Vasario 11 – ąją kviečiame bendrai visų mūsų maldai už sergančiuosius

2023 02 09

Mielieji,

Vasario 11 – ąją visas pasaulis mini Pasaulinę ligonių dieną. Ją 1992 m. paskelbęs  Popiežius Jonas Paulius II  prašė dėmesio ir paramos ligoniams bei dėkingumo ir pagarbos jiems padedantiems. Kviečiu visus pasimelsti už Respublikinėje Panevėžio ligoninėje besigydančius pacientus, už visus sergančius ir kenčiančius ligonius, pasimelsti už juos gydančius medikus, už slaugos personalą, už ligonius slaugančius savanorius, draugus bei artimuosius ir atvykti į Respublikinės Panevėžio ligoninės koplyčią, kurioje vasario 11d.  bus aukojamos Šv. Mišios. Šv. Mišių pradžia  - 15.00 val.

Bendra visų mūsų malda už sergančiuosius, už juos gydančius ir slaugančius žmones, bus nuoširdžiausias mūsų palaikymas, rūpestis ir padėka jiems.

Kun. Pavel Andžejevski
Respublikinės Panevėžio ligoninės kapelionas