Kūrybinis užsiėmimas: paveikslo „Jūros dugnas“ dekoravimas

2022 02 07

Vasario 2-3 dienomis Likėnų reabilitacijos ligoninėje, ergoterapijos kabinete, vyko kūrybinis užsiėmimas, kurį organizavo ir pravedė socialinė darbuotoja Sandra Čyžiutė ir medicinos psichologė Rasa Ivanovienė. Aktyviausius ligoninėje besigydančius pacientus laisvalaikio metu pakvietėme meninėms pratyboms - pažaisti  savo fantazija. Užsiėmimo metu iš spalvotų kiaušinių lukštų kūrėme stebuklinį jūros dugno paveikslą – puošėme spalvingą povandeninį pasaulį, kurį dekoravome žuvytėmis, jūros žvaigždėmis, kriauklėmis. Kūryba ne tik padėjo pacientams  atsipalaiduoti, sumažinti nuovargį, stresą, patiriamą dėl ligų, bet ir lavino dėmesį, atmintį, smulkiąją motoriką, ugdė kantrybę.

Pastebėjome, kad pacientams šis užsiėmimas buvo smagus ir naudingas, tad ir ateityje tikimės aktyvaus jų dalyvavimo  vyksiančiose  kūrybinėse ir pramoginėse užimtumo veiklose.

VšĮ Respublikinės Panevėžio Ligoninės info.

Paskutinį kartą redaguota: 2023-01-09 09:57