Kovo 8-osios proga moterims – VšĮ Respublikinės Panevėžio ligoninės vyrų sveikinimai

2024 03 08

Mielos moterys,

“Tu tokia visur esanti, kad galėtum būti erdve.
Tu tokia gyva, kad galėtum judėjimu būti.
Tu tokia šviesi, kad galėtum būt saule.
Tu tokia dosni, kad galėtum būt žeme. <…>
O tu esi viskas drauge: Tu esi moteris.“
(Justinas Marcinkevičius. 1962)

Kovo 8 – osios rytą VšĮ Respublikinės Panevėžio ligoninės direktorius Arvydas Skorupskas, direktoriaus pavaduotojai, klinikų vadovai, skyrių vedėjai susirinko administracijos fojė ir jau prieš 8.00 val. išsidalinę pačius gražiausius pavasarinius žiedus, išskubėjo sveikinti šiandien dirbančias moteris jų nuostabios šventės proga.

„Mūsų ligoninėje, šiandien dirba apie 1000 moterų, kurios ir buvo pasveikintos. Ši akcija labai graži ir taiki, tai tarsi graži šventė, kai visi šypsosi, yra patenkinti. Ko daugiau reikia?“, –  kalbėjo A. Skorupskas.

Ligoninėje dirbančios moterys dalinosi emocijomis, jog „Tai geros nuotaikos užtaisas visai dienai”, „Iš tiesų graži akcija“. „Pirmą kartą gaunu gėlę iš kolegos. Apskritai, esu įpratusi gėlę gauti vakare iš vyro“, „Ligoninės vyrai išties labai nustebino“, „Labai malonu į tokią akciją papulti ir pačiai“.

Šventinės iniciatyvos metu šypsena pasipuošė ne tik pasveikintų moterų, bet ir vyrų veidai. Atsakydamos į sveikinimą, moterys vyrams dėkojo ir linkėjo gražios dienos. Įvyko dvigubas teigiamos energijos pliūpsnis, juk visada yra gera ne tik gauti, bet ir duoti...

Kovo 8-ąją minima Tarptautinė moterų solidarumo diena, kurios metu pagerbiama moterų kovos už lygias teises istorija. Šiandien šią šventę sunku įsivaizduoti be dovanojamų gėlių, toks gestas pradžiugina daugelį moterų. Juk tulpės, saulė ir moterys yra pats gražiausias derinys!

Mielos moterys, būkite visos laimingos ir tą laimę jauskite savo vidumi bei spinduliuokite aplinkiniams. Su Jūsų diena!

VšĮ Respublikinės Panevėžio ligoninės vyrai

Paskutinį kartą redaguota: 2024-03-08 11:23