AUKŠTAITIJOS SOSTINEI PANEVĖŽIUI – 517 METŲ!

2020 09 04

Rugsėjo mėn. 4-6 dienomis miestas prie upės Panevėžys švenčia 517 – ąjį savo gimtadienį. Tris dienas įvairiose miesto vietose vyks šventinės mugės, koncertai, sporto renginiai, parodos, įvairūs edukaciniai užsiėmimai. Miestas tikisi sulaukti nemažai svečių, kurie atvyks pasveikinti panevėžiečių su jų mylimo miesto švente ir kartu su miestiečiais pasinerti į šventinį šurmulį – dalyvauti renginiuose, įsigyti patinkančių skanėstų, pasiklausyti koncertų.

Šios šventės metu Panevėžyje esančios įstaigos ir organizacijos pristatys panevėžiečiams ir miesto svečiams savo veiklas, paslaugas, supažindins visuomenę su dabarties galimybėmis ir ateities perspektyvomis. Respublikinė Panevėžio ligoninė yra didžiausias darbdavys Panevėžio krašte. Mūsų gydymo įstaigos kolektyvas taip pat dalyvaus šioje miesto gimtadienio šventėje. Tad šeštadienį, rugsėjo 5 dieną, visus kviečiame neaplenkti Respublikinės Panevėžio ligoninės palapinės, kuri stovės I zonoje prie Maironio tako.

Apsilankę mūsų palapinėje jūs turėsite nemokamą galimybę:

-          įvertinti savo arterinį kraujo spaudimą, deguonies prisotinimą kraujyje;

-          įvertinti savo plaučių funkciją;

-          pasikonsultuoti su gydytoju dermatologu dėl odos ligų;

-          dalyvauti kineziterapeutų ir ergoterapeutų organizuojamose fizinio aktyvumo pamokėlėse;

-          paskanauti Likėnų mineralinio vandens;

-          pabendrauti su ligoninės administracijos atstovais ir gauti norimą informaciją apie ligoninės veiklą.

Visi šventės dalyviai, kurie dalyvaus pagrindinių sveikatos būklės rodiklių įvertinime, turės galimybę dalyvauti ligoninės organizuojamoje loterijoje ir laimėti vieną iš prizų.

Mielieji, mes laukiame Jūsų šventėje ir tikimės jus pamatyti I zonoje prie Respublikinės Panevėžio ligoninės palapinės!

Su miesto švente, mieli panevėžiečiai ir miesto svečiai!

Būkite sveiki!

Paskutinį kartą redaguota: 2021-01-21 13:22