INFORMACIJOS DĖL ASMENS APSAUGOS PRIEMONIŲ TRŪKUMO RESPUBLIKINĖJE PANEVĖŽIO LIGONINĖJE PANEIGIMAS

2020 07 31

Liepos 31 d. naujienų portale LRT.lt yra išspausdintas straipsnis „Suabejojo dėl Panevėžio ligoninės apsaugos priemonių rezervo, ligoninė tikina – visko turime“. Šiame straipsnyje, remiantis „vieno žmogaus“ nuomone, bandoma teigti, kad Respublikinėje Panevėžio ligoninėje trūksta asmens apsaugos priemonių. Šalies gyventojams bandoma suformuoti nuomonę, kad šioje gydymo įstaigoje yra katastrofiška padėtis, nes ligoninės administracija, neva, nepasirūpino asmens apsaugos priemonių rezervu.

Respublikinės Panevėžio ligoninės administracija kategoriškai paneigia naujienų portale LRT.lt pateiktą visuomenę klaidinančią informaciją ir atsakingai pareiškia, kad mūsų gydymo įstaigoje ne tik netrūksta asmens apsaugos priemonių, bet yra sukauptas jų rezervas, kurio užtektų mažiausiai dviem mėnesiams.

Atkreipiame Jūsų dėmesį į tai, kad tokia ir panaši visuomenę klaidinanti ir abejonės šešėlius Respublikinės Panevėžio ligoninės pusėn metanti informacija, žiniasklaidoje pasirodo jau ne pirmą kartą. Susidaro įspūdis, kad „kai kurie žmonės“ neapsunkina savęs objektyvios informacijos surinkimu ir perteikia visuomenei nepatikrintas žinias, tuo įaudrindami sudėtingas nūdienos temas ir, tuo pačiu, sėdami nepasitikėjimą ne tik atskirų gydymo įstaigų veikla , bet ir Sveikatos apsaugos sistema apskritai.

Prie šio paneigimo pridedame kelias nuotraukas (fotografuota Respublikinės Panevėžio ligoninės sandėliuose, kuriuose  saugomas asmens apsaugos priemonių rezervas).

Gerbiamieji, primename, kad nuo rugpjūčio mėn. 1 d. uždarose patalpose yra privalomas medicininių kaukių dėvėjimas.

Būkite sveiki!

Paskutinį kartą redaguota: 2021-01-21 09:25