Likėnų reabilitacijos ligoninėje atnaujintas gydomojo purvo kabinetas

2019 09 27

Laukiant sprendimo dėl rekonstrukcijos darbų tęstinumo Likėnų reabilitacijos ligoninės I-ojo korpuso (gydomasis korpursas), VšĮ Respublikinės Panevėžio ligoninės administracija ėmėsi iniciatyvos ir atliko elektro-purvo kabineto perkėlimo į kitas patalpas darbus. Įstaigos lėšomis buvo atliktas remontas, pakeistos lubos, grindų danga, perdažytos sienos, atnaujinta elektros instaliacija.

Patalpos tapo daug jaukesnės tiek pacientams tiek ligoninės darbuotojams.

Gydomosios durpės naudojamos aplikacijų pavidalu, sergant sąnarių, nervų sistemos, raumenų  susirgimais. Galvanizacija purvu (el. purvas) yra mažo stiprumo ir žemos įtampos nuolatinės srovės ir gydomųjų durpių veikliųjų medžiagų įterpimas. Gydomosios durpės kaitinamos iki 45º-46º, pilamos į audeklo maišelius ir pagal gydytojo paskyrimą uždedamos ant nurodytos kūno vietos. Procedūros trukmė 15-20 minučių.
Paskutinį kartą redaguota: 2020-05-14 13:37