Dėl darbo tarybos rinkimų Respublikinėje Panevėžio ligoninėje

2022 04 05

2022 m. kovo mėn 31 d. Respublikinėje Panevėžio ligoninėje vyko pakartotiniai Darbo tarybos rinkimai. Balandžio 1 d. Darbo tarybos rinkimų komisija, suskaičiavusi visus rinkimų metu gautus biuletenius, paskelbė, kad rinkimai yra laikomi įvykusiais ir į Darbo tarybą yra išrinkti šie Respublikinės Panevėžio ligoninės darbuotojai:
  1. Stasė Melaikienė, Konsultacijų poliklinikos gydytoja onkologė chemoterapeutė
  2. Erikas Lementauskas, Gastroenterologijos skyriaus gydytojas gastroenterologas
  3. Rasa Masienė, Kardiologijos I skyriaus vyr. slaugytoja
  4. Justina Kruopienė, Pulmonologijos I skyriaus vedėja, gydytoja pulmonologė
  5. Rimvydas Tumas, Dienos chirurgijos skyriaus vedėjas, gydytojas chirurgas
  6. Renata Antanavičienė, Kardiologijos I skyriaus ūkio reikalų tvarkytoja
  7. Dalia Juškaitė, Medicininės statistikos skyriaus vedėja
  8. Irena Vasiliauskienė, Hemodializės – nefrologijos skyriaus vyr. slaugytoja
  9. Vytautas Svidras, Pastatų eksploatacijos ir ūkio skyriaus inžinierius komunalininkas
  10. Andrius Račkauskas, LGS Panevėžio filialo narys
  11. Vaida Barzdienė, LSSO narė

2022 m. balandžio 4 dieną išrinktieji Darbo tarybos nariai buvo sukviesti į pirmąjį posėdį, kuriame buvo išrinktas šios tarybos pirmininkas ir sekretorius. Darbo tarybos pirmininku išrinktas Rimvydas Tumas, Dienos chirurgijos skyriaus vedėjas, gydytojas chirurgas, o sekretoriumi – Vaida Barzdienė, LSSO narė.

Sveikiname naująją Respublikinės Panevėžio ligoninės Darbo tarybą ir linkime sėkmės sprendžiant ligoninei ir jos darbuotojams svarbius klausimus.

VšĮ Respublikinės Panevėžio ligoninės info
Paskutinį kartą redaguota: 2023-01-09 09:54