BIRŽŲ MIESTO ŠVENTĖ „BIRŽAI – SOSTINĖ MANO 2020“

2020 08 03

Liepos 30 – rugpjūčio 2 dienomis Biržuose vyko miesto šventė „Biržai – sostinė mano 2020“, kurią aplankė ne tik biržiečiai, bet ir aplinkinių rajonų gyventojai bei svečiai iš užsienio.

Šventės, kuri tęsėsi kelias dienas, programa buvo išties įvairi, tad kiekvienas joje apsilankęs galėjo rasti renginių ir pramogų pagal savo skonį ir interesus. Šventės dalyviams buvo siūloma aplankyti įvairias parodas, klausytis koncertų, žiūrėti filmus po atviru dangumi, pasinerti į šventinės mugės šurmulį ir įsigyti patinkančių prekių ar skanėstų, stebėti meno kolektyvų pasirodymus, klausytis šventinio koncerto, kuriame dalyvavo Lietuvos kariuomenės orkestras, grupė „Sare Roma“, atlikėjai Monika Liu ir Saulius Prūsaitis. Šeštadienio renginių vakarą vainikavo fejerverkų fiesta ir lazerinės muzikos projekcijos.

Nors šventės dalyvių minia buvo ganėtinai marga, tačiau Respublikinės Panevėžio ligoninės filialo Likėnų reabilitacijos ligoninės dalyvių komanda buvo išties pastebima – smagiai nusiteikę, vilkintys gražia vienoda apranga ji labai sudomino šventės dalyvius įvairiais sveikatinimo pratimais: kineziterapijos mankštas vedė kineziterapeutė Jolita Greviškienė, , ergoterapijos užsiėmimus vedė ergoterapeutės Ramūnė Bareikaitė ir Jurgita Graičiūnienė, pečių juostai masažus atliko masažistai Vilma Sajatauskienė ir Eugenijus Cibulskis, o Likėnų mineraliniu vandeniu šventės dalyvius vaišino ligoninės administratorė Lina Meškauskienė. Visu būtino inventoriaus ir reikiamos įrangos pristatymu Likėnų reabilitacijos ligoninės komandai pasirūpino Vytautas Černauskas.

Likėnų reabilitacijos ligoninės info.
Paskutinį kartą redaguota: 2021-01-21 09:20