Respublikinėje Panevėžio ligoninėje – mokinių šurmulys

2023 06 02

Respublikinėje Panevėžio ligoninėje penktadienį šurmuliavo kaip niekada, daug moksleivių iš Panevėžio „Vyturio“ progimnazijos. Šis vizitas – tęsinys jaunimo edukacijos ir artimesnio susipažinimo su  Panevėžio ligonine bei galimybė iš arti pamatyti gydytojų darbą.

Respublikinės Panevėžio ligoninės direktorius Arvydas Skorupskas supažindino susirinkusius moksleivius su ligoninės bei jos filialo Likėnų reabilitacijos ligoninės istorija, Panevėžio ligoninėje dirbusiais medikais, papasakojo  mokiniams apie gydytojo darbo specifiką, ilgas sveikatos mokslų studijas  bei nuolatinį šios profesijos atstovų tobulėjimą, akcentavo, ko reikia, kad taptum mediku.

Moksleiviai turėjo galimybę iš arti pamatyti Intervencinės radiologijos poskyrį, magnetinį rezonansą, kompiuterinį tomografą bei kitą šiuolaikišką ir modernią medicinos įrangą.

Atvykę jaunieji svečiai domėjosi, kokios naujos technologijos diegiamos Respublikinėje Panevėžio ligoninėje, gydytojų darbu, kokį išsilavinimą reikia turėti norint tapti gydytoju ir kt.

Baigiantis susitikimui, mokiniai ragavo  mineralinio vandens „Likėnai“ ir dėkojo ligoninės medikams už įdomius pasakojimus. VšĮ Respublikinės Panevėžio ligoninės bendradarbiavimas su miesto švietimo įstaigomis  ateityje bus plėtojamas, siekiant moksleivius paskatinti rinktis garbingą mediko profesiją.

Paskutinį kartą redaguota: 2023-06-02 15:11