LIETUVOS RESPUBLIKOS MINISTRO PIRMININKO PADĖKOS RESPUBLIKINĖS PANEVĖŽIO LIGONINĖS MEDIKAMS

2020 04 28

Šiais laikais mūsų kasdienybė nesivaizduojama be pažangios medicinos. Žmonių sveikata buvo, yra ir visada bus kiekvienos valstybės gerovės pamatas. Ir šis pamatas tvirtas bus tik tuomet, jei visuomenė bus sveika, o kiekvieno žmogaus sveikata taps vienu iš svarbiausių valstybės rūpesčiu.

Šiandien Respublikinės Panevėžio ligoninės kolektyvas sulaukė garbaus svečio – ligoninėje apsilankė Lietuvos Respublikos Ministro Pirmininko Sauliaus Skvernelio patarėjas sveikatos apsaugos klausimams, docentas, Habilituotas daktaras, tikras panevėžietis, savo laiku baigęs Juozo Balčikonio gimnaziją, Jonas Kairys.

Svečias ligoninės direktoriaus Arvydo Skorupsko paprašė, pasitaikius tinkamai progai, perduoti visam Respublikinės Panevėžio ligoninės kolektyvui nuoširdžius Ministro Pirmininko sveikinimus Medicinos darbuotojo dienos proga, padėkoti visiems už pasiaukojantį, atsakingą, bet labai reikalingą medikų darbą koronavirusinės pandemijos laikotarpiu, už nepriekaištingai atliekamą pareigą – rūpintis žmonių sveikata ir gyvybėmis, palinkėjo visiems stiprios sveikatos, visokeriopos sėkmės profesinėje veikloje ir asmeniniame gyvenime, dėkojo medikams, jų šeimų nariams už kantrybę, ištikimybę ir nuoširdų darbą visų mūsų ir kiekvieno atskirai vardan.

Ministro Pirmininko patarėjas J. Kairys informavo, kad Vyriausybėje buvo aukštai įvertintas Respublikinės Panevėžio ligoninės kolektyvo darbas, o keletas ligoninės medikų buvo nominuoti Ministro Pirmininko apdovanojimui Padėkos raštais ir asmeninėmis dovanomis – Mikalojaus Konstantino Čiurlionio paveikslo „Auka“ puikiomis reprodukcijomis. Taip pagerbti buvo Respublikinės Panevėžio ligoninės Reanimacijos ir intensyviosios terapijos skyriaus l.e.p. vedėjas Arūnas Valikonis, Reanimacijos ir intensyviosios terapijos skyriaus vyr. slaugytoja Inga Savickienė ir Dienos chirurgijos skyriaus vedėjas Rimantas Tumas. Padėkos raštus ir asmenines dovanas Ministro Pirmininko patarėjas J. Kairys direktoriaus kabinete ir įteikė nominantams.

Respublikinės Panevėžio ligoninės kolektyvo vardu nuoširdžiai sveikiname Jus, mieli kolegos, didžiuojamės Jumis ir linkime sėkmės prasminguose Jūsų darbuose!

Būkite sveiki!

Paskutinį kartą redaguota: 2021-01-21 09:05