Danutės Augustinienės fotografijos darbų paroda „Išėjimai...Sugrįžimai...“

2024 01 17

Tęsiant iniciatyvą „Menas gydo“ Respublikinėje Panevėžio ligoninėje atidaryta fotomenininkės, Panevėžio fotografų draugijos pirmininkės, Danutės Augustinienės fotografijos darbų paroda „Išėjimai...Sugrįžimai...“.

Į parodos atidarymą susirinko gausus būrys ligoninės darbuotojų, pacientų ir fotomenininkės bičiulių.

Ligoninės direktorius Arvydas Skorupskas padėkojo fotografei D. Augustinienei už surengtą parodą, kurioje užfiksuotos skulptūros kaip meno ir kultūros objektai bei kvietimas dialogui ir pamąstymui apie amžinybę ir laikinumą, egzistencijos prasmę.

„Džiaugiamės, kad mūsų ligoninėje sukurtos naujos erdvės suteikia galimybę  fotografams, dailininkams  ir kt. menininkams eksponuoti savo darbų parodas. Tęsiant  iniciatyvą „Menas gydo“, eksponuojami fotografijos darbai dovanoja džiaugsmą žmonėms, įkvepia vilties ir padeda pasveikti. Nuo seno žinoma, kad įvairių sričių meno darbai veikia žmogaus nuotaiką ir būseną, turi terapinį poveikį. Dėkojame fotomenininkei Danutei Augustinienei už unikalias nuotraukas  ir linkime, kad jos parodos lankytojams sukeltų daug gerų emocijų“, - kalbėjo Respublikinės Panevėžio ligoninės direktorius Arvydas Skorupskas.

„Dėkoju Respublikinei Panevėžio ligoninei, kad sutiko priimti mano fotografijos darbų parodą į tokią gražią ir šviesią erdvę. Šiose nuotraukose galime geriau pažinti Panevėžio miestą ir prisiminti jo skulptūras. Kiekvienas foto montažo kūrinys yra Panevėžio atspindys su realiomis ne tik jo, bet ir kitų miestų skulptūromis. Viskas susipynė į atpažįstamą ir kartu siurrealią vietovę, kuri atsirado ilgą laiką brandinant idėją savyje, ieškant tinkamo rakurso, apšvietimo fotografijai, o vėliau praleidžiant valandas prie kompiuterio. Į kiekvieną darbą galima žiūrėti ir jį analizuoti kaip atskirą meno kūrinį ar miesto istorijos detalę“, - kalbėjo parodos autorė D. Augustinienė.

Kviečiame pacientus ir jų gimines bei meno mylėtojus aplankyti fotografijos darbų parodą, kuri eksponuojama Respublikinės Panevėžio ligoninės fojė.

Paskutinį kartą redaguota: 2024-01-17 17:11