ĮTEIKTI APDOVANOJIMAI RESPUBLIKINĖS PANEVĖŽIO LIGONINĖS MEDIKAMS

2020 12 10

Gruodžio 10 – osios dienos darbus Respublikinės Panevėžio ligoninės kolektyvas pradėjo nuo džiugaus įvykio – buvo suteikti Nusipelniusio Lietuvos gydytojo ir Nusipelniusio Lietuvos slaugytojo vardai ir įteikti apdovanojimai trims mūsų ligoninės darbuotojams.

Už viso gyvenimo nuopelnus Nusipelniusio Lietuvos gydytojo vardas ir Garbės ženklo apdovanojimas buvo įteiktas ilgametei Respublikinės Panevėžio ligoninės gydytojai, buvusiai Naujagimių skyriaus vadovei, neonatologijos pradininkei Lietuvoje Liudvikai Knizikevičienei, kuri šiuo metu yra pensijoje. Su dideliu pasididžiavimu informuojame Jus, kad Liudvikos ir Petro Jurgio Knizikevičių šeima yra vienintelė tokia medikų šeima Lietuvoje -  abiems sutuoktiniams yra suteikti Nusipelniusio Lietuvos gydytojo vardai. Petras Jurgis Knizikevičius taip pat daugiau nei 50 metų dirbo Respublikinėje Panevėžio ligoninėje gydytojo ginekologo pareigose.

Nusipelniusio Lietuvos slaugytojo vardai suteikti ir Garbės ženklo apdovanojimai įteikti Respublikinės Panevėžio ligoninės Konsultacijų poliklinikos vyr. slaugytojai Vaidai Barzdienei ir LSSO Panevėžio skyriaus vadovei, I Kardiologijos skyriaus vyr. slaugytojai Rasai Masienei.

Nuoširdžiai sveikiname gydytoją Liudviką Knizikevičienę, vyr. slaugytojas Vaidą Barzdienę ir Rasą Masienę šio garbingo apdovanojimo proga, linkime stiprios sveikatos, visokeriopos sėkmės darbe ir asmeniniame gyvenime! Tebūnie ateitis dosni Jums prasmingais darbais ir laime!

Paskutinį kartą redaguota: 2021-01-21 14:53