Daugiau kaip pusę amžiaus - Respublikinėje Panevėžio ligoninėje

2023 03 01

Šiandien į užtarnautą poilsį išlydėta VšĮ Respublikinės Panevėžio ligoninės Ortopedijos traumatologijos I skyriaus vyriausioji slaugytoja Lyta Zofija Puodžiūnienė. Ilgametės ligoninės darbuotojos išleisti į naują gyvenimo etapą susirinko: direktorius Arvydas Skorupskas, skyriaus kolegos ir gausus būrys ligoninės darbuotojų.

Direktorius L.Z. Puodžiūnienę apibūdino kaip puikią savo srities žinovę, nuoširdžią ir draugišką kolegę, kuri visuomet profesionaliai atlikdavo savo darbą.

„ L.Z. Puodžiūnienė savo kompetencija niekuomet nenusileido jaunesnėms kolegėms. Ji  - slaugos simbolis ir pavyzdys jaunimui. Ilgus  metus  ligoninėje  ji dirbo su meile ir dideliu atsidavimu. Svarbiausias jos gyvenimo moto - padėti pacientui, kolegei ir visiems kitiems į ją besikreipiantiems. Ji vertino savo ilgametę patirtį ligoninėje ir visada tam turėjo motyvacijos,“ – kalbėjo ligoninės direktorius A. Skorupskas.

Slaugos administratorė Jolanta Gertienė padėkojo  L.Z. Puodžiūnienei už ilgus darbo metus, nuoširdų rūpestį pacientais, už šiltą ir pamokantį žodį jaunesnėms kolegėms bei linkėjo baigus darbus, skirti daugiau laiko sau, savo šeimai ir pomėgiams.

L.Z. Puodžiūnienė padėkojo visiems už sveikinimus. Ji linkėjo kolegėms sėkmės nelengvame slaugytojos darbe ir akcentavo, kad medikai savo rūpesčius ir bėdas paliktų už namų durų, o darbe būtų  geros nuotaikos, energingi, visada pasiruošę suteikti pacientui reikiamą pagalbą.

„Mylėkite ir save, nes dažniausiai labiau už save mylime kitus. Juk nemokėdami mylėti savęs, nesugebėsime tinkamai mylėti ir visų kitų“, - palinkėjo susirinkusiems L.Z. Puodžiūnienė.

L.Z. Puodžiūnienė Respublikinėje Panevėžio ligoninėje išdirbo daugiau kaip pusę amžiaus,  be kelių mėnesių 53 metus ir tai buvo jos pirmoji ir vienintelė darbovietė.
Paskutinį kartą redaguota: 2023-03-01 16:49