PANEVĖŽIO LOPŠELIO – DARŽELIO „TAIKA“ VAIKUČIŲ DOVANA MEDIKAMS

2021 01 25

„Šiandien, sausio 25 dieną, Respublikinės Panevėžio ligoninės Reanimacijos ir intensyviosios terapijos skyriaus kolektyvas gavo nuostabiausią dovaną – Panevėžio lopšelio – darželio „Taika“ „Ežiukų“ grupės vaikai nupiešė tris piešinius ir pridėjo rašiklių, kurie buvo papuošti vaikučių nupieštomis širdelėmis su užrašu „Mūsų herojai“ ir visa tai padovanojo mūsų skyriaus kolektyvui“, -  džiugiai apie gautą dovaną pasakojo Reanimacijos ir intensyviosios terapijos skyriaus vyr. slaugytoja Inga Savickienė.

Mieli vaikučiai, labai smagu gauti tokias Jūsų dovanas, nuoširdžiausias AČIŪ Jums už tai, kad prie gausybės padėkų medikams, kurie šiuo sunkiu ir labai atsakingu metu pasiaukojančiai kovoja už žmonių, sergančių COVID – 19 liga, sveikatą ir gyvybes, prisidedate ir Jūs. Dėkojame Jums už nuostabius piešinius, už Jūsų gerumą, už Jūsų tikėjimą ir pasitikėjimą medikais, kurie, neskaičiuodami laiko, atlieka savo pareigą – gydo žmones.

Vaikučiai, visada būkite sveiki, žvalūs, linksmi ir laimingi, nes Jūs – mūsų valstybės nuostabi ateitis!

Būkite sveiki!

Paskutinį kartą redaguota: 2022-01-03 11:33