LitLUG KLUBO PARAMA RESPUBLIKINĖS PANEVĖŽIO LIGONINĖS VAIKŲ LIGŲ SKYRIUOSE IR VAIKO RAIDOS CENTRE BESIGYDANTIEMS MAŽIESIEMS PACIENTAMS

2021 09 09

Labai žmogiška ir prasminga elgtis ir gyventi taip, kad suteiktume kuo daugiau gerumo ir gerų emocijų aplinkiniams. Pastaraisiais metais Lietuva yra ganėtinai „stipriai užsikrėtusi“ gerų darbų „liga“, ypač vaikams. Tai – dėkingumo, dovanojimo, gerumo, dalinimosi atvejai, kurie yra labai svarbūs ne tik „davimo, dalinimosi“ prasme, bet ir stengiantis padėti vaikams suprasti, kad didžiausia ir gražiausia dovana yra besąlygiškos pagalbos ir gerumo dovana kitam, rūpinimasis kito veikla ir gyvenimu.

2021 m. rugsėjo mėn. 8 d. Respublikinės Panevėžio ligoninės Vaikų ligų, Vaikų ortopedijos – traumatologijos ir chirurgijos skyriuose bei Vaiko raidos centre apsilankė malonus svečias – Lietuvos  klubo LitLUG narys ir šio klubo ambasadorius Lukas Vološkevičius. Jis LitLUG klubo vardu įteikė šiuose skyriuose bei Vaiko raidos centre besigydantiems vaikams LEGO konstruktorių rinkinius.

„Atstovauju LEGO konstruktorių entuziastus Lietuvoje vienijantį klubą. Mūsų klubo nariai organizuoja įvairius renginius, demonstruojame savo kūrybą, plečiame entuziastų gretas, rašome projektus, o jų tikslas – padėti mažiesiems pacientams, kurie gydosi mūsų šalies Vaikų ligoninėse ar kitų gydymo įstaigų Vaikų ligų skyriuose, kad jiems neprailgtų gydymosi laikas, nebūtų nuobodu, padėtų įveikti visus laikinus negalavimus. Esu panevėžietis, vaikystėje dažnai sirgau, ne kartą teko gydytis ir šioje gydymo įstaigoje, tad man yra gerai žinomos vaikų nuotaikos, jų psichologinė būsena, gydantis ligoninėje. Klubo nariai išreiškė norą padėti vaikams, parašėme projektą, kuris laimėjo ir štai mes pas jus. Labai džiaugiamės, kad pavyko. Planuojame ir ateityje dalyvauti įgyvendinant tokius ar panašius projektus„ – pasakojo Lietuvos LitLUG klubo narys Lukas Vološkevičius.

Vaikų ligų skyriaus vedėja Joana Petrauskaitė ir Vaikų traumatologijos – ortopedijos ir chirurgijos skyriaus vedėjas Gytis Prieskienis, priimdami LEGO konstruktorius, nuoširdžiai džiaugėsi: „Visi geri darbai yra gerai, o jei šie darbai yra skirti vaikams, tai yra geriausia, ką galime ir turime duoti jiems. Džiaugiamės, kad mūsų bendruomenė yra aktyvi, kad ligoninės administracija yra geranoriška ir padeda visais rūpimais klausimais. Gera emocija, dėmesys padeda vaikams praleisti tas niūrias jų gyvenimo ligoninėje akimirkas, primena jiems namų aplinką, artimuosius, o tai – ir džiugina, ir šildo, ir, atrodo, kad skauda mažiau, o negalavimai laikini ir jie greitai praeis. Nuoširdžiausias Ačiū Jums už Jūsų dėmesį ir LEGO konstruktorius, kurie, net neabejojame, suteiks vaikams daug džiaugsmo ir leis puikiai praleisti laiką konstruojant“.

„Mes labai džiaugiamės, kad Panevėžyje yra daug jaunų, pilietiškų žmonių, kurie padeda ligoninei. Luko Vološkevičiaus rodomą dėmesį ir paramą jaučiame jau ne pirmą kartą – pirmojo COVID – 19 karantino pradžioje, kuomet truko asmens apsaugos priemonių, Lukas mums paskambino ir informavo, kad turi respiratorių FP2 ir FP3 ir maloniai sutiko perduoti juos ligoninei. Dabar su LitLUG klubo nariais parašė projektą, laimėjo ir įteikė ligoninės Vaikų ligų skyriuose bei Vaiko raidos centre besigydantiems mažiesiems pacientams puikius LEGO konstruktorių rinkinius. Viso ligoninės kolektyvo, ligoninės administracijos vardu nuoširdžiai dėkoju Jums, Lukai, Jūsų LEGO entuziastų klubo LitLUG nariams už nuolatinį mūsų ligoninei rodomą dėmesį ir nesavanaudišką pagalbą. Sėkmės Jums Jūsų kilniuose darbuose“, - LitLUG klubui ir Lukui Vološkevičiui dėkojo Respublikinės Panevėžio ligoninės direktoriaus pavaduotojas infrastruktūrai Mindaugas Čipinys.

Mielieji, linkime visiems kasdienybėje atrasti gerumo akimirkų ir jomis pasidalinti su kitais. Juk džiaugsmas yra toks užkrečiamas! Jei kiekvienas iš mūsų padovanosime kitam neįkainojamą dovaną – savo dėmesį, pasaulis virs iš tiesų magiška vieta, užpildyta meilės, jautrumo, žmogiškumo, dėmesio vienas kitam ir gilesnio mus supančio pasaulio pažinimo.

Paskutinį kartą redaguota: 2022-01-03 13:09