Sveikinimai gydytojai Ivetai Lukošienei jubiliejinės sukakties proga

2019 07 24

Liepos mėnesio 24 – osios darbo dienos pradžia VšĮ Respublikinėje Panevėžio ligoninėje prasidėjo šventiška nuotaika – po Diagnostikos ir gydymo klinikos darbuotojų gamybinio pasitarimo kolegos, draugai, pažįstami, ligoninės administracijos darbuotojai sveikino Neurologijos II skyriaus gydytoją neurologę Ivetą Lukošienę, švenčiančią jubiliejinę metų sukaktį.
Gydytoja Iveta Lukošienė gimė Alūksnės miestelyje, esantį šalia Alūksnės ežero, Latvijoje. 1983 m. baigė Tartu valstybinį universitetą, įgijo gydytojo neurologo kvalifikaciją. Dirbo Pasvalio ligoninėje, o nuo 2003 m. – VšĮ Respublikinėje Panevėžio ligoninėje.
Su vyru Sauliumi, kuris, beje, taip pat gydytojas ir dirba VšĮ Respublikinėje Panevėžio ligoninėje anesteziologo reanimatologo pareigose, užaugino sūnų ir dukrą. Gydytoja Iveta – buvusi aktyvi sportininkė, turinti sportinį slidinėjimo atskyrį. Šiam jaunystės pomėgiui I. Lukošienė neatsispiria iki šiol – dažnai su šeima vyksta slidinėti į Latviją. Dar viena gydytojos I. Lukošienės meilė – katės.
Jubiliejinį gimtadienį švenčiančią gydytoją Ivetą Lukošienę sveikino VšĮ Respublikinės Panevėžio ligoninės direktorius Arvydas Skorupskas. „Kolektyvo vardu sveikinu Jus, gerbiama gydytoja, dovanoju Jums angeliuką linkėdamas, kad jis globotų ir saugotų Jus visą gyvenimą. Sveikatos Jums ir dar daug gražių, džiaugsmingų, prasmingų gyvenimo metų “, - linkėjo direktorius.
„Jautri, santūri, kukli ir paprasta, profesionali, mylinti savo darbą ir visus ligonius“, - taip jubiliejaus proga sveikindama gydytoją I. Lukošienę ją apibūdino ligoninės Diagnostikos ir gydymo klinikos vedėja Ramunė Paliokaitė.
Nuoširdžius sveikinimo žodžius jubiliatei tarė Neurologijos I skyriaus vedėja D. Vyšniauskienė, Neurologijos II skyriaus vedėjas L. Masiliūnas, kiti I. Lukošienės pasveikinti susirinkę kolegos.

Paskutinį kartą redaguota: 2020-05-14 13:16