, originalūs popieriniai paukšteliai, dekoruoti džiovintomis gėlėmis. Juos sukūrė ergoterapeutė Ramunė Bareikaitė.

Likėnų reabilitacijos ligoninės administracija dėkoja visiems darbuotojams už pastangas, kūrybiškumą. Linkime pakilios nuotaikos, šviesių minčių, naujų jėgų prasmingiems darbams ir jaukios asmeninės laimės.

Paskutinį kartą redaguota: 2022-01-03 11:46