Pensininkų bendrijos „Panevėžio bočiai“ viešnagė VšĮ Respublikinėje Panevėžio ligoninėje

2023 02 27

VšĮ Respublikinėje Panevėžio ligoninėje jau ne vienerius metus gyvuoja graži tradicija - susitikimai su Pensininkų bendrijos „Panevėžio bočiai“ nariais. Atvykę svečiai supažindinami su nuveiktų darbų rezultatais, apmąstomi ateities planai,  bendrai aptariamos susidariusios problemos, bandoma surasti jų sprendimo būdus. Pagrindinis šios dienos susitikimo tikslas -  informuoti bendrijos narius apie vėl naujai sugrįžusias gydomojo purvo procedūras į Likėnų reabilitacijos ligoninę ir Panevėžio ligoninės reabilitacijos skyrių.

„Šis susitikimas yra vienas iš plačiajai visuomenei skirtų renginių, kurio metu bendrijos narius, supažindiname su pastaruoju metu ligoninėje įgyvendintais pokyčiais. Bočiai, senjorai yra svarbi mūsų visuomenės dalis – jie daugelį metų dirbo Panevėžio, jos apskrities labui, todėl džiugu, kad mes šiandien galime susitikti ir aptarti apie jiems suteikiamas sveikatos priežiūros paslaugas, išgirsti jų nuomonę ir pasiūlymus.  Bočiai labai dažnai naudojasi mūsų teikiamomis sveikatos priežiūros paslaugomis, nes jie turi ne vieną, o keletą susirgimų ir jų nuomonė mums yra labai svarbi. Mes, išgirdę jų pasiūlymus ir pageidavimus dėl teikiamo jiems gydymo,  galime judėti į priekį su besikeičiančiais poreikiais“, - kalbėjo ligoninės direktorius Arvydas Skorupskas.

Direktorius pristatė šiuo metu jau baigiamo Likėnų reabilitacijos ligoninės renovacijos projekto eigą, išsamiai papasakojo šios gydymo įstaigos istoriją, apie sugrįžusias unikalaus, gydomojo purvo procedūras, jų teikiamą naudą paciento sveikatai bei mineralinio vandens „Likėnai“ gydomąsias savybes.

Fizinės medicinos ir reabilitacijos skyriaus gydytoja B. Vabalaitė supažindino su purvo procedūrų poveikiu organizmui, jų svarbą sergant jungiamojo audinio ir raumenų bei skeleto, nervų sistemos virškinimo sistemos, kvėpavimo sistemos ir odos ligomis. Bendrijos nariai galėjo paskanauti  mineralinio vandens „Likėnai“, kuris ypač vertingas savo mineralinėmis savybėmis.

Esame labai dėkingi ligoninės direktoriui  už išsamų Likėnų reabilitacijos ligoninės pristatymą, sugrąžintas gydomojo purvo procedūras ir tikiuosi, kad tokie susitikimai išliks ir ateityje“, - susitikimo idėja džiaugėsi pensininkų bendrijos pirmininkas, europarlamentaro Liudo Mažylio atstovas bei Panevėžio m. savivaldybės tarybos narys Vitalijus Satkevičius.

Po susitikimo, pensininkų bendrijos „Panevėžio bočiai“ nariai neskubėjo  išsiskirstyti, bendravimas tęsėsi prie kavos ar arbatos puodelio.
Paskutinį kartą redaguota: 2023-02-27 15:04