Jungtinė regioninė vidaus ligų konferencija Panevėžyje

2022 05 03

VšĮ Respublikinėje Panevėžio ligoninėje vyko Jungtinė regioninė vidaus ligų konferencija, skirta visų profesinių kvalifikacijų gydytojams, slaugytojams, akušeriams, psichologams, psichoterapeutams, genetikams, laboratorinės medicinos darbuotojams. Po ilgo pandeminių draudimų ir karantininio suvaržymų laiko, ši konferencija buvo pirmoji, vykusi kontaktiniu būdu, tad visi konferencijos dalyviai tuo buvo labai patenkinti.

Šią konferenciją organizavo VšĮ Respublikinė Panevėžio ligoninė, LSMU MA Vidaus ligų klinika, Klinikinės medicinos ir farmacijos draugija ir „Lietuvos gydytojo žurnalas“.

Konferencijos metu jos klausytojams buvo pasiūlyta plati programa, apimanti pulmonologijos („Astma“, „Plaučių arterijos ir giliųjų venų trombozės žymenys“, „Kur slypi efektyvios LOPL kontrolės paslaptis?“), kardiologijos („Arterinės hipertenzijos, komplikuotas didelės ŠKL rizika, gydymas“, „Hipertenzija ir lėtinė inkstų liga“, „Naujųjų ŠKL prevencijos gairių apžvalga ir prevencijos priemonės“), gastroenterologijos („Kepenų cirozės aktualijos: pažangiausi diagnostikos ir gydymo metodai bei indikacijos kepenų transplantacijai“, „Uždegiminių žarnų ligų gydymo biologine terapija galimybės“), ekstremaliosios medicinos („Masinio naikinimo ginklai“) sritis.

Visiems Jungtinės regioninės vidaus ligų konferencijos dalyviams buvo išduoti 5 val. kvalifikacijos kėlimo pažymėjimai.

Paskutinį kartą redaguota: 2023-01-09 09:50