KONFERENCIJA „ŪMINĖS ŠIRDIES IŠEMIJOS SINDROMŲ AKTUALIJOS“

2020 03 10

LSMU Reabilitacijos klinikos, Lietuvos širdies asociacijos Kauno skyriaus ir VšĮ Respublikinės Panevėžio ligoninės iniciatyva kovo mėn. 10 d. VšĮ Respublikinės Panevėžio ligoninės Konferencijų salėje vyko konferencija „Ūminės širdies išemijos sindromų aktualijos“, skirta gydytojams, bendrosios praktikos slaugytojams.

Konferencijos dalyvius pasveikino VšĮ Respublikinės Panevėžio ligoninės direktorius Arvydas Skorupskas, kuris pasidžiaugė vis didėjančiu medikų domėjimusi inovatyviais gydymo metodais, jų taikymo galimybėmis, medicinos diagnostikos ir gydymo naujovėmis, palinkėjo konferencijai sėkmingo darbo, o jos dalyviams – naujausių profesinių žinių gausos ir maksimalios naudos, taikant šias žinias kasdieninėje praktikoje.

Atsižvelgdami į Lietuvos sveikatos programoje keliamus tikslus – sumažinti gyventojų mirtingumą ir prailginti gyvenimo trukmę – konferencijos organizatoriai šio renginio eigą sumodeliavo taip, kad lektoriai susirinkusiai auditorijai perduotų svarbiausius ūminės širdies išemijos sindromų aktualijų akcentus: paliestų diagnostikos ir gydymo klausimus, naujausius antitrombocitinio gydymo aspektus, ŪMI be ST pakilimo diagnostikos ir gydymo aktualijas, intervencinės kardiologijos galimybes ir būtų aptarti komplikacijų klausimai, supažindintų su rizikos stratifikavimo ir poveikio galimybėmis mažos ir vidutinės ŠKL rizikos pacientams. Konferencijos dalyviams taip pat buvo pristatyta VšĮ Respublikinės Panevėžio ligoninės Kardiologijos skyrių geroji darbo patirtis, pasikeista nuomonėmis, pranešėjai atsakė į konferencijos dalyvių klausimus.

Paskutinį kartą redaguota: 2021-01-21 08:30