Lietuvos jaunųjų mokslininkų sąjunga lankėsi VšĮ Respublikinėje Panevėžio ligoninėje

2019 08 22

Šių metų Rugpjūčio 21 dieną VšĮ Respublikinę Panevėžio ligoninę aplankė Lietuvos jaunųjų mokslininkų sąjunga ( LJMS ). Tai didžiausia jaunųjų mokslininkų kalvė visoje Lietuvoje, kurių nariai yra moksleiviai ir studentai. Ekskursiją lydėjo Kardiologijos I skyriaus vyresnioji slaugytoja Rasa Masienė. LJMS nariai buvo supažindinti su ligoninės veikla. Apžvalgą pradėjo nuo Priėmimo – skubiosios pagalbos skyriaus. Toliau ekskursija persikėlė į Reanimacijos ir intensyvios terapijos skyrių, o po jos apžiūrėjo ir Hemodializės- nefrologijos skyrių. Skyriuose LJMS nariai sužinojo apie medicinos darbuotojų darbo specifiką, gavo atsakymus į rūpimus klausimus. Palinkėjome sėkmės renkantis studijų programas, ir tikimės ateityje susitiksime darbinėje aplinkoje.
Paskutinį kartą redaguota: 2020-05-14 13:24