Pacientų su specialiais poreikiais patogumui

2024 03 12

Toliau atsinaujindama VšĮ Respublikinė Panevėžio ligoninė atsižvelgia ir į visuomenės poreikius. Diegiame vis daugiau naujovių, skirtų pacientų, jų lankytojų ir medikų patogumui. Džiaugiamės, kad kai kurios technologijos jau dabar medikų darbą pakeitė neatpažįstamai.

Šiandien norime pristatyti pacientų pervežimo vežimėlius, kurių paskirtis suteikti visokeriopą pagalba ir patogumą visiems, kurie turi judėjimo negalią, kuriems nėra lengva judėti. Dabar sunkiai judantiems pacientams patekti į ligoninę bus paprasčiau.

Šiuo metu, prie centrinio įėjimo fojė galite rasti pacientų pervežimo vežimėlius, kurie skirti sunkių pacientų pervežimui, pavėžėjimui. Vežimėlį galite naudotis ligoninės teritorijoje, pasinaudojus prašome grąžinti į vietą.

Taip pat fojė yra įrengta ir jau naudojama liftų pakėlimo sistema neįgaliųjų vežimėlių pakėlimui.  Nuolydi platforma yra sukurta įvažiavimui per laiptus. Šis liftas veža keleivį su vežimėliu aukštyn ir žemyn laiptais, perkeldamas keleivį palei geležinkelio sistemą, sumontuotą lygiagrečiai laiptų šonui. Pacientams persikelti laiptais padeda fojė dirbantis personalas. Kreipkitės drąsiai pagalbos ir mes Jums padėsime.

Būkite sveiki!

Paskutinį kartą redaguota: 2024-03-08 15:07