Unikalias operacijas atliekantis Panevėžio gydytojas: išvengti insulto yra lengviau, nei jums atrodo

2021 05 06

Pas šį Panevėžio gydytoją driekiasi eilės: atlieka unikalias operacijas, atsimena visus pacientus ir dar išleidžia su patarimais, ką daryti, kad netektų grįžti.
Keisti gyvenimo būdą ir atsisakyti bent vieno žalingo įpročio – niekada nevėlu. Su tai įrodančiais pavyzdžiais kone kasdien susiduriantis dr. Andrius Pranculis pranešime žiniasklaidai pabrėžia, kad šiuolaikinės technologijos ir medikų patirtis bus bereikšmiai, jei žmogus neįsiklausys į paprastus, bet neretai gyvybę gelbstinčius patarimus.
„Kol žmonės nesuserga, tol ir tas žodis „prevencija“ jiems labai tolimas, juk kiek žmonių miršta taip ir nespėję atvykti iki ligoninės! Todėl mes, gydytojai, labai norėtume, kad visų pastangos šviečiant visuomenę sveikatos klausimais duotų daugiau vaisių ir sumažintume tokią prastą insulto statistiką“, – interviu metu atviravo Respublikinės Panevėžio ligoninės Intervencinės radiologijos skyriaus vedėjas gydytojas radiologas.

Skaitykite daugiau: https://www.delfi.lt/sveikata/iveik-liga/unikalias-operacijas-atliekantis-panevezio-gydytojas-isvengti-insulto-yra-lengviau-nei-jums-atrodo.d?id=87092103
Paskutinį kartą redaguota: 2022-01-03 11:53