RESPUBLIKINĖS PANEVĖŽIO LIGONINĖS GYDYTOJAS CHIRURGAS RIMVYDAS TUMAS IŠRINKTAS 2020 – ŲJŲ METŲ PANEVĖŽIEČIU

2021 01 21

Kiekvienais metais tradiciškai Panevėžyje vyksta Metų panevėžiečių rinkimai. Miestiečiai yra kviečiami įvertinti ir siūlyti apdovanojimui labiausiai nusipelniusius, vertus pagarbos panevėžiečius. Metų panevėžiečiai yra apdovanojami už miesto garsinimą šalyje ar užsienyje, švietimo ir mokslo, verslo, kultūros ir meno, sporto, aplinkosaugos ir kitų sričių laimėjimus, profesinius laimėjimus, nuopelnus, kompetenciją, labdaringą veiklą, paramą, finansinę pagalbą svarbiems miesto renginiams ar projektams, visuomeninę veiklą, bendruomeniškumo puoselėjimą ir skatinimą, miesto gražinimo, puoselėjimo idėjas ir iniciatyvas, savanorišką veiklą, pilietiškumo ugdymą. Metų panevėžiečio apdovanojimas taip pat gali būti suteikiamas už viso gyvenimo nuopelnus.

Šiais metais, atsižvelgiant į COVID – 19 situaciją mieste, Panevėžio miesto savivaldybės sprendimu buvo pratęstas kandidatų Metų panevėžiečių apdovanojimui siūlymo terminas – nominantų buvo laukiama iki gruodžio 17 d. Panevėžiečiai įvertino ir komisijai pateikė 47 įvairiose srityse pasižymėjusius, labiausiai nusipelniusius miestiečius. 2020 – ųjų metų panevėžiečiai bus apdovanoti J. Lebednyko sukurtomis skulptūrėlėmis.

„Dėkoju visiems, siūliusiems įvairiose srityse pasižymėjusius miestiečius. Jūsų pateiktų kandidatų gausa tik dar kartą įrodo, kad Panevėžyje gyvena aktyvūs, talentingi, kuriantys ateities miestą gyventojai. Sveikinu kiekvieną kandidatą – jau buvimas šiame sąraše yra svarbus Jūsų įvertinimas. Komisijai teko iš tokio gausaus garbingų kandidatų būrio išrinkti penkis labiausiai miestui nusipelniusius žmones. Atsižvelgėme ir į asmeninius pasiekimus, ir į jų atstovaujamas sritis, dėmesį skiriant toms, kurios turėjo įveikti didžiausius pandemijos sukeltus iššūkius“, - sakė Panevėžio miesto savivaldybės meras Rytis Mykolas Račkauskas.

2020 – ųjų Metų panevėžiečiais tapo Respublikinės Panevėžio ligoninės gydytojas chirurgas Rimantas Tumas, Panevėžio švietimo centro direktorė Asta Malčiauskienė, UAB „Naftėnas“ generalinis direktorius Dainius Janėnas, Panevėžio Juozo Miltinio dramos teatro meno vadovas, režisierius Aleksandras Špilevojus bei aktorius, renginių vedėjas Gintaras Mikalauskas.

Respublikinės Panevėžio ligoninės bendruomenė nuoširdžiai džiaugiasi, jaučiasi labai pagerbta ir įvertinta, nes jos nariui, Dienos chirurgijos skyriaus vedėjui gydytojui chirurgui Rimvydui Tumui, yra suteiktas 2020 – ųjų Metų panevėžiečio vardas už kovą dėl pacientų gyvybių su COVID – 19 liga, neskaičiuojant laiko bei dedant maksimalias pastangas.

Mielas gydytojau Rimvydai Tumai, visas mūsų ligoninės kolektyvas nuoširdžiai sveikina Jus šio garbingo, kiekvieno panevėžiečio labai vertinamo, apdovanojimo – Metų panevėžiečio vardo suteikimo proga. Ačiū Jums už Jūsų profesionalų, preciziškai atliekamą darbą, už rūpestį pacientais ir visokeriopą pagalbą jiems, už Respublikinės Panevėžio ligoninės vardo garsinimą, už gražius ir prasmingus Jūsų darbus mūsų visų labui. Linkime Jums sveikatos, energijos, naujų  profesinių idėjų įgyvendinimo  bei gražaus polėkio asmeniniame gyvenime. Mes didžiuojamės Jumis, Daktare!

Paskutinį kartą redaguota: 2022-01-03 11:32