Valdovų rūmuose - Respublikinės Panevėžio ligoninės Psichiatrijos skyriaus vyresniajai slaugytojai Vilmai Lukminienei įteiktas garbingas apdovanojimas

2024 04 30

Jau rašėme, kad  Sveikatos apsaugos ministerija  skelbė  Nusipelniusių Lietuvos medikų apdovanojimų 2024 išrinktus nominantus. Kandidatai aukščiausiems medikų bendruomenės apdovanojimams buvo atrenkami vertinant jų ilgametį ir nepriekaištingą darbą, už vilties žodį sunkiausią akimirką, už atsidavimą profesijai, už išsaugotą sveikatą ir gyvybę.

Džiaugiamės ir didžiuojamės, kad tarp nominantų – ir Respublikinės Panevėžio ligoninės Psichiatrijos skyriaus vyresnioji slaugytoja Vilma Lukminienė, kuriai  šiandien  iškilmingos ceremonijos metu Valdovų rūmuose sveikatos apsaugos ministras Arūnas Dulkys įteikė garbingą apdovanojimą -  Nusipelniusio Lietuvos slaugytojo garbės ženklą.
Visa Panevėžio ligoninės  bendruomenė sveikina Vilmą su garbingu apdovanojimu!
Paskutinį kartą redaguota: 2024-04-30 21:08