GYDYTOJAI KLOUNAI RAUDONOS NOSYS IR PANEVĖŽIO ROTARY KLUBO NARIAI APLANKĖ MAŽUOSIUS PACIENTUS

2019 11 21

2019 m. lapkričio mėn. 21 diena VšĮ Respublikinės Panevėžio ligoninės mažiesiems pacientams išliks įsimintina ilgam. Ilgas ir liūdnokas dienas skyrių palatose dėl įvairių negalavimų priverstiems praleisti vaikams šiandien buvo padovanota dviguba šventė – juos aplankė gydytojų klounų grupės RAUDONOS NOSYS narės Klara (aktorė Severina Špakovska) ir Lelija (aktorė Indrė Lencevičiūtė) ir Panevėžio ROTARY klubo nariai.

Gydytojai klounai RAUDONOS NOSYS neša džiaugsmą, juoką ir šypsenas ten, kur to labiausiai reikia: mažiesiems ligoniukams šalies ligoninėse, specialiųjų poreikių turintiems vaikams specialiosiose mokyklose, reabilitacinį gydymą gaunantiems vaikams sanatorijose, senjorams socialinės globos namuose, žmonėms pabėgėlių centruose ir kitur. Šio kolektyvo nariai humoro pagalba teikia emocinę bei psichosiocialinę pagalbą visoms labiausiai pažeidžiamoms visuomenės grupėms.

Džiugu, kad 2014 m. užsimezgusi nuoširdi VšĮ Respublikinės Panevėžio ligoninės ir kolektyvo RAUDONOS NOSYS draugystė tęsiasi iki šiol. Štai ir šiandien sulaukėme gydytojų klounų Klaros ir Lelijos, kurios lankė sergančius vaikučius palatose, bendravo su jais, su tėveliais, ligoninės personalu – visi buvo pakilios nuotaikos, juokavo, šypsojosi. Vaikų ligų skyrių erdve liejosi gera emocija, nors trumpam leidžianti užmiršti ištikusius laikinus negalavimus.

Taip jau sutapo, kad šią dieną mūsų ligoninės Vaikų ligų ir Vaikų traumatologijos – ortopedijos ir chirurgijos skyrius aplankė ir Panevėžio ROTARY klubo, įkurto 1995 m., nariai, su šio klubo prezidentu Linu Kakarieka priešakyje. Panevėžio ROTARY klubas per savo gyvavimo laiką yra įgyvendinęs daug visuomenei reikalingų ir naudingų projektų, akcijų. Šiuo metu klubas organizuoja labdaros akciją „Skaityk“, kurios metu lanko vaikų kolektyvus ir jiems dovanoja knygas. Ne tuščiomis rankomis klubo ROTARY nariai atvyko ir į ligoninę – vaikučiams, kurie gydosi pas mus, jie padovanojo daug daug įvairiausios tematikos knygų ir pastatomą didžiulę lentyną joms sudėti.

Svečius lydėjęs ligoninės direktorius Arvydas Skorupskas nuoširdžiai vaikučių ir ligoninės bendruomenės vardu pasidžiaugė šia puikia akcija, padėkojo klubo nariams už dovanas ir išreiškė viltį, kad tokie ir panašūs renginiai vyks ir ateityje. Klubo prezidentas L. Kakarieka nedelsdamas patikino visus susirinkusius, kad ROTARY klubas yra pasirengęs ateityje įvairia pagalba prisidėti prie ligoninės veiklos.

Ir galiausiai – dar viena džiugi akimirka. Viename iš Vaikų ligų skyrių susitiko abi vaikučius aplankiusių svečių grupės. Džiugų ir šiltą susitikimą vainikavo plačios šypsenos ir bendra nuotaikinga nuotrauka. Klara ir Lelija taip džiaugėsi šiuo susitikimu, kad ROTARY klubo narių garbei sudainavo specialiai jiems skirtą dainą, kurios motyvą, beje, išvykdami iš ligoninės niūniavo beveik visi klubo nariai.

VšĮ Respublikinės Panevėžio ligoninės direktorius, Vaikų ligų, Vaikų traumatologijos – ortopedijos ir chirurgijos skyrių vedėjai dėkojo svečiams, kvietė ir vėl apsilankyti. Džiugu, kad iš svečių buvo sulauktas labai greitas ir nedviprasmiškas atsakymas: „Taip, labai greitai ir vėl apsilankysime, būtinai!“

P.S. Tėvų sutikimai fotografuoti jų vaikus ir šias nuotraukas viešinti yra gauti.

Paskutinį kartą redaguota: 2020-05-14 14:50