Pasidalinta gerąja praktika su Joniškio ligoninės vadovu

2024 02 06

Šiandien Respublikinėje Panevėžio ligoninėje lankėsi VšĮ Joniškio ligoninės direktorius Martynas Gedminas. Kolega susitiko su Panevėžio ligoninės direktoriumi Arvydu Skorupsku, pavaduotoju medicinai Mindaugu Vaitkumi bei pavaduotoju infrastruktūrai Mindaugu Čipiniu.

Susitikimo metu  Panevėžio ligoninės vadovas A. Skorupskas  pasidalijo gerąja patirtimi, papasakojo Joniškio gydymo įstaigos vadovui  kiek pastangų ir investicijų yra skiriama gerinant ligoninės infrastruktūrą ir techninę bazę.  Direktorius pažymėjo, kad Panevėžio ligoninė nuolat atnaujina medicininę įrangą, keičia ją modernesne ir šiuolaikiškesne, siekdama užtikrinti medicininių ir informacinių technologijų vystymąsi, greitesnę diagnostiką ir aukštesnį gydymo efektyvumą. Panevėžio ligoninės vadovas supažindino kolegą iš Joniškio su investicijomis į slaugos procesus ir slaugytojų darbą.

Anot  vadovo A. Skorupsko Panevėžio ligoninė yra viena iš stipriausių šalies gydymo įstaigų, todėl visuomet ieškoma galimybių tobulėti ir judėti į priekį.

Joniškio gydymo įstaigos direktorius M. Gedminas buvo supažindintas su netolimos ateities Panevėžio ligoninės projektais, kuriems įgyvendinti prireiks  iki  trejų metų. Per tą laiką iškils du šiuolaikiški ir modernūs pastatai, kuriuose bus teikiama pasaulinio lygio medicininė pagalba. Naujas Infekcinių ligų klinikos pastatas bus statomas netoli pagrindinio ligoninės pastato, o Priėmimo-Skubios pagalbos – jungiamas prie dabartinio Priėmimo skyriaus patalpų.

Svečias kartu su pavaduotoju medicinai M. Vaitkumi  apžiūrėjo moderniai įrengtus  Geriatrijos ir Neurologijos skyrius, kuriems vadovauja jaunoji karta, tačiau susitvarko puikiai, nespėja skaičiuoti gaunamų padėkų iš pacientų.

M. Gedminas domėjosi naujai  įrengta pneumopašto sistema, kuria keliauja tyrimai ir dokumentai, todėl nebereikia žmonėms bėgioti per ligoninę su  atsakymais. Tokia sistema įrengta tik dvejose šalies ligoninėse: Panevėžio ligoninėje ir Kauno klinikose.

Baigiantis susitikimui buvo aptartos tolimesnio bendradarbiavimo tarp ligoninių, apsikeitimo gerąja praktika ir  planuojamų susitikimų  ateityje galimybės.

Paskutinį kartą redaguota: 2024-02-13 13:18