Poezijos popietė „Kai ruduo į širdį pabeldžia“ Likėnuose

2019 09 30

Rugsėjo 26 dieną Likėnų mineralinio vandens biuvetėje įvyko poezijos popietė "Kai ruduo į širdį pabeldžia", kurioje eilės skaitė Biržų rajono Neįgaliųjų draugijos Literatų klubo “Svajokliai” nariai.  Dalyvavo Vida Simėniene, Onutė Varnienė, Egidijus Saldys, Jonas Baltušis, Rožė Auželienė, Daiva Palionytė, romansus grojo ir dainavo Valerija Klupšienė. Literatai ligoninės bibliotekai dovanojo Literatų klubo  almanachą „ Pakelės medžiai“, o kiekvienam žiūrovui savo kūrybos atvirukus. Susirinkę pacientai dėkojo poetams už gražias eiles, linksmas melodijas, smagią nuotaiką. Linkėjimai buvo tokie, kad atėjęs ruduo į širdis atneštų ne liūdesį, o gražias spalvas, gerą sveikatą ir daug kūrybinių minčių. Popietė biuvetėje, tęstinis projekto „Menas gydo“ renginys.

Paskutinį kartą redaguota: 2020-05-14 13:38