Tarp Nusipelniusių Lietuvos medikų – ir Respublikinės Panevėžio ligoninės Psichiatrijos skyriaus vyresnioji slaugytoja Vilma Lukminienė

2024 04 18

Artėjant jubiliejinei Lietuvos medicinos darbuotojų dienai, Sveikatos apsaugos ministerija  paskelbė  Nusipelniusių Lietuvos medikų apdovanojimų 2024 išrinktus nominantus. Kandidatai aukščiausiems medikų bendruomenės apdovanojimams buvo atrenkami vertinant jų ilgametį ir nepriekaištingą darbą, už vilties žodį sunkiausią akimirką, už atsidavimą profesijai, už išsaugotą sveikatą ir gyvybę. Šie metai ne tik jubiliejiniai, minint Lietuvos medicinos darbuotojų dieną, bet ir rekordiniai – organizatoriai sulaukė beveik 300 nominacijų šiems apdovanojimams gauti.
Džiaugiamės galėdami pasidalinti geromis žiniomis, kad tarp nominantų – ir Respublikinės Panevėžio ligoninės Psichiatrijos skyriaus vyresnioji slaugytoja Vilma Lukminienė, kuriai balandžio 30 dieną iškilmingos ceremonijos metu Valdovų rūmuose bus įteiktas Nusipelniusio Lietuvos slaugytojo garbės ženklas. Simboliška, kad būtent šiemet V. Lukminienė minės ir savo darbo Panevėžio ligoninėje 30-metį.

„Vilma retas darbštumo, lojalumo įstaigai pavyzdys, be galo kruopšti, atsakinga darbuotoja. Šis įvertinimas - puikus būdas priminti, kad svarbus ne tik gydytojų indėlis,
gydant žmones, bet ir slaugytojų. Nuoširdžiai sveikiname ir džiaugiamės pelnytu apdovanojimu“, – gražius žodžius  vyresniajai slaugytojai skyrė Panevėžio ligoninės direktorius Arvydas Skorupskas.

Slaugos administratorė  Rasa Masienė taip pat negailėjo gražių žodžių ilgametei ligoninės darbuotojai.

„Džiaugiuosi, kad tarp nusipelniusiųjų Lietuvos medikų nominuota mūsų ligoninės Psichiatrijos skyriaus vyresnioji slaugytoja Vilma Lukminienė. Kiekvienas įvertinimas, kiekviena padėka, manau medikui labai svarbi. Vilma savo darbą išmananti ir darbui atsidavusi vyresnioji slaugytoja, ant jos pečių didžiulė atsakomybės dalis ne tik už ligonių sveikatą bet ir viso skyriaus sklandų darbą, kurį ji atlieka nepriekaištingai, kruopščiai ir atsakingai“, - sakė R. Masienė.

V. Lukminienė Respublikinėje Panevėžio ligoninėje dirba jau beveik 30 metų, o iš jų daugiau kaip du dešimtmečius - Psichiatrijos skyriaus vyresniąja slaugytoja.

„Jaučiuosi labai įvertinta, tačiau negalėčiau apdovanojimo prisiskirti tik sau – jis visam kolektyvui, nes be kolegų, nebūtų ir mano indėlio. Tai viso mūsų kolektyvo nuopelnas. Naudodamasi proga noriu kiekvienam iš jų padėkoti už galimybę dirbti kartu,  už pasitikėjimą ir visapusišką  palaikymą.  Labai myliu savo darbą ir mėgaujuosi juo. Šiame darbe aš save realizuoju, atsukusi laiką atgal savo profesijos tikrai nekeisčiau į jokią kitą“, – sakė Nusipelniusio Lietuvos slaugytojo vardo ir ženklo nominantė  V. Lukminienė.

Vilma Lukminienė, 1994 metais baigusi  Panevėžio A. Domaševičiaus aukštesniąją medicinos mokyklą įgijo bendrosios praktikos slaugytojos kvalifikaciją, pradėjo dirbti Panevėžio ligoninės psichosomatiniame skyriuje slaugytoja. Nuo 1999 m. paskirta Psichiatrijos skyriaus vyresniąja slaugytoja. 2013 m., įsteigus ligoninėje Krizių intervencijos centrą, paskirta ir šio centro vyresniąja slaugytoja. 2024 m. sausio mėn. baigė Klaipėdos universiteto slaugos studijas ir įgijo magistro laipsnį.

Šiuo metu V. Lukminienė dirba VšĮ Respublikinės Panevėžio ligoninės Psichiatrijos skyriaus ir Krizių intervencijos centro vyresniąja slaugytoja.

Paskutinį kartą redaguota: 2024-04-18 12:22