Tęsiant iniciatyvą „Menas gydo“, Respublikinėje Panevėžio ligoninėje atidaryta tapybos darbų paroda

2023 06 05

Sakoma, jog kūryba padeda išreikšti tai, ko negalima nusakyti žodžiais. VšĮ Respublikinėje Panevėžio ligoninėje tęsiant iniciatyvą „Menas gydo“, šiandien ligoninės fojė atidaryta dailininkės Dianos Masiulienės tapybos darbų paroda.

„Dėkoju Respublikinei Panevėžio ligoninei, kad sutiko priimti mano darbų parodą į tokią gražią ir šviesią erdvę. Tai ketvirtoji mano tapybos darbų paroda, kuria atiduodu duoklę gamtai, kurioje pati gyvenu ir bėgu nuo gamtos šurmulio. Gamta mane įkvepia, nuolat žavi ir atrodo vis kitokia, nuo baltos žiemos iki auksinio rudens, nuo mažyčio žiedo iki svajingų pušų ošimo. Tapybos darbai padeda išsakyti, tai kas netelpa žodžiuose, leidžia keisti jausmus ir išgyvenimus, padeda geriau pažinti save.  Linkiu, kad mano parodą aplankytų ne tik ligoninės personalas,  pacientai, bet ir jų artimieji“, - kalbėjo parodos autorė, dailininkė Diana Masiulienė.

„Džiaugiamės, kad mūsų ligoninėje sukurtos naujos erdvės suteikia galimybę dailininkams, fotografams  ir kt. menininkams eksponuoti savo darbų parodas. Tęsiant  iniciatyvą „Menas gydo“, eksponuojami tapybos darbai dovanoja džiaugsmą žmonėms, įkvepia vilties ir padeda pasveikti. Nuo seno žinoma, kad spalvos veikia žmogaus nuotaiką ir būseną, turi terapinį poveikį. Dėkojame dailininkei Dianai Masiulienei už jos kūrinius ir linkime, kad jie parodos lankytojams sukeltų daug gerų emocijų“, - kalbėjo Respublikinės Panevėžio ligoninės direktorius Arvydas Skorupskas.

Kviečiame pacientus ir jų gimines aplankyti tapybos darbų parodą, kuri eksponuojama Respublikinės Panevėžio ligoninės fojė.

Paskutinį kartą redaguota: 2023-06-05 14:56