Sveikinimas tarptautinės vaikų dienos proga

2020 06 01

Laimingos tarptautinės vaikų dienos kiekvienam pasaulio vaikui. Tu mums esi ypatingas!

Maži vaikai yra mieli, dėl to, kad moka juoktis be priežasties. Argi, kas gali paneigti, kad brangiausias dalykas šiame pasaulyje yra matyti nuoširdžią šypseną vaiko veide. Mes, Panevėžio ligoninės kolektyvas darome viską, ką tik galime, kad vaikučių šypsenėlių galėtume išvisti dar daugiau. Mes siekiame, kad ši žemė būtų laimingesnė, geresnė ir sveikesnė vieta vaikams. Mes saugome Jus, vaikai, dirbame ir gyvename su Jumis ir dėl Jūsų.

Taip pat norime kreiptis ir į tėvelius, ugdytojus, globėjus ir į visus, kuriems tenka auginti, dirbti ar bendrauti su vaikais. Mokykime juos mąstyti pozityviai, grūdinkime gyvenimo iššūkiams bei parodykime, kad galime džiaugtis ir smulkmenomis. Leiskime jiems jaustis saugiais, mylimais ir išklausytais. Dažnai gražus žodis ar švelnus prisilietimas gali išgydyti skaudančią vaiko širdelę. Jie neša mūsų šviesesnio rytojaus viltis ir mūsų laimingos ateities svajones. Taigi, būkime visi malonūs ir nuoširdūs vaikų atžvilgiu, juk vaikai – mūsų ateitis.

Pirmąją vasaros dieną Respublikinės Panevėžio ligoninės kolektyvas sveikina visus vaikus Tarptautinės vaikų gynimo dienos proga! Šia proga linkime vaikams malonios dienos. Linkime, kad niekada netrūktų artimųjų meilės, juoko, geros nuotaikos. Nepakartojamos vasaros, neužmirštamų įspūdžių ir šiltų apkabinimų!  Būkite, visi sveiki, stiprūs ir laimingi!

Paskutinį kartą redaguota: 2021-01-21 09:09