Padėkos koncertas Všį Respublikinės Panevėžio ligoninės filiale Likėnų reabilitacijos ligoninėje

2021 09 13

Š. m. rugsėjo 10 d. Likėnuose, biuvetėje „Vilties angelas“, vyko Panevėžio miesto pagyvenusių žmonių mišraus vokalinio ansamblio „Sidabrinė gija“ koncertas. Meno vadovė – Danutė Aleliūnienė.

Šiais metais padėkos koncertas Likėnuose vyksta jau antrą kartą -  rugpjūčio mėn. ligoninės pacientai ir personalas turėjo galimybę klausytis Panevėžio miesto neįgaliųjų draugijos mišraus vokalinio ansamblio „Jovaras“ atliekamų dainų. Šį pasirodymą iniciavo kolektyvo narė, kuri tuo metu gydėsi Likėnų ligoninėje ir, norėdama atsidėkoti už pagerėjusią fizinę ir emocinę būseną, kartu su kolektyvo nariais dovanojo koncertą.

Praėjus mėnesiui nuo pirmojo padėkos koncerto, į Likėnų reabilitacijos ligoninę gydytis atvyko pacientas, dalyvaujantis kolektyvo „Sidabrinė gija“ veikloje. Kaip padėką už rūpestį, už puikų gydymą ir nuostabų bendravimą pacientas šis pacientas pakvietė savo kolektyvą „Sidabrinė gija“ skambiomis dainomis palinksminti reabilitacijos ligoninės pacientus ir darbuotojus.

Vokalinio ansamblio kolektyvą „Sidabrinė gija“ pasitiko Likėnų reabilitacijos ligoninės administratorė L. Meškauskienė, pravedė ekskursiją po žaliuojantį Likėnų parką, supažindino su įstaigos istorija, pavaišino natūraliu mineraliniu vandeniu „Likėnai“, kvapniu obuolių pyragu ir kava. Po to vyko koncertas, kurio metu renginio dalyviai klausėsi smagių, nuotaiką keliančių dainų, romansų, humoristinių eilių.

Nuoširdžiai dėkojame Panevėžio miesto pagyvenusių žmonių mišraus vokalinio ansamblio „Sidabrinė gija“ kolektyvui už skambias dainas, puikią nuotaiką ir maloniai praleistą popietę. Ne vienam šio padėkos koncerto klausytojui išgirstos dainos sužadino brangius prisiminimus.

Paskutinį kartą redaguota: 2022-01-03 13:09