Tylus šventinių eglučių įžiebimas Likėnų reabilitacijos ligoninėje

2020 12 09

Artėjant didžiosioms metų šventėms - Šv. Kalėdoms ir Naujiesiems metams - Likėnų reabilitacijos ligoninėje įžiebėme šventines eglutes biuvetėje „Vilties angelas“, II-ojo  korpuso foje ir registratūroje. Šiais metais eglutės nušvito tyliai, be gausaus būrio pacientų ir ligoninės darbuotojų.

2020 – uosius metus pabaigiame ne vien liūdna nata ir susirūpinimu dėl plintančios pandemijos, bet ir turėdami daug kuo pasigirti: 2020 metais ligoninėje vyko įvairūs kūrybiniai užsiėmimai, minėjome tautodailės metus, buvo sėkmingai tęsiamas projektas „Menas gydo“, pacientai dalyvavo edukaciniuose užsiėmimuose, mokėsi meno paslapčių.

Spalio mėnesį edukacinius užsiėmimus vedė Biržų krašto tradicinio amato meistrė Zita Kumpelienė, kuri ligoninės pacientus mokė šiaudinių sodų, žvaigždžių, kalėdinių žaisliukų pynimo meno. Šie šiaudiniai kūriniai dabar supasi ant eglutės, esančios biuvetėje,  šakų. Tai - bendras tautodailininkės, pacientų ir socialinės darbuotojos Sandros Čyžiutės kūrybinis darbas.

Šiais metais puoštos eglutės jaukios, kuklios, skleidžiančios šilumą ir kvepiančios mišku, nes papuoštos tik pacientų ir personalo rankų darbo žaisliukais – ant jų šakų puikuojasi šiaudiniai žiemos sodai, paukščiai ir angelai, Likėnų parko kankorėžiai, riešutai, žaislai iš džiovintų vasaros gėlių.

Pasitinkant šventes linkime, kad Vilties snaigės kristų adventiniu vainiku ant mūsų galvų, paliestų lūpas, kurios taria labai svarbius, reikalingus ir nuoširdžius žodžius artimajam, ligoniui. Šie žodžiai gydo, nuramina, puoselėja tikėjimo šviesą, degančią kiekvieno iš mūsų širdyje.

Sveikiname Jus artėjančių Šv. Kalėdų ir Naujųjų metų proga, linkime, kad ateinantys metai būtų dosnūs Jums prasmingais darbais, turtingi sėkme ir laime!

VšĮ Respublikinės Panevėžio ligoninės administracija

Paskutinį kartą redaguota: 2021-01-21 14:52