Savo riksmu Naujuosius metus mažyliai pasveikino sausio 1-osios popietę

2024 01 02

Naujieji 2024-ieji Respublikinėje Panevėžio ligoninėje  prasidėjo džiaugsmingai – sausio 1d. gimė 3 naujagimiai, dvi mergytės ir berniukas.

Sausio pirmosios popietę 17.20 val. šeimai iš Kupiškio, gimė mergytė, sverianti 3 kg. 410 g., kuriai vardo laimingi tėveliai Augustina ir Andrius dar nėra išrinkę. Pirmoji šiais metais Panevėžio ligoninėje gimusi mergytė  - šeimoje antrasis vaikelis, o namuose sesutės jau laukia vyresnysis  broliukas.

Praėjus keturioms valandoms nuo pirmojo kūdikio gimimo 21.20 val. šeimai iš Panevėžio rajono, Raguvos mstl. gimė taip pat mergytė, sverianti 3 kg. 260 g. Tėveliai Dovilė ir Modestas jau išrinko dukrytei Abigailės vardą. Mažąją  Abigailę, grįžtančią į namus  pasitiks sesutė.

Pusvalandžiui praėjus  21.55 val., pasaulį išvydo trečiasis vaikelis  berniukas, sveriantis 2 kg. 864 g. Tai jau ketvirtoji atžala panevėžiečių Linos ir Igno šeimoje. Pasak mamytės sūnelį pavadins Marko vardu, kurį tėveliai jau buvo išrinkę prieš gimstant vaikeliui.

„Sveikinu tėvelius su jų mažaisiais stebuklais, kuriuos jiems atnešė Naujieji metai. Tai yra nuostabus laikas, kai pasaulį pasitinka nauja gyvybė, o šeimos prisipildo džiaugsmu bei meile. Šie niekada negrįžtantys tėvystės momentai lems daugybę naujų emocijų ir iššūkių. Nesvarbu, ar tai jūsų pirmas ar penktas vaikas, kiekvienas kūdikis yra ypatingas. Linkiu jums didžiulės kantrybės, jėgų ir ištvermės viename gražiausių gyvenimo etapų. Tebūnie šie Naujieji metai jums dovanoja daug šypsenų, bet mažai - nemigo naktų“, -  linki  tėveliams Respublikinės Panevėžio ligoninės direktorius Arvydas Skorupskas.

Nuotraukoje Dovilės ir Modesto šeima iš Panevėžio r., Raguvos mstl.
Paskutinį kartą redaguota: 2024-01-02 15:42