Respublikinė Panevėžio ligoninė dalyvauja Kauno klinikose vykstančioje karjeros mugėje

2024 04 12

Penktadienį Lietuvos sveikatos mokslų universiteto Kauno klinikose  surengta tradicinė karjeros mugė, kurios tikslas – gydymo įstaigos atstovams, būsimiems darbdaviams, pristatyti savo gydymo įstaigą, kurią norėtų pasirinkti medicinos studijas baigiantys rezidentai.

Šiais metais mugėje gydymosi įstaigomis domisi gausus būrys rezidentų.

Jau keletą metų iš eilės karjeros mugėje  dalyvauja ir Respublikinė Panevėžio ligoninė, teikianti aukščiausiojo lygio medicinos pagalbą Šiaurės Rytų regiono gyventojams. Ligoninės atstovas – direktoriaus pavaduotojas medicinai Mindaugas Vaitkus pristato Panevėžio ligoninę mugės lankytojams  kaip vieną patraukliausių gydymo įstaigų, kuri atsinaujinusi, šiuolaikiška su netolimoje ateityje iškylančia modernia infekcinių ligų klinika ir nauju Priėmimo skubios pagalbos skyriumi. Mugėje apsilankantiems rezidentams siūlomos karjeros galimybės ir patrauklios darbo sąlygas  Respublikinėje Panevėžio ligoninėje.

Karjeros mugės lankytojai prie Respublikinės Panevėžio ligoninės stendo  vaišinami unikaliu mineraliniu vandeniu „Likėnai“.

Paskutinį kartą redaguota: 2024-04-12 13:24