ĮTEIKTI APDOVANOJIMAI 2020 – ŲJŲ METŲ PANEVĖŽIEČIAMS

2021 09 03

Rugsėjo 2 d. Panevėžio Dailės galerijoje iškilmingai buvo apdovanoti 2020 – ųjų Metų panevėžiečiai. Sveikinimo kalboje Panevėžio miesto meras Rytis Mykolas Račkauskas džiaugėsi gyvuojančia tradicija sveikinti labiausiai Panevėžiui nusipelniusius žmones, kuriuos nominuoti siūlė patys panevėžiečiai. „Šis apdovanojimas – tai Panevėžio miesto ir miestiečių padėka Jums. Tegul tai būna tolesnio Jūsų įkvėpimo ir darbo Panevėžiui akstinas“, - sakė Panevėžio miesto meras.

2020 – ųjų Metų panevėžiečiais tapo:

Respublikinės Panevėžio ligoninės gydytojas chirurgas Rimvydas Tumas, kuris išrinktas už kovą dėl pacientų gyvybių su COVID – 19 liga, neskaičiuojant laiko bei dedant maksimalias pastangas;

Panevėžio Švietimo centro direktorė, projekto „Lyderių laikas 3“ kūrybinės komandos narė Asta Malčiauskienė. Ji išrinkta už pandemijos metu Panevėžio miesto švietimo bendruomenės aktyvaus bendradarbiavimo skatinimą, nuoseklų mokymų, patirties sklaidos, nuotolinių pasitarimų inicijavimą, rezultatyvią Panevėžio robotikos centro „RoboLabas“ veiklą, sėkmingą švietimo projektų rengimą ir įgyvendinimą mieste bei šalyje;

bendrovės „Naftėnas“ vadovas Dainius Janėnas – už ilgametį sėkmingą vadovavimą įmonei, aktyvų darbą Panevėžio verslo bendruomenės veikloje, miesto visuomeninio ir sporto gyvenimo rėmimą;

režisierius, aktorius, J. Miltinio dramos teatro meno vadovas Aleksandras Špilevojus – už profesionalumą, meninių idėjų originalumą, gebėjimą suburti bei įkvėpti komandą, darbštumą, empatiją, ryžtingumą bei iniciatyvumą;

aktorius ir renginių vedėjas Gintaras Mikalauskas – už ypatingus ilgamečius darbus garsinant Panevėžio miestą, atstovavimą jam, nuolatinį teigiamo įvaizdžio skleidimą ir Panevėžio miesto ambasadoriaus įkūnijimą.

Respublikinės Panevėžio ligoninės direktorius Arvydas Skorupskas, sveikindamas ligoninės Dienos chirurgijos skyriaus vedėją gydytoją chirurgą Rimvydą Tumą šio garbingo pripažinimo proga, kalbėjo: „Visas didžiulis mūsų ligoninės kolektyvas nuoširdžiai džiaugiasi šia puikia žinia, kad Jūs, gerbiamas gydytojau, esate išrinktas 2020 – ųjų Metų panevėžiečio nominacijai. Tai yra ir Jūsų asmeniškai, ir, kartu, viso mūsų kolektyvo darbo pripažinimas ir įvertinimas. Sveikinu Jus su šiuo garbingu miestiečių pasirinkimu ir iškiliu apdovanojimu, linkiu Jums sėkmės darbe ir asmeniniame gyvenime“.

Dėkodamas už sveikinimus, gydytojas R. Tumas pradžioje kiek pašmaikštavo: „Matot, reikėjo Panevėžyje pragyventi 41 – erius metus, kad gautum teisę vadintis panevėžiečiu“. O po to jautriai užbaigė: „Nuoširdžiausias AČIŪ visiems, su kuriais dirbau“.

Paskutinį kartą redaguota: 2022-01-03 13:08