Nusipelniusių Lietuvos medikų apdovanojimai 2022

2022 05 05

Gegužės 4 – ąją Vilniaus rotušėje vyko iškilmingas renginys, kurio metu už nuopelnus Lietuvos sveikatos sistemai, taip pat už sėkmingą kovą su COVID – 19 pandemija buvo apdovanota 80 šalies gydytojų, slaugytojų ir sveikatos apsaugos darbuotojų. Nusipelniusių Lietuvos medikų apdovanojimai vyksta nuo 2004 metų.

Labai džiaugiamės ir didžiuojamės tuo, kad šį garbingą apdovanojimą gavusiųjų tarpe yra ir VšĮ Respublikinės Panevėžio ligoninės darbuotojai – Operacinių skyriaus vyresnioji slaugytoja DAIVA BARTKIENĖ ir Neurologijos II skyriaus vedėjas, gydytojas LINAS MASILIŪNAS.

Visos ligoninės bendruomenės vardu nuoširdžiai sveikiname Jus, mielieji, šio garbingo apdovanojimo proga, džiaugiamės kartu su Jumis ir linkime Jums visokeriopos profesinės sėkmės ir didelės asmeninės laimės!

Paskutinį kartą redaguota: 2023-01-09 09:49