Respublikinei Panevėžio ligoninei įteiktas apdovanojimas

2024 01 17

Panevėžio miesto savivaldybė prieš didžiąsias metų šventes skelbė konkursą „Šviečiantis Panevėžys“ ir kvietė dalyvauti Panevėžio bendruomenes, įstaigas, įmones, organizacijas, verslininkus, gyventojus, kurie Šv. Kalėdų ir Naujųjų Metų švenčių proga puošia pastatus, namus, gyvenamąją, darbo aplinką.

Švietimo ugdymo, kultūros ir kt. biudžetinių įstaigų kategorijoje – VšĮ Respublikinė Panevėžio ligoninė tapo nugalėtoja. Šiandien miesto savivaldybės administracijos direktorius Tomas Jukna pasveikino Panevėžio ligoninės direktorių Arvydą Skorupską  ir įteikė apdovanojimą už ligoninės pastatų papuošimą šventiniais elementais, kurie Panevėžio miestui suteikė ypatingo žavesio ir pritraukė žmones šventiniu laikotarpiu aplankyti mūsų miestą.

Direktorius A. Skorupskas padėkojo savivaldybės administracijai už įvertinimą,  ligoninės kolektyvui už bendruomeniškas pastangas puošiant miesto ligoninę, o idėjos autorėms įteikė Panevėžio miesto savivaldybės įsteigtą prizą, galbūt  naujų  sprendimų įgyvendinimui.

„Širdingiausią ačiū tariu visam ligoninės kolektyvui ir noriu pareikšti nuoširdžią padėką už nuostabų mūsų įstaigos kalėdinį papuošimą. Jūsų kūrybiškumas, darbštumas ir bendradarbiavimas leido mums atnešti šventinį džiaugsmą ne tik  pacientams, jų artimiesiems, bet ir Panevėžio miesto svečiams. 1-osios vietos laimėjimas -  sėkmingas komandinio darbo rezultatas, kurį mes  ligoninėje labai vertiname. Ypatingai dėkoju Rūtai Markelevičienei ir Astai Vaitkutei už šventinės puošybos sprendimus, nuo idėjos iki įgyvendinimo. “, - kalbėjo ligoninės vadovas A. Skorupskas.

Paskutinį kartą redaguota: 2024-01-17 15:01