PADĖKOS PUSRYČIAI MEDIKAMS LR VYRIAUSYBĖJE

2020 07 10

LR Sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga liepos 10 d. dalyvavo padėkos pusryčiuose medikams, rengiamuose kartu su Lietuvos dailininkų sąjungos atstovais, kurie vyko Vyriausybės rūmų spaudos centre.

Taip LR Vyriausybė priėmė ir pagerbė mūsų šalies medikus, ypatingai pasižymėjusius darbe, suvaldant koronaviruso COVID – 19 pandemiją Lietuvoje. Malonu pažymėti, kad šių medikų tarpe matėme ir VšĮ Respublikinės Panevėžio ligoninės darbuotojus – Slaugos administratorę Jolantą Gertienę, Priėmimo ir skubiosios pagalbos skyriaus vedėją Jolantą Vokietienę, Infekcinių ligų klinikos COVID – 19 korpuso vyr. slaugytoją Virginiją Antanavičienę ir direktoriaus pavaduotoją medicinos reikalams Mindaugą Vaitkų. Džiaugiamės, kad taip gražiai ir tinkamai buvo įvertintas mūsų ligoninės darbuotojų darbas karantininio laikotarpio metu. Tuomet, stebėdami pasiaukojamą jų darbą, aiškiai suvokėme, kokie jie ryžtingi ir pasišventę dėl kiekvieno iš mūsų, kad, nepaisydami rizikos ir pavojaus savo sveikatai ir, galbūt, gyvybei, neatsisakė padėti.

VšĮ Respublikinės Panevėžio ligoninės kolektyvas džiaugiasi, kad mūsų ligoninės darbuotojų gretose dirba tokie medikai ir labai didžiuojasi jais. Žinoma, vien jie, be visokeriopos savo kolegų pagalbos, nelabai ką ypatingo būtų nuveikę. Taigi, sveikindami LR Vyriausybės dovanomis atžymėtus mūsų kolegas, nuoširdžiai sveikiname ir ypatingai dėkojame visam VšĮ Respublikinės Panevėžio ligoninės kolektyvui, kurie šiuo sunkiu koronavirusinės infekcijos laikotarpiu, vieningai, svariai, profesionaliai ir nuoširdžiai prisidėjo prie bendro komandinio darbo, saugant mūsų šalies žmonių sveikatą.

Sąvoka „medikas“ visada asocijuojasi su sąvokomis „globa“, „šiluma“, „pagalba“. Karantino laikotarpiu dirbusių medikų darbas – tai jų misija, jų ištikimybė Hipokrato priesaikai. Džiaugiamės, kad šis herojiškas jų darbas neliko nepastebėtas ir buvo tinkamai įvertintas mūsų šalies žmonių ir LR Vyriausybės. Suprantame ir vertiname tai, nes medikų išsilavinimo kartelė yra labai aukšta, jų kasdieniniai sprendimai – svarbūs gyvybiškai, pasiaukojimas ir rizika darbe visada yra nukreipti vienam tikslui – padėti kitam, gelbėti žmogaus sveikatą ir gyvybes.

Mieli Jolanta Gertiene, Jolanta Vokietiene, Virginija Antanavičiene ir Mindaugai Vaitkau, VšĮ Respublikinės Panevėžio ligoninės kolektyvo vardu sveikiname Jus garbingo LR Vyriausybės apdovanojimo proga, džiaugiamės ir didžiuojamės Jumis, linkime stiprios sveikatos ir visokeriopos sėkmės Jūsų profesinėje veikloje ir asmeniniame gyvenime!

Paskutinį kartą redaguota: 2021-01-21 09:17