Fizinės medicinos ir reabilitacijos skyriaus vedėjo P. Cibulsko palydėtuvės į užtarnautą poilsį

2019 06 17

Birželio mėn. 17 d. Respublikinės Panevėžio ligoninės Konferencijų salėje buvo surengtos Fizinės medicinos ir reabilitacijos skyriaus vedėjo Petro Cibulsko išlydėtuvės į užtarnautą poilsį.

Gydytojas P. Cibulskas - vilnietis, mokėsi Žvėryno gimnazijoje, vėliau - Vilniaus universitete. 1975 m. baigė universitetą, chirurgijos internatūrą ir gavo paskyrimą į Klaipėdą. Mokėsi reabilitacijos Minske, Maskvoje, Leningrade.

1982 m. gydytojas P. Cibulskas atvyko dirbti į Panevėžį. Su naujai surinkta komanda 1998 m. P. Cibulskas pradeda dirbti Fizinės medicinos ir reabilitacijos skyriaus vedėjo pareigose, kuriose išdirbo iki išėjimo į pensiją. Skyriuje dirba personalas, kuris su vedėju kartu darbuojasi jau 25 - 35 metus.

Gydytojas Petras Cibulskas yra didelis autoritetas kolegoms, labai gerbiamas. Bendradarbiai noriai semiasi patirties, kurios jis turi sukaupęs labai daug.Vedėjas visada patars, pamokys darbo paslapčių, bendravimo plonybių su pacientais ir tarp bendradarbių. Iškilus įvairiems nesklandumams darbe, moka juos spręsti ramiai, korektiškai. Jis - pavyzdys ir atrama visiems skyriaus darbuotojams.

P. Cibulskas - žmogus, labai mylintis gamtą, puikus sodininkas. Anksčiau su kolegomis jis buvo subūręs agitmeninę brigadą, kūrė programas ir jas rodydavo kolegoms ir visuomenei. Paskutiniu metu gydytojas P. Cibulskas  labai susidomėjo tapyba ant šilko, yra sukūręs namažai darbų. Greitu laiku bus surengta personalinė jo piešinių ant šilko paroda.

Vedėjui P. Cibulskui nuoširdžius padėkos žodžius tarė ligoninės direktorius Arvydas Skorupskas, Fizinės medicinos ir reabilitacijos skyriaus darbuotojai, kolegos. Kalbėjusieji linkėjo sveikatos, sėkmės asmeniniame gyvenime, nuolatinės kūrybinės kibirkšties, aktyvaus gyvenimo senjorų gretose ir nepamiršti ligoninės ir kolegų.

P. Cibulskas padėkojo visiems už dėmesį, už nuoširdumą, bendradarbiams ir kolegoms, su kuriais daug metų dirbo skyriuje ir ligoninėje - už buvimą kartu, už bendrą džiaugsmą ir bendrą kasdieninių klausimų sprendimą.

VšĮ Respublikinės Panevėžio ligoninės

Paskutinį kartą redaguota: 2020-05-14 11:41